Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 mar 2011, 21:25

Isia ale jak ona stawia te nóżki??
Z tym wózkiem to wygrywa normalnie;)

Sabcia
to koniecznie się przebadaj i napisz nam co jest nie halo.

Ja dziś test z niemca miałam. Ogólnie dałam radę. Idę chyba spać, bo jakaś zmęczona jestem.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

01 kwie 2011, 05:51

witam z rana
matikasia ona te nóżki to chyba do środka tak uciekają, ale tego nie umiem opisac, jak mi sie uda to nagram krótki filmik i wstawie do netu
a wogóle wczoraj po szczepieniu padła spac i spała 4 godziny :ico_szoking: juz sie martwiłam ze cos nie tak, ale sie wkoncu obudziła, zjadła i poszła na dwór z wujciem, a w nocy normalnie, zjadła mleczko, naszczescie obyło sie bez wózka w nocy, ale rano juz tak
dalej padam na twarz

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 kwie 2011, 06:18

isia dobrze, że szybko zauważyłaś, ze coś nie tak z tym stawianiem stópek i pewnie szybko wszystko wróci do normy, bo u takich małych dzieci, to nie trwa długo...chyba :ico_noniewiem: A z wózkiem, to rzeczywiście masz przekichane. Ja musze w końcu sprzedać x-landera, bo za dużo miejsca zajmuje :-)

matikasia skromnisiu, pewnie test poszedł bardzo dobrze :-D :ico_brawa_01:

a u nas wczoraj Zosia obudziła się znowu z płaczem około 22-ej i nie mogłam jej uspokoić, ale cycuś pomógł :-D z tym, że prawie całą noc wisiała na cycu i ja dziś jestem nieprzytomna, ale postanowiłam sobie, że karmię ją tylko do 1,5 roku i koniec. I nie jest to żarcik prima aprilisowy :ico_oczko: Pewnie będzie niesamowity płacz, ale wyjścia nie ma. Mam wiec jeszcze 2 tygodnie.

[ Dodano: 2011-04-01, 06:19 ]
w ogóle to przytyłam 5 kg :ico_szoking: i od dziś nie jem słodyczy, przesadziłam ostatnio ze słodkościami :ico_puknij: i w 2 tygodnie tyle przytyłam :ico_placzek: i wcięło mi wcięcie :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 kwie 2011, 13:00

witam

u nas od wczoraj chorobowo,
ja leżałam wczoraj z gorączką ,na wieczór już Ala miała i żadnych innych objaów,
dziś już gorączki nie mamy , ale ja czuję jakbym miała ropęw gardlę , ale bez bólu ,
Ala mówi że niby nic ją nie boli , ale jest niewyraźna ,
a Lolek ma katar i pokasłuje ,
po 14 idziemy do lekarza hurtowo :ico_noniewiem:
w ogóle to przytyłam 5 kg
ups , ale po tobie pewnie nie widać ty chudziutka jesteś :ico_oczko:
ja to ostatnio na wagę nie wchodzę, bo czuję że też mi sie przybrało :ico_wstydzioch:

isia pewnie że trzeba wybrać się do ortopedy, pewnie zaleci buty ortopedychne z wysoką cholewka
ale cycuś pomógł
to jest dobre lekarstwo na wszystko, ale rzeczywiści nieraz uciążliwe
mój to nawet jak obiad jemy to pomiędzy domaga się cyca , posyka troszkę i wraca do jedzenia :ico_noniewiem:
dziś przy śniadaniu się zbuntowałam , to odstawił taki cyrk że .powiedziałam dośc

a ulubione zajęcie Lolka teraz to zakładanie jednego kapcia Ali i chodzenie po domu, może tak chodzić pół dnia :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-01, 17:30 ]
o a tu nikogo nie było od mojego sostatniego wejścia

my już po lekarzu, normalnie tyle ludzi ,że 2 godz siedzieliśy a większość to dzieci ,
paranoja w tym naszym ośrodku żeby nie było pediatry, bo na zwolnieniu i wszyscy do jednego lekarza :ico_noniewiem:

na szczęście to tylko wirusówka
ja nic nie dostałam , tylko zalecenie dużo płynów pić , ale nie powiedziane jakich :ico_oczko:
Ala dostała Eurespal i jakieś wit
a Lolek syropek na kaszel

teraz Loluś śpi , ja też chętnie bym się położyła, ale jakoś tak szkoda mi dnia :ico_haha_02:
wczoraj za długo przeleżałam

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 kwie 2011, 17:41

Ja się dopiero witam. Z pracy przyjechałam 15 była bo posiedziałam u kuzynki.
Już na osiedlu Mati zaprosił sobie 3 dzieci i ledwo zwaliłąm toboły i już robiłam im gofry z polewami i lodami :ico_haha_01:

Dziś coś mojej gwiazdeczce dolega. Rano mi wymiotowała, w aucie też, cioci też. Z godzinę temu zrobiła mega straczkę, woda się polała normalnie. Ululałam ją i poszła spać.
Śpi już godzinkę, ale nie ważne. Oby tylko szybko doszła do siebie. Ma też stan podgorączkowy. Mam nadzieję, że to tylko na ząbek, który jej się właśnie przebił.

Wiolaw
dlatego ja chciałam karmić tylko do roku. Uwielbiałam to, ale takie przerywanie obiadu na cycusia i ogólnie ssanie po chwilkę, to już troszkę dla mnie nie za bardzo.
Od roku to już dziecko coraz mądrzejsze.

Magda33 Tobie też dużo siły w oduczaniu :-D
Co do testu to wszystko zrobiłam, ale namieszałam w jednym zadaniu ze stopniowaniem przymiotników. Uzupełniłam inną kolumnę niż trzeba było, więc tego pewnie nie zaliczy.
Magda 5 kg w 2 tygodnie??? jak Ty to kochana zrobiłaś??? zdolniacha z Ciebie.
Ja tyle chudłam 5 tygodni :ico_haha_01:
Ale z pewnością wyglądasz nadal ekstra. Pamiętam, że miałaś niską wagę, a wzrost dość wysoki.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

01 kwie 2011, 18:18

witam i ja, porządków ciąg dalszy, ale ciągle jestem w lesie, jeszcze kuchnia i łazienka zostały ale w kuchni taki sajgon że szok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 kwie 2011, 20:59

Isia a co Ty tam tak sprzątasz?? ja w ogóle jakoś nie robię porządków wiosennych ani świątecznych :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

02 kwie 2011, 07:28

matikasia, sprzątam wszystko dosłownie WSZYSTKO, za szafkami, w szafkach, pod szafkami, dosłownie wszedzie, podejzewam że Ty z twoją "manią" porządków (takie odniosłam wrażenie z lektury forum) to byś padła u mnie na zawał. niestety mi bałagan i brud którego nie widać nie przeszkadza :ico_wstydzioch: wiec jest oj jest co sprzątać.
dzis jade na 9 do fryzjera a potem dalej sprzątanko

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 kwie 2011, 07:48

na 9 do fryzjera
ja też :-D
jak Ty to kochana zrobiłaś?
no cóż, czekolada na śniadanie i czasem na kolację i jakieś ciasteczka i raz chipsy i poszło w boczki :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-04-02, 10:03 ]
już jestem po fryzjerze i nawet jestem zadowolona z fryzury :ico_oczko: miałam włosy do ramion, a teraz prawie do brody, a z tyłu wycieniowane, poproszę P, to moze zrobi mi zdjęcie :-)

[ Dodano: 2011-04-02, 11:33 ]
Rano mi wymiotowała, w aucie też, cioci też
jak tam dziś Milenka? Mi wczoraj Zosia też w aucie zwróciła, ale chyba dlatego, że piła soczek przez słomkę i za głęboko ją wsadziła, bo poza tym jednym blee nic jej nie było.

Zrobiłam obiad, Zosia śpi, P pojechał umyć auto, a ja siedzę na forum. Pogoda pod psem, ale jak przestanie padać, to zmykam na spacer :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

02 kwie 2011, 19:16

ale miałam dzis dzien, nawet nie chce mi sie opowiadać
oto fotki mojej fryzury, sorry za kiepską jakos ale cam z lapa takie foty robi

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości