Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 kwie 2011, 10:43

hej, ja sie melduje tylko, u nas istny swiety spokoj porodowy :D

widze, ze nasi mezowie wszyscy wiosenni, moj kuba 22.03 tu widze 1,2.04 same barany :D pozniej tez 17 i 20.04 sie chlopaki dograli :ico_haha_01:

jeju Dobrusia, ale dziwne rzeczy

a czkawka jest normalna u maluchow i nic nie poradzisz tabogucka, szymek sliczny jest :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 kwie 2011, 10:44

Ale na szczęście po paru sekundach złapał powietrze i było już ok. I za jakiś czas babcia dzwoni, że dziadek umarł... okazało się że Witek miał ten "atak" dokładnie w tym czasie kiedy dziadek przestał oddychać... Normalnie mnie ciarki przeszły...
o cholera!!! :ico_szoking: :ico_szoking:
mnie tez ciary przeszly :ico_szoking: :ico_szoking:
wyrazy wspolczucia z powodu smierci dziadka :ico_placzek: :ico_placzek:
i dobrze, ze z Witusiem wszystko wporzadku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Inuno, my tez wczoraj mielismy aktywny dzien... po poludniu jak P. wrocil z pracy to poszlismy pieszo na spacer nad jeziorko, kawalek mamy, wiec cud, ze doszlam... no i spowrotem tez pieszo... pozniej pojechalismy szukac pilki dla malych, bo wpadla nam do stawu i dziewczynki za nia rozpaczaly... objechalismy sporo sklepow i nigdzie nie bylo :ico_olaboga: na koncu podjechalismy do tesciow na kawke i w domu bylismy kolo 19.30 :ico_haha_02: pozniej kolacja, kapiel (zrobilam sobie sporo cieplejsza niz zawsze :ico_haha_02: ) no i wieczorkiem krotki seksik byl... ale nic a nic sie nie ruszylo... okien juz 2 raz nie mam zamiaru myc.. no coz, mala wyjdzie jak jej sie zachce

[ Dodano: 2011-04-03, 10:46 ]
faceci wiosenni, a wy kobietki z jakich miesiecy jestescie?

bo ja z wrzesnia... duet taki sam jak moich rodzicow :ico_haha_01: panna i baran

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 kwie 2011, 11:05

hej tylko na chwilke bo mam pol godzinki (tak myslel :ico_oczko: ) zeby sie wykapac ...
Dobrusia o kurde :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale ja wierze w takie dziwne rzeczy wiec mysle ze to nie byl przypadek...przykro mi z powodu dziadka...

Fintifluszka nawet jak te czkawki ma po kilka-kilkanascie razy dziennnie??? bo mi sie zdaje ze go to denerwuje....

I dziekuje wszystkim -tez mi syncio starsznie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sejana ja tez panna -wrzesien :ico_brawa_01: ale moj M. Blizniak -czerwiec!!!


a wiecie co jest najgorsze ze nawet szwy mnie tak nie bola jak ta p****ona stopa -wczoraj nie moglam wieczorem wogole na na nia stanac dzis ledwo powlocze po podlodze a chcemy z Szymciem pierwszy raz na dwor bo u nas 20 stopni ...a ja kaleka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 kwie 2011, 12:52

czesc dziewczyny,ja na chwilunie,obiadk zaraz bede konczyc,a potem idziemy na spacerek,pogoda u nas jest piękna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jej dziewczyny jak ja sie ciesze że już malutka jest z nami,nie zazdroszcze wam że tak długo musicie czekac,oby szybciutko wam to zleciało.....
ciekawe co tam u madzi,bo wogóle sie nie odezwała od tego czasu,mam nadzieje że z malutkim ok,mogła by choc na minutke zajrzec i coś skrobnąc,bo się martwie :ico_sorki:

Dobrusia, śliczna fotka w podpisie :ico_oczko:

co do czkawki to niestety trzeba przeczekac,moja malutka ma co dziennie

we wtorek idę ją zważyc i mam nadzieje że ładnie przybiera na wadze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

03 kwie 2011, 13:03

Dobrusiu tez współczuje z powodu dziadka ale slyszałam o roznych pprzyzpadkach w chwili smierci najblizszych dobrze ze u malutkiego juz wszystko dobrze
przed chwila wrocilam ze szkoly ale duchota dzisiaj
u mnie tez nic sie nie zapowiada na poród ani skurczów ani czop nie odchoddzi nic czekam mała sama wie kiedy bedzie gotowa zeby wyjsc
wasze malenstwa kazde jedno sliczne
ja jestem z 1 sierpnia moj K z 20 kwietnia

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 kwie 2011, 14:52

witajcie dziewczyny, ja nadal nieczasowa, Mateuń od kilku dni nie śpi w dzień!!!chce żeby go nosić, bujać , wozić, wtedy jest zadowolony, prześpi się może z godzinę w dzień i to na dworze :ico_olaboga: a w domu to jak zając pod miedzą, ktoś się czymś zatłucze no i on już wyspany. I znów lulanie.

gratuluję nowym mamusiom dzidziusiów.

tabogucka Szymuś uroczy :ico_brawa_01:

NowaSejana a Ty co tu jeszcze robisz/????żart oczywiście, nie gniewaj się, wiem jak się już niecerpliwisz tymbardziej, że lekarz Ci nadziei narobił a tu nadal cisza, ale nie martw się na dniach już będziesz tulić córeczkę, innej opcji nie ma. Trzymam kciuki za Ciebie

no i za wszystkie nierozpakowane mamusie też trzymam mocno kciuki.

Dobrusia to fakt, drugi poród jest zazwyczaj łatwiejszy. Ja córkę rodziłąm 12 godzin a synka tylko 1,5, więc różnica kolosalna, no i synka prawie bezboleśnie :-D
wspólczuję śmierci dziadka i dobrze, ze z Witusiem wszytsko dobrze.

a powiem Wam, że jak sobie teraz patrzę na swój brzuch to obraz rozpaczy, tak fatalnego brzucha się nie spodziewałam, po prostu wisi mi gruby fałd skóry, paskudny,dobrze, że bez rozstępów, ale nie mogę na to patrzeć. Czy ja to kiedykolwiek zlikwiduję??? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

03 kwie 2011, 15:34

hej dziewczyny :)
wpadam na chwile tylko bo ciężko mi siedziec przy kompie.
Także urodziłam 31.03 o 16.50 przez cesarskie cięcie ponieważ nie mała nie chciała wyjść ale przed cesarką meczyłam sie oczywiscie 6 godz :(
Ale teraz jesteśmy już w domu i jestem szczęśliwa ;)
Gratulację dla Wszystkich które urodziły już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

03 kwie 2011, 16:51

Aneta gartuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy na zdjecia malutkiej
a ja odpoczywam po spacerku przy kawusi :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

03 kwie 2011, 18:38

aneta11, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie :)

ja po obiadku z Teściami, jakoś zleciało :P Spać mi się chce, ale w sumie trudno się dziwić, skoro poszłam spać o 4 nad ranem :ico_sorki:

Mężuś dostał grę na urodzinki, którą bardzo chciał, więc pewnie wieczorek mam samotny, a szkoda, miałam ochotę na jakiś romantyczny wieczór :ico_noniewiem: No ale cóz, niech sobie gra, potem będzie płakał przez 6 tygodni :ico_haha_01: hmm.. pokombinować muszę :P

[ Dodano: 2011-04-03, 20:36 ]
Jaka cisza, czyżby pozostałe rodzą? :D :ico_brawa_01: Mnie brzuch boli, ale to chyba od brykania Małego :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

03 kwie 2011, 23:13

hej :-D
ja też 2 w 1, mała wierzga... zmęczenie daje znać i kregosłup boli...i ręce...
ja jestem z czerwca bliźniak :-D dziewczyny może napiszecie skąd jesteście??? ja mieszkam koło Krakow w Michałowicach :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość