kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 mar 2011, 23:40

Aga216 córeczka śliczności :-D a poród to chyba marzenie kazdej z nas... szybki :-D
Dobrusia synek tylko do całowania, kruszynka śliczna
Aneta nie bój sie ... teraz nic to nam nie da... :-D oczywiście cały czas tak siebie przekonuje... dziś poszłam do pracy i kolezanka mi powiedziała zę sie zmieniłam na twarzy... słuchajcie az mnie ciarki przeszły.... a ja jej na to że nie wymalowałam się i dlatego tak wygladam... normalnie boję sięjak jasna cholera....

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 07:37

Dzien dobry!

Dolaczam do tych bojacych sie porodu... tzn ze sie zacznie przed 5 kwietnia czyli przed cc-bo dla mnie i dla syncia to oznacza nerwoowe i bardziej skomplikowane przyjscie na swiat!!!
A wczoraj tak jak pisalm te skurcze co mialam to tragedia... meczyly mnie przez 4-5 godzin (ale nieregularne) zaz sie lzami zalewalam a i nospa z paracetamolem na nic!!!
potem przeszlo ...nawet ciut chalupke ogarnelam i to byl blad bo stanelam na rure od odkurzacza ta niby dobra noga i ...cos chrupnelo i spuchla w ciagu minuty :ico_olaboga: takze w tej chwili nie mam zadnej sprawnej nogi-najgorsze byly dzis 3 wstawania w nocy na siku bo myslalm ze z bolu nie dojde!!!
Iniestey skurcze wrocily...ciut slabsze ale na tyle wredne ze lezac w sypialni moj M. co chwile przybiegal i pytal czy juz do szpitala bo jak za kazdym razem sie tak zwijam z bolu i poplakuje!!! :ico_szoking:
Na szczesie przeszly na tyle ze usnelam!!!
teraz wstalam i znow mnie tam cmic zaczyna w podbrzuszu i mam rozwolnienie....oj boje sie boje!!!
6dni jeszcze...

Dzis mam wizyte w starym szpitalu...taka przed tym planowanym cc imusze niestety jechac bo nie wiem co konsultant zadecyduje w czwartek w nowym szpitalu a jesli du zo pozniejszy termin da niz 5 /04 to boje sie ze nie doczekam...Zreszta na ostatnim usg ten termin przyblizony porodu okreslany po wymiarach niunia wyszedl na 9/04...a on sie pcha juz na swiat starsznie!!!A przez to jego polozenie to i mi jemu niewygodnie... :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-03-29, 07:40 ]
oj i tez mi sie w nocy snilo ze urodzilam maluszka ...i jadl z piersi i nie wiem skad ale mialam tez starszego synka takiego 3lata (moze to byl moj brat cioteczny) i strasznie sie kupa wymazal...i zaczal uciekac a ja z tym malenstwem na rekach nie moglam go zlapac ...oj glupie te sny w ciazy !!tragedia!!! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-29, 07:40 ]
o i prosze stawiam za 38 tydzien skonczony :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2011-03-29, 08:27 ]
Aneta11 a to mialas przejscia :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-29, 08:28 ]
Dobrusia ale masz juz fajnego faceta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-29, 08:29 ]
Patrycjaaa wspolczuje tych boli :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 08:44

:-D dzien dobry...
aga216, super porod mialas.. zazdroszcze...
Dobrusia, sliczny synus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja troszke sie boje porodu, ale jakie mam wyjscie... nic innego zrobic nie moge jak tylko urodzic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mala w nieskonczonosc w brzuszku siedziec nie moze...
no i P. do Wloch nie jedzie poki co :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no a ja stawiam za skonczony 39 tydzien :ico_tort: :ico_tort:
mam nadzieje, ze to bedzie ostatnie 7 dni i tak jak gin mowi, nie przenosze :-D
wczoraj tez mnie skurcze meczyly wieczorem, ale ja juz sie do nich przyzwyczailam :-D
no i juz 3 tabletki mam za soba :-D jeszcze tylko 6 sztuk :ico_sorki: :ico_sorki:
sa takie ogromne, ze ledwo przez gardlo przechodza...
no i doczytalam na ulotce, ze przenikaja przez lozysko... mam nadzieje, ze gin wie co robi :ico_sorki: :ico_sorki:

a wczoraj dostalam smska od Ani, napisala:
"No to fajnie, ze wszystko dobrze :) oby jak najszybciej wszystko sie zaczelo :) a ja urodzilam o 4:20 dziewczynke - Martynke, wazy 3750g i ma 56cm :) porod byl szybki, trwal 4 godzinki, malutka urodzila sie z raczka przy glowce ale parte tylko 10 minut trwaly i ledwo zdarzyli wszystko naszykowac przy lozku :) jak bedzie wszystko dobrze to wyjdziemy w czwartek. Ja nawet nie czuje, ze po porodzie jestem :D pozdrawiamy Was :)"
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ani za szybki porod... mam nadzieje, ze nam tez lekko pojdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-29, 08:48 ]
Fintifluszki cos ostatnio nie widzialam :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 09:19

Sejana za 39 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja w Twoim wieku to juz bede rozpakowana :-D :-D :-D

Jeszcze tydzien...

Fajnie ze Aniii porod tak szybko zlecial a Martynka to chyba jeszcze wieksza od Paulinki Agi 216 a mowia ze to chlopcy sa wieksi....a u nas na forum to zdecydowanie dziewczyny rzadza...

A Fintifluszka chyba dalaby ci znac jakby cos...ma Twoj telefon nie? Moze zajeta...bo ona tez jakos z Gabciem nie moze do przychodni i chyba Kuba musi z nim zostawac czy jakos tak...

[ Dodano: 2011-03-29, 09:20 ]
ze przenikaja przez lozysko...
mi sie wydaje ze Dzidzi a juz na tyle ma swoje systemy obronne rozwiniete ze sie tak latwo nie daje...w koncu niektore maluchy juz w tym wieku zyja sobie na zewnatrz...

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

29 mar 2011, 09:25

patrycja-trzyma kciuki za Wizyte:)
NowaSejana-super ze P. narazie nie jedzie...

a u mnie pogda super humrek tez dobry:)

wiecie co znam kolerzanek co za 3900 bedzie miec CC :ico_szoking:
:ico_szoking: masakra ile kasy

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 09:28

a ja dzis musze do szpitala -tego starego a to dluga droga i troche sie boje sama ale wole chyba zeby M. zostal w domu i kupil taka specjalna tapete do malowania i skonczyl pokoj syncia(i mam nadzieje tylko ze ta glupia malpa z pracy dzis mi przeleje na konto kase!!! bo mnie trafi jak zrobi to takim normalnym przelewem ktory idzie 3 dni !!! i tak juz jest 4 dni po terminie dlaczego mam czekac jeszcze 3 przez jej glupote i lenistwo???!!!) :ico_zly: ah bo to zawsze tak wszystko co zle to na jeden moment sie sklada ...
A i jeszcze M.musi tu do mojej adwokat podjechac bo ja nigdy swojego dowodu ani papierow nie odebralam :ico_wstydzioch: na ten nowy dom...a musze jeszcze dzis sie zarejestrowac u lekarza przed czwartkowa wizyta w nowym szpitalu!!!

Oh zeby to juz wszystko miec za soba... taka jakas jestem wypruta i zmeczona psychicznie tym balaganem /remontem-ten cholerny pyl mam w nosie i w buzi nawet spac ciezko bo sie czlowiek dusi!!!

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

29 mar 2011, 09:29

Fajnie ze Ani tak szybko poszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i trzymam kciuki zeby wyszly w ten czwartek

tabogucka, wspolczuje boli :ico_sorki:

NowaSejana, za 39 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i oby ostatni :ico_sorki:

tabogucka, za 38 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja narazie sie porodu nie boje ale przypuszczam ze jak cos zacznie sie dziac to wtedy tez zaczne sie bac :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 09:30

co za 3900 bedzie miec CC
Wow!to rzezcywiscie duza suma ...ale to chyba cc na zyczenie -tak prywatnie czy w PL wogole wszystkich kasuja???

[ Dodano: 2011-03-29, 09:32 ]
Agusia22 dzieki dzieki -taka jestem naprawde obolala i boje sie starszneiu zeby sie nie zaczelo przed cc...a caly czas mam rozwolnienie...chociaz od rana ani jednego skurczu... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i zeby tak zostalo...
Tez mam wielkiego cykora ze jak bede jechac do szpitala teraz sama te 2 godziny to mi wody odejda np . w metrze i sama bede... :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 09:33

tabogucka, ja nie mam numeru Fintifluszki :ico_noniewiem:
NowaSejana-super ze P. narazie nie jedzie...
wlasciciel tego domku we Wloszech kazal im to zrobic do 16 kwietnia, bo pozniej bedzie komus ten domek wynajmowal... wiec pewnie P. pojedzie w ostatecznie mozliwym terminie...
tabogucka, problemy z kasa :ico_olaboga: to jest jakas masakra i przed samym porodem :ico_olaboga: u nas jakos narazie sie ulozylo, ale jak mala sie urodzi to bede musiala te nasze dokumenty zmieniac, bo bedzie o 1 osobe wiecej, wiec pewnie znowu bedziemy z czynszem zalegac, az laskawi urzednicy wszystko pozmieniaja w dokumentych :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 09:34

Agusia22 a Ty sie jak czujesz??? bo chyba jako jedyna nie narzekasz wcale... :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość