Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 mar 2011, 18:23

Jutro zaś próbuje zadzwonić do przychodni jak przyjmuje lekarz. Jak zaś go nie będzie to pozabijam tam chyba wszystkich bo zaczynają mi nerwy puszczać :ico_zly: ...normalnie aż zalewam się płaczem już. Bo tracę czas,paliwo jeżdżę tam i z powrotem a nic ze służbą zdrowia nie mogę załatwić. Jeszcze to zakichane biodro daje mi popalić :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: Jakoś nie widzę żeby kobiety w ciąży były pod szczególną ochroną!!!!!! Zakichana Polska :ico_zly: :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 mar 2011, 19:22

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: pokasowalo mi sie to co napisalam
aga216, juz nie moge sie doczekac na fotki Paulinki...
Gwona, ty na baranow trafiasz a nie lekarzy :ico_zly: :ico_zly:
a anetka to chyba faktycznie na porodowce skoro nie zaglada...

mnie jutro caly dzien nie bedzie, bo male rano zawozimy do tesciowej, bedzie z nimi jak ja bede na wizycie i potem bedziemy tam caly dzien az P. nas po pracy zawiezie do domu, wiec pewnie wieczorem zdam relacje z wizyty i ktg

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 mar 2011, 20:01

NowaSejana, oj jakoś nie liczę na poród dzisiaj... :ico_noniewiem:
Ale nigdy nie wiadomo, więc nie tracę nadziei :ico_oczko:
W sumie to mogła bym dziś rodzić,bo ma dyżur mój gin :-)

No to zaciskamy jutro kciuki i czekamy na dobre wiadomości,że to już niedługo :-D :-D

Gwona kurcze współczuję dolegliwości :ico_sorki:
A lekarze na takich izbach przyjęć to są po prostu porażka...
Ja jak miałam atak kolki nerkowej i pogotowie przyjechało to trafiłam na takiego łebka ze 2 lata starszego i tak mnie potraktował,że nawet szkoda pisać... Ale długo nie myśląc, kazałam mu się wynosić i moja mama mnie zawiozła na pogotowie,bo on nie widział potrzeby,a na niego złożyłam skargę i z tego co wiem był zawieszony i gdzieś mieli go przenieść,bo to nie pierwsza skarga, więc byłam z siebie zadowolona,że tak zrobiłam :-D :-D :-D
A co się okazało całe szczęście,że pojechałam na pogotowie,bo mi podali takie leki,które pomogły kamyczkowi przejść przez nerkę,bo juz się zastój zrobił...
Szkoda w ogóle gadać...
Jak przeczytałam jak Ciebie potraktowali to :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :502: :502: :502: :502:

A co do ktg to ja też jeszcze nie miałam robionego.

Fintifluszka ja mam taki brzuch po pierwszej ciąży,że masakra po prostu i teraz też mi się 2 nowe zrobiły i robią się coraz większe...
Smaruję się kremem od samego początku ale widocznie taką mam skórę i nic na to nie poradzę... :ico_placzek:

tabogucka współczuję przejść z M. :ico_olaboga:
Ja też bym była zła, tym bardziej,że nie do końca wie jak się za to zabrać :ico_noniewiem:

aga216, witaj :-D czekamy na zdjęcia córy i opis porodu :-D :-D

Nikt nie pisał,że Aneta11 wylądowała na porodówce ale w piątek ostatnie co pisała to,że jakieś bóle miała, więc może faktycznie coś się u niej zaczęło. Mam jej numer, więc myślę,że jak by się rozpakowała to dała by znać :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 mar 2011, 20:19

wlasnie dziewczyny... moze mi ktoras z was poda swoj numer, zebym mogla w razie czego wam zameldowac?? :ico_noniewiem:

moj Gabek pospal po poludniu i teraz bryka... szybko spac to raczej nie pojdziemy

ja ktg mam w piatek dopiero

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 mar 2011, 20:23

Aniaaa A Ty jeszcze w domu? :ico_szoking: Widzę,że Twój maluszek też się buntuje :ico_haha_01:
ehh... nie tylko ja ubolewam nad rozstępami,wyglądają okropnie :ico_olaboga: cieszyłam się,że na brzuchu nie mam a 2 tyg.temu mnie tak obsypało,że to jest jakiś koszmar :ico_olaboga: i jak tu wyjść w wakacje na plażę...Ciąża strasznie zniszczyła mi ciało...no ale to już chyba taki urok nic już nie zmienię. A te kremy na rozstępy można sobie gdzieś wsadzić bo w ogóle nie pomagają :ico_zly:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 mar 2011, 20:32

te kremy na rozstępy można sobie gdzieś wsadzić bo w ogóle nie pomagają
mi sie wydaje, ze jak rozstepy sa w genych zapisame to wyleza i tak, a te kremy niektorw sa bardzo drogie...

w poprzedniej ciazy sie smarowalam oliwka po kapieli i taki mi tylko maluszek wyskoczyl nad pepkiem, wiec pomyslalam, ze mam szczescie, bo mnie nie porozrywalo, ale widac to byl limit mozliwosci mojej skory, bo teraz tez sie smarowalam i bylo ok, az brzucho zaczelo byc znacznie wieksze niz w poprzedniej ciazy i nic juz nie pomaga, skora sie rwie w oczach normalnie... ostatnio mi tez na biodrze wylazly, teraz nie widze nigdzie indziej.... a na piersiach mnie poszarpalo w okresie dojzewania, wiec juz nawet nie wiem czy mam jakies bonusowe ciazowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 mar 2011, 20:35

Fintifluszka, możemy się wymienić numerami jeśli chcesz :-D

Gwona, ano jeszcze nic się nie dzieje, miałam nadzieję,że wczorajsze rewolucje żołądkowe coś zwiastują ale chyba nie. Chociaż dzisiaj mam jakiś dziwny śluz taki przeźroczysty i co jestem w kibelku to muszę się podcierać dobrze,bo dużo go :ico_noniewiem:

Ja to nawet nie marzę,żeby na plażę wyjść,bo chyba musiała bym sobie kupić taki strój jak do nurkowania co tylko ręce i nogi do kolan są gołe,a reszta schowana :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 mar 2011, 20:47

Fintifluszka Heh..bonusy ciążowe... :-D delikatna nazwa.
Aniaaa To i może w końcu coś się ruszy :-) Oby szybko i bezboleśnie :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-27, 20:49 ]
Powiadasz taki strój do nurkowania :-D Ale ile kobieta musi ścierpieć...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 mar 2011, 20:51

a ile ja mam rozstepow :ico_olaboga:
na piersiach, brzuchu, udach :ico_olaboga: :ico_olaboga:
po blizniaczkach byly i jakos z tym zylam, ale teraz mam caly czerwony brzuch :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 mar 2011, 21:54

NowaSejana Eh...też mi obsypało piersi i uda ale nie tak bardzo jak brzuch :ico_olaboga: w sumie mam tylko u dołu i koło pępka jakaś mała kreseczka wyskoczyła. Mam nadzieje,że nie będzie już gorzej :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość