Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

29 mar 2011, 15:31

Nowa sejano moja siostra jak zaczela plamic zlekcewazyla sobie cały dzien a wieczorem jak znowu plamila pojechala do szpitala i to za namowa i okazało sie ze 5cm rozwarcia i bedzie rodzic ;) a wiec nie wiadomo
ja tez ostatnio strasznie spiaca jestem i w dzien potrafie troszke sie przespac ale dzis taki ladny dzionek moze wyjde na maly spacerek o dluzszym nie ma mowy nogi odmawiaja mi pomalu posluszenstwa ;))

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 15:37

Inuno, dziekuje za odp.
narazie byla tylko plamka, teraz kontroluje, czy bedzie cos wiecej...
a teraz chyba sprobuje sie zdrzemnac na sekundke, poki male grzecznie sie bawia, bo juz nie daje rady...

ja wlasnie gdzies tez czytalam, ze plamienie moze byc poczatkiem porodu, ale ja poprostu poczekam na wiecej.. moze to tylko tak po badaniu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no i malutkiej prawie wogole dzisiaj nie czuje :ico_szoking:

patrycjaaa, widze, ze my przed porodem wszystkie sie zrobilysmy spiace, tak jak na poczatku ciazy...
a mnie do tego wszystkiego jeszcze wczoraj mdlilo :ico_olaboga:
no, ale do terminu zostal mi tylko tydzien, wiec wszystko sie moze zdarzyc...

P. przed chwilka dzwonil i tez mowil, ze juz sie na malutka nie moze doczekac... blizniaczki co chwilke do lozeczka zagladaja... :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 mar 2011, 16:37

hej dziewczyny...

My poszlismy do kuby do studia i sie okazalo, ze wlasnie skonczyl i mial 3h wolnego, zabral mnie na zakupy, bo mu smecilam, ze dresik malutkiej musze kupic, bo sama bielizne mam dla niej-znaczy spiochy, body etc... w te ciuchy jak sie wlezie to wyjsc nie mozna :ico_olaboga: w c&a bylismy, dresiki takie piekne wszystkie, niedrogie wlasciwie, bo wiekszosc 9e za 2 czesci, ale sie pohamowalam, bo co z tym pozniej, przeciez dziecko z tego zaraz wyrosnie :ico_puknij: a wlasciwie to kuba wybral i dres i bluze :ico_haha_01: on tak zawsze, najpierw nie chce isc na zakupy, a pozniej buszuje-ale to tylko w ciuchach dla dzieci :ico_haha_01:

wiec mam juz wszystko, bo zamowilam w koncu wczoraj przewijak na lozeczko, lada dzien powinien przyjsc, spakowalam torbe do konca, zostawiam nie zapieta w razie jakby mi sie cos przypomnialo... aparat na przyklad wczoraj wcisnelam dopiero.

Moj kuba mowi, ze sie nastawia na rodzenie dzisiaj w nocy :ico_haha_01: przez to, ze ostatnia nocke taka mialam-sytuacja identyczna jak w poprzedniej ciazy na noc przed porodem, teraz nawet bardziej te skurcze bolaly... ja sie na nic nie nastawiam, ja serio bym mogla donosic, przenosic, ale mi tak tego brzucha okropnie szkoda... :ico_placzek: nad pepkiem mam jedna wielka sina plame, takie rozstepicha prawie po cm szerokosci...

Sejana, teraz to diabli wiedza co moze oznaczac takie plamienie, na pewno cos z klimatu, ze porod sie zbliza :ico_haha_01: a czy to dzisiaj czy za tydzien to kto to wie :ico_oczko:

jeju Dobrusia, wiesz co. moj Gabriel ma 3 latka i mi sie ciagle wydaje, ze to taki maluszek, ale jak popatrzylam na wasze zdjecie w podpisie to do mnie dotarlo jaki maciupki jest taki niemowlaczek :ico_olaboga: tak na marginesie, swietny dywan macie :-D

mi sie tez spac chce, ale przy dziecku sie nie da zwyczajnie :ico_haha_01: nie ma zmiluj

i ja tez de facto ciagle na szmacie latam i z odkurzaczem, ale moje chlopaki to takie skrajne balaganiarze, ze sie nie da inaczej... moj kuba na dodatek ma bardzo dlugie wlosy i one mu wiecznie wypadaja, wszedzie sie sciela jak dywany...

i to prawda, ze mezowie przewaznie sie wykrecaja od rodzenia, a jak przychdzi co do czego to was nie zostawia-jakis taki mechanizm :ico_oczko: i jeszcze sie pozniej beda tym chwalic :-D ja pierwszy porod mialam w naprawde wstretnym szpitalu, trudno, zeby facetow wpuszczali jak na jednej sali za dziadowskimi szmateczkami kilka kobiet naraz rodzi i sie przekzykuja wzajemnie-jak szpital polowy na wojnie... tylko bardziej brudno, mojego meza doslownie wyrzucono, plakalam przez to przez godzine, bo od lat planowalismy, ze jak sie zdecydujemy na dzieci to rodzimy razem... tym razem tez zycie za nas wybiera, bo mieszkamy daleko od domu i ja chcialabym rodzic w dzien, zeby gabrielowi oszczedzic chociaz ubierania w srodku nocy i tej calej przeprawy, jeszcze bede musiala byc szeroko usmiechnieta i zadowolona, zeby tak wlasnie mu sie kojarzylo przyjscie siostry na swiat :ico_noniewiem: odstawia mnie do szpitala i sobie pojada do domu-znowu zostane sama...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 16:41

Fintifluszka, ja juz tez mam torbe spakowana do konca, dla malej przewijak zamawialam na ebayu i przyszedl bardzo szybko...
mi sie tez spac chce, ale przy dziecku sie nie da zwyczajnie :ico_haha_01: nie ma zmiluj
heh.. jak sie chcialam polozyc to akurat dziewczynkom odeszla ochota na zabawe... i se polezalam :ico_zly:

[ Dodano: 2011-03-29, 16:42 ]
Sejana, teraz to diabli wiedza co moze oznaczac takie plamienie, na pewno cos z klimatu, ze porod sie zbliza :ico_haha_01: a czy to dzisiaj czy za tydzien to kto to wie :ico_oczko:
oby jak najszybciej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wszyscy sie doczekac juz nie mozemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

29 mar 2011, 16:44

moze to tylko tak po badaniu

może, a może faktycznie poród się zaczyna :) Ja kiedyś poszłam do lekarza z plamieniem spanikowana, a on mi powiedział, że to po seksie :ico_haha_01:
a mnie do tego wszystkiego jeszcze wczoraj mdlilo
mnie boli brzuch jak na okres, potem przestaje, ajj, już nie wiadomo, od czego to, czy coś się zaczyna dziać, takie nasłuchiwanie :ico_noniewiem:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

29 mar 2011, 16:55

Fintifluszka, co to za szpital w którym rodziłaś, masakra jakaś... I żeby nikogo przy Tobie nie mogło być...
Oby teraz było wszystko dobrze.
I dzięki, dywan z IKEI :-D

Inuno, Pierożek - jak słodko hehe

[ Dodano: 2011-03-29, 16:56 ]
mnie boli brzuch jak na okres, potem przestaje,
też tak miałam, zaczęło mnie jakoś tydzień przed porodem tak pobolewać

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

29 mar 2011, 17:12

też tak miałam, zaczęło mnie jakoś tydzień przed porodem tak pobolewać
może u mnie też tak będzie :ico_brawa_01: Oj, chyba wszystkie się już doczekać nie możemy :)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 17:15

Oj, chyba wszystkie się już doczekać nie możemy :)
oj, chyba tak :-D
mnie juz tak jak na okres to boli gdzies kolo tygodnia...
mam nadzieje, ze na dniach sie rozpakuje.. :ico_oczko:

juz mam dosc tych pytan: kiedy wreszcie urodze :ico_olaboga: a skad ja mam to niby wiedziec?

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

29 mar 2011, 17:20

juz mam dosc tych pytan: kiedy wreszcie urodze :ico_olaboga: a skad ja mam to niby wiedziec?
Ja odpowiadam: Proszę Synka zapytać, on wie najlepiej :D

[ Dodano: 2011-03-29, 19:32 ]
ech, mam już dość tej biegunki.. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 mar 2011, 19:50

mi nie przeszkadza jak pytaja, bo nie wiele osob dopytuje... rodzice wiedza, ze jak cos sie bedzie dzialo to im powiem, panie ekspedientki i sasiadka podpytuja jak sie czuje i zawsze na mnie patrza ze wspolczuciem, ze sie tak kulam jeszcze...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość