Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

31 mar 2011, 17:58

oj Gwona się namęczyła, wiem co przeszła ;)
ale zauważyłam, że dziewczyny które już mają dziecko to poród przeszły ekspresowo a Gwona tak jak ja pierworódka i się też męczyła...

mmm taka malinowa herbatka liściasta musi być dobra, ja tez lubię takie prawdziwe herbaty :-)

Fintifluszka piękny dużyy brzucholek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

31 mar 2011, 18:31

WITAJCIE!!! :-D :-D :-D :-D

Wpadłam odmeldować,że dziś wyszłyśmy do domku :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Dziewczyny nie wiem co u której słychać i które urodziły :ico_sorki: :ico_sorki: Sporo mam czasu,bo mała tylko je i śpi, więc starsza siostra zadowolona :ico_haha_01:

Poród ekspres,bo 4godziny trwał :-D :-D
Trafiłam na porodówkę z 6cm :ico_szoking: i skurczami co 3 minuty :ico_haha_01:

Opiszę wszystko jak się ogarnę w domku :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

31 mar 2011, 19:07

Aniaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udany i szybki poród. czekamy na szczegóły :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

31 mar 2011, 19:45

Aniaaa, super, że szybko poszło i Maleńka grzeczna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-31, 20:43 ]
Ale mi niedobrze, o zgrozo.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 mar 2011, 21:03

Inuno, ja rano mialam mdlosci straszne :ico_szoking: ale przeszlo...

I Ania wrocila :ico_brawa_01:

pokaz coreczke koniecznie... jeju 6cm :ico_olaboga: to i tak, ze 4h ci zeszlo do pelnego rozwarcia jest szokujace, opowiedz nam "jak bylo" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

31 mar 2011, 22:58

Ania super ze jestes juz na Forum:)

Finifiuszka-slicznyy duzy brzus:)
'

Dzis poprzez Sen(moj) i za zgodna M. znalezlismy imie dla Małej bedzie Justyna Maria-Justynka:) Jusia
:-D :-D :-D :-D :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2011, 07:54

Aniaaa, super, ze juz jestescie w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i czekamy na fotki Martynki
wiesz moze co u Magdy, bo u nas sie jeszcze nie pojawila :ico_szoking:

serniczka, super, ze juz macie imie dla malej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja Dominika ma na 2 imie Justyna

a tak wogole dzien dobry :-D
i witam kwietniowo :ico_szoking:
my nadal 2 w 1
wieczorkiem kilka skurczy, w nocy tez, ogolnie nocke moge zaliczyc do spokojnych...
wczoraj przed poludniem mnie mdlilo i tyle...
cos czuje, ze ja chyba ostatnia urodze :ico_oczko: u mnie najwiecej sie dzialo, a wyglada na to, ze mimo wszystko malej sie nie spieszy...

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

01 kwie 2011, 08:20

Witam w prima aprilis, nie dajcie się nabrać dziś, hehe ja zawsze z tym mam problem bo jestem bardzo łatwowierna :)

NowaSejana, kto wie, przecież to może się w jednej sekundzie zmienić, ja sobie wyobraź dzień przed porodem poszłam do mojego gina i on mi powiedział że nic się na poród nie zapowiada kompletnie, i ja sobie już plany porobiłam że na pewno przenoszę itp;)

Serniczka no imię już jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Justysi

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2011, 08:34

NowaSejana, kto wie, przecież to może się w jednej sekundzie zmienić, ja sobie wyobraź dzień przed porodem poszłam do mojego gina i on mi powiedział że nic się na poród nie zapowiada kompletnie, i ja sobie już plany porobiłam że na pewno przenoszę itp;)
kochana mi gin powiedzial po badaniu w poniedzialek, ze urodze w sobote... wiec juz sie cieszylam, ze moze jednak :ico_haha_01: wczoraj bylam na ktg, a on do mnie, ze napewno zobaczymy sie we wtorek i na porod przez weekend nie mam co liczyc :ico_nienie:
mam jednak nadzieje, ze sie nie przeterminujemy... wiem, wiem.. ile ciaz tyle roznych przypadkow.. ale najgorsze jest to czekanie :ico_szoking: a ledwo cos sobie jekne pod nosem (wczoraj np kulo mnie w kroczu) to P. juz stoi na bacznosc i pyta, czy jedziemy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a potem mowi, ze nie mam go straszyc... ale ja go nie strasze, poprostu czasem trzeba sobie jeknac jak cos boli...

A jak tam Witus? grzecznie sypia w nocy?

ja juz dzisiaj zastrzeglam, ze jak bede dzwonila do P. i powiem, ze rodze to to napewno nie zart i to jedyna rzecz z ktorej napewno nie zazartuje, nie mam zamiaru urodzic w domu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

01 kwie 2011, 09:05

Aniu :ico_brawa_01: czekamy na szczegoły i zdjecia malutkiej ;)
gratuluje szybkiego porodu oby moj tez poszedł szybciutko
chociaz tak jak Dobrusia pisze ze przy pierwszym mozna sie nameczyc ja tez z pierwszym i to prawie 4kg hahhaha zobaczymy
a dzis mialam piekny sen na poczatku cos mi sie sniło ze urodzilam synka oby byla jednak dziewczynka wszystkie ubranka mam na niunie ;)
pozniej snilam ze mam malutka przy piersi i ja karmie ja juz chce urodzic :ico_olaboga:
a dzis jeszcze o 18 do 19.30 do szkoły musze jechac bo pozniej juz tylko 2 zjazdy i mozliwe ze nie bede wiec puki jeszcze moge to musze jechac ;/
milego dzionka zycze zapowiada sie ze dzis tez bedzie ładniutka pogoda

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość