Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

01 kwie 2011, 11:22

Witam mamusie!!!!!!!!!!! Od czasu do czasu zagladam i was podczytuje niestety nie mialam czasu zeby pisac obiecuje ze to sie zmieni :ico_oczko: U nas wszystko dobrze Nadusia rosnie zdrowo o wlasnie sie obudzila lece pozniej zajrze
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41b ... 451d7.html

[ Dodano: 2011-04-01, 11:22 ]
wrzucilam fotke ale oczywiscie jeje nie widac juz zapomialam jak to sie robi

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 kwie 2011, 12:05

Hej Aniula miło że wpadłaś śliczna ta Twoja Nadusia a jakie ma duże oczyska - ślicznie :) No i pisz do nas częściej a nie tylko czytasz co my to piszemy!

Na Lutówkach dziewczyny piszą i piszą a tu tak cicho - dziewczyny wracajcie do nas!
Próbowałam tam się wkręcić ale jakoś nie wiem z Wami mi lepiej!

Jeszcze tylko niech Zubelek i Alinka się dziś odezwą to będziemy w komplecie jak kiedyś :)

Buziaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 kwie 2011, 12:39

buzok ja wgrywam nowe zdjecia przez http://img267.imageshack.us/ bardzo proste i szybkie
wybierasz zdjecie z dysku. klikasz przeslij dalej i jak sie zalaczy to kopiujesz kod forum tutaj
na fotosiku mam konto ale stare fotki tylko. nowych nie zalaczam juz od dawna

Aga jasne ze z lotem to o wiele wiecej wyjdzie
ja mialam na mysli czas przed wejsciem na poklad. to tez zalezy jak to sie zgra z karmieniem
ale wez mleczko w butelce jedno. jesli do 2 godz bedzie karmienie
proszek tez. wode kupisz na lotnisku zimna a w samolocie dostaniesz wrzatek. a jesli chodzi o te mleka gotowe to nie musza byc podgrzewane. leon pil w temp pokojowej. tylko w podrozy ma sie rozumiec
tylko wiem ze czasem dzieciom moze to niesmakowac...

masz racje one sa kartonikach
ja pamietam w butelkach. bo one sa juz dla starszych i takie pewnie Leon musial pic ostatnio hehe

sa b wygodne i czasem mozna skorzystac

a wklada sie kartonik do goracej wody i w ten sposob "podgrzewa"
ale moze Klaudii posmakuje jednak chlodne

gaga dobrze ze wszystko tak fajnie sie uklada!!!
a Krzys spi podobnie jak Olaf. choc on przewaznie pozniej ma te pobudki
ale roznie bywa. hihi dobrze ze pospac mozna nie?

Aniula widzialam Nadusie..!! oczyska swietne. fajniutka !!!

Aga zubelek ma 3 dzieci. to juz nie takie proste klikac i pisac. tym bardziej ze troche chorowali. ona tez roznie sie czuje.na naszym innym watku rowniez dawno sie nie odzywala i wpada sporadycznie. moze i tutaj sie pojawi. przekazywalam ze pytacie o nia. ale nie pojawila sie od tamtego czasu wiec pewnie nie doczytala

z Alinka czasem na gg pisze.., ona z kolei bez auta a w warszawie ciezko takie odleglsci pokonywac srodkami kom miejskiej. znaczy ze troche czasu to zajmuje. powiem ze pytacie o nia. moze wpadnie...

a u nas wszystko bdb.. piekna wiosne mielismy. dzis pochmurno choc nadal cieplo. ale troche kropi od rana.. my jeszcze nie wyszlismy. poza przejazdzka rano do Pkola hehe
ale olafek sobie zasnal w lozeczku po powrocie. potem zjadl. posmial i pogugal. zaliczajac wielkie kupsko. jhehe i mialam w planie go zaraz ubierac i pakowac do wyjscia. ale on sobie w sekunde zasnal na kanapie obok mnie wiec na razie niech spi slodko. zakupy moga poczekac
obiadu nie musze gotowac
bo mam pierozki od mamy
i zupke z wczoraj

dom posprzatalam rano. wiec na weekend gotowi

choc i tak nas pewnie nie bedzie
bo dzis jedziemy do mamy i sis
adas bedzie malowal im pokoj
wiec dzis zacznie po pracy
a jutro miejmy nadzieje wyrobi sie przez caly dzien

a ja z dzieciakami pospaceruje. i moze do sali zabaw wezme ich. tzn jesli bedzie tak jak dzis padalo. bo cos sie zapowiada.
a w niedziele ? 22 st obiecuja. super!!

w ogole to pomieszalam czasy. po tygodniu czasu letniego dzis wkrecilam sie na zimowy..
zmienilam wczoraj tel kom na stary. a w nim godzina byla jeszcze sprzed zmiany.
i zorientowalam sie dopiero jak karmilam Olafa. bo spojrzalam na zegarek inny.. i stalo sie hehe bylo juz po 8 . czyli powinnismy do auta wsiadac. a ja dopiero podnioslam sie na karmienie olaaf. ale sprintem sie zebralismy i na 9 bylismy w przkodszkolu. male spoznienie hehe
dodatkowo Olaf mnie zmylil, bo obudzil sie o 8 dopiero a zwykle o 6-7 je
ale dzis troche sie krecil w nocy i ok 5 karmilam go podwojnie wiec dlatego pewnie przysnal na dluzej

takze sama sobie dzis prima aprilis z rana zorganizowalam hhee

dobra nie smece
papa

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

01 kwie 2011, 16:40

oczywiscie ze sie postaram juz wpadac czesciej!!!!!!!!!!!Dziewczyny sliczne macie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas Nadunia zaczyna bac sie obcych wczoraj tak sie wystraszyla mojej kolezanki ze az sie zanosila od placzu bidulka malutka.Dzis idziemu do mojej mamy niech sie dziewczyna oswaja hehe.
Mam do was prosbe przypomnijcie mi jak wy wstawiacie fotki ze odrazu je widac???????????? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-04-01, 16:55 ]
Noi dlaczego nie moge wstawic suwaczka zaraz sie wsciekne!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 kwie 2011, 18:42

Oto jedno które udało mi się wrzucić.
[img][img]http://images41.fotosik.pl/765/6012c3a0a1fc0f7fmed.jpg[/img][/img]
Dzięki Madziorka za link faktycznie jakoś łatwiej wgrywają się tam fotki
Wow jaki tu dziś ruch :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-04-01, 18:49 ]
Aniula prześliczna córa z pięknymi oczkami :ico_brawa_01:. Wgraj sobie kochana fotke na fotosik lub tam gdzie Madziorka poleca, i potem skopiuj kod i wgraj w IMG to jest z boku tu gdzie piszesz posta do nas. Nie wiem czy nobrze Ci wytłumaczyłam, ale też nie jestem za dobra w tym wgrywaniu :ico_noniewiem:
Gaga witaj , fajnie, że już jesteście w dociu nowym :ico_brawa_01:
U nas wszystko oki, mały też dziś sie tak samo budził jak Gagi Krzyś :ico_brawa_01: , oby już tak zostało :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 kwie 2011, 20:30

Dziewczyny a coś na temat tych pieluszek co pytałam wcześniej mi napiszecie? Jakich używacie i polecacie!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 kwie 2011, 22:34

Jakich używacie i polecacie!
Wiesz ja nigdy nie patrze na dokładne nazwy a po zakupie dużej paczki wyciagam wszystkie i układam w szufladzie pod łóżeczkiem, więc Ci nie powiem. To są takie pampersy w niebieskim opakowaniu i z nich jestem zadowolona, a i przeszliśmy już na 3, wole takie luźniejsze mu zakładać :ico_noniewiem: . Raczej tych do końca będę używać i tylko rozmiary zmieniać :ico_noniewiem: , bo raz mąż kupił te pomarańczowe chyba sleep and play, czy jakoś tak to szkoda gadać beznadziejne :ico_olaboga: . Pewnie za bardzo Ci nie pomogłam :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 kwie 2011, 09:41

buzok14 dziekuje pozniej sprobuje cos wstawic :ico_oczko:
Aga my uzywamy Pampers new baby takie zielono zolte jestesmy z nich zadowolone :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-02, 09:45 ]
[img]http://[img]http://img231.imageshack.us/img231/2908/dscf00212.jpg[/img]%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img]

[ Dodano: 2011-04-02, 09:46 ]
no i znowu nic nie wyszlo poddaje sie moze pozniej wyjdzie oki spadam idziemy zaraz z Nadulka na miastko buziaczki :ico_haha_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

03 kwie 2011, 11:43

Hej Dziewczyny

Pomocy proszę i nas dopadło choróbsko z piątku na sobotę wstałam z takim bólem gardła że szok a dziś katar doszedł a najgorsze że Klaudia też jest chora, kicha prycha, kaszle nie wiem co mogę zrobić mój T. był wczoraj w aptece ale tutaj nie mają nic dla 2 miesięcznego bobasa - samo musi przejść jak to babka powiedziała! Do lekarza też dopiero jutro może zadzwonić nie wiem czy do szpitala z nią jechać ale znów co oni mi tam pomogą jedynie wyczekam się z 3-4 godziny i pewnie paracetamol dostanę jak zawsze! Wy macie już doświadczeni z chorobami maluszków więc może coś poradzicie!

Buziaki i czekam na odp.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 kwie 2011, 16:24

samo musi przejść jak to babka powiedziała!
ale możesz pomóc, żeby szybciej przeszło. Oklepuj ją, możesz dawać jej 5 kropelek cebionu, i mnie lekarka powiedzia, że mogę smarować małemu stópki spirytusem 15%. Najważniejsze jest oklepywanie!!!
Zdrówka życzę!!!

[ Dodano: 2011-04-03, 16:27 ]
A i oczywiście oczyszczaj często nosek

[ Dodano: 2011-04-03, 21:09 ]
Muszę się pochwaliś, że mój Adrianek już od 3 dni usypia między 21 a 22, a wstaje dopiero o 3 na jedzonko, a potem to oj 6 rano i śpi nawet do 9 :ico_szoking: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-03, 21:47 ]
A tu mój prawie trzymiesięczny bąbel
[img][img]http://images38.fotosik.pl/769/90aae1d206a6fe69med.jpg[/img][/img]

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość