NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 mar 2011, 09:29

tabogucka, ta Twoja praca chyba caly czas Cie bedzie do szalu doprowadzac :ico_szoking: to jest straszne, ze szefowa nie wie czy przelala kase czy nie, tymbardziej, ze tylko 4 przelewy musi zrobic :ico_nienie:
kate_k82, o matko!!! :ico_szoking: :ico_szoking: trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz mi sie to w oczu rzucilo-odpowiedz brzmi : Urodzci Aniu ! urodzic!!! :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kapitalna odpowiedz :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wczoraj tesciu stwierdzil (wiem od P.), ze jak mala sie nie urodzi do wyjazdu do Wloch to nikt z nich nie pojedzie :ico_szoking: w szoku jestem, ze tak postanowil...

no i my dzisiaj z P. poszalelismy z ranca, troche mnie podbrzusze bolalo, ale juz przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

26 mar 2011, 09:49

Witam

kate_k82, o jejku wspolczuje takiego przezycia.Oby wszystko bylo dobrze.

ewelcia czekamy na fotki :-)

A u nas dzis snieg spadl :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

26 mar 2011, 10:09

Ale miałam nadrabiania w czytaniu :-D
Ewelcia Za 2 tyg. Oksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I zdrówka dla synka życzę.
Aniaaa Za 40 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tabogucka Ale masz niewdzięczną tą pracę :ico_olaboga:


A ja dalej melduję się 2w1. I jak na razie chyba tak zostanie...małej kompletnie się nie śpieszy :ico_noniewiem:
A pogoda dziś u nas fatalna nic tylko spędzić dzień w łóżku :ico_spanko:
Życzę wszystkim miłego dnia. :ico_kawa:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 mar 2011, 10:11

A u nas dzis snieg spadl :ico_szoking:
o kurde :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a myslalam, ze juz sniegu nie bedzie :ico_szoking: :ico_szoking:
u nas dzisiaj pochmurno jest :ico_zly: a wczoraj super sloneczko bylo, w krotkim rekawku mozna bylo biegac....

agusia22, a jak tam Twoje samopoczucie?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 mar 2011, 10:22

u nas dzisiaj pochmurno jest :ico_zly: a wczoraj super sloneczko bylo, w krotkim rekawku mozna bylo biegac....
mhm, no wlasnie mielismy dzisiaj nad ren jechac jak kuba prace skonczy, a tu nici...

o matko Kate, ale mialas przejscia :ico_olaboga: ja to sie troche dziwie t :ico_olaboga: m przedszkolankom, ze same pogotowia nie wezwaly :ico_noniewiem: dziwne to, mam nadzieje, ze to nic powaznego

jej, Gwona, ty tez sie ciagle kulasz...

ja nie moglam spac w nocy-coraz czesciej tak mam niestety ostatnio.

[ Dodano: 2011-03-26, 09:24 ]
ciekawe, czy sie ktoras w prima aprilis rozpakuje :ico_haha_01: mam nadzieje wyminac ta date z jednej lub drugiej strony :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 mar 2011, 10:44

mhm, no wlasnie mielismy dzisiaj nad ren jechac jak kuba prace skonczy, a tu nici...
u nas soboty odpadaja, bo P. pewnie znowu kolo 18-19 z pracy wroci...
ale jutro mielismy sie wybrac na dluuuugasny spacer i chyba nic z tego...
ja nie moglam spac w nocy-coraz czesciej tak mam niestety ostatnio.
a ja ostatnio spie jak zabita :ico_haha_01: juz ten czas nie spania w nocy mi minal.. tak samo jak przestaly mnie nogi bolec i kregoslup...
teraz to sie czuje jakbym wogole w ciazy nie byla, tylko tyle, ze brzuch mam, bo nawet w kroczu mnie nic nie kluje...

a ja z samego ranka wzielam sie do pracy :-D znowu naladowana energia jestem :-D
wlasnie koncze zmywac, pozniej wywiesze pranie, odkurze i umyje podlogi i na koncu mam zamiar zasiasc do prasowania (ostatnio prasuje na siedzaco :ico_oczko: )
mam nadzieje, ze dam rade zrobic to wszystko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 mar 2011, 10:48

ostatnio prasuje na siedzaco :ico_oczko:
tak, tak, ja tez :ico_haha_01: inaczej by mi kregoslup pekl chyba...


a mi sie nic nie chce, choc kzdego dnia zapierdzielam w sumie jak mrowa, ciagle cos sprzatam i zla jestem od tego, bo nie chce mi sie strasznie, a ten balagan mi przeszkadza i sila rzeczy latam na szmacie caly dzien

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 mar 2011, 10:49

Fintifluszka, oj biedna...
ja ostatnio zbyt dobrze sie czuje, ale spac to moglabym caly dzien...
ok godz 20.00 to juz wymiekam, na siedzaco mi sie oczy zamykaja :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 mar 2011, 11:09

a ja jakos dziwnie sie czuje...wczoraj wieczorem tak mnie zaczelo telepac (jakby z zimna) przez 2 minuty takie kompletne drganie miesni...ale przeszlo i usnelam cala noc spalam ladnie(oprocz normalnych wedrowek na siku
dzis rano tez bylo dobrze a potem sie wzielam za oklejanie doniczki -w ramach ozdoby wiec nie jakos specjalnie ciezka robota -tylko klej nakladac i owijac sznurkiem i na siedzaco przy stole -i wydaje mi sie ze synciowi nie wygodnie sie zrobilo w tej pozycji (tak ze 45 minut siedzialam) i zaczal kopac z boku ale starsznie chcialam skonczyc wiec go jeszcze z 10 minut przetrzymalam i potem jak juz wstalam od stolu to znow mnie te drganie miesni dopadlo-wogole taka cala spieta jestem /czuje eze zaciskam zeby az glowa boli ale nie wiem czemu...???
teraz siedze na sofce odpoczywam ale jakos wielkiej poprawy nie widze... no jak do popoludnia nie przejdzie to chyba podskocze do szpitala bo mi to zaczyna podejrzanie na ta gestoze wygladac!!!
Oj zeby nie!!! :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 mar 2011, 11:13

Tabogucka to pewnie przez ta twoja menago z pracy, bo ja jak mam stresa, albo sie wkurze to mnie tak telepie, az mi zimno...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość