Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

05 kwie 2011, 10:01

hejka:)

U mnie cisza....cisza.....i coraz blizej do punktu zeroo :ico_szoking: :ico_szoking:

a wy po ilu dnia po terminie macie sie zglosic do wywołania??

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

05 kwie 2011, 10:11

Hej, ja również witam 2w1 :ico_noniewiem:

Sejana, kurczę, to jakiś spisek chyba, żeby tak przyspieszać i dalej nic -_- Myśmy wczoraj z Mężem też baraszkowali w nocy i podobny skutek :ico_haha_01: Tyle, że znowu rano mnie strasznie przeczyściło :ico_olaboga: i jakoś apetytu brak :ico_noniewiem:

tabogucka, :ico_brawa_01: za nowe suwaczki :) Współczuję, że boli, nie wiem co doradzić, ale na pewno warto popróbować pozycji i może poduszka faktycznie :512:
a wy po ilu dnia po terminie macie sie zglosic do wywołania??
ja mam się zgłosić po 12 kwietnia na podjecie decyzji, bo wraca dopiero wtedy mój lekarz z urlopu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

05 kwie 2011, 10:26

Hej, ja również witam 2w1 :ico_noniewiem:

Sejana, kurczę, to jakiś spisek chyba, żeby tak przyspieszać i dalej nic -_- Myśmy wczoraj z Mężem też baraszkowali w nocy i podobny skutek :ico_haha_01: Tyle, że znowu rano mnie strasznie przeczyściło :ico_olaboga: i jakoś apetytu brak :ico_noniewiem:

tabogucka, :ico_brawa_01: za nowe suwaczki :) Współczuję, że boli, nie wiem co doradzić, ale na pewno warto popróbować pozycji i może poduszka faktycznie :512:
a wy po ilu dnia po terminie macie sie zglosic do wywołania??
ja mam się zgłosić po 12 kwietnia na podjecie decyzji, bo wraca dopiero wtedy mój lekarz z urlopu :ico_noniewiem:
u mnie po tygodniu.....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

05 kwie 2011, 10:59

tabogucka, ja karmiłam na początku na leżąco, bo mnie tak pozszywali ze inaczej się nie dało, potem przeszłam na siedząco ale musiałam bć dobrze popodpierwana poduszkami bo plecy wysiadały i ręce, teraz kupiłam sobie poduszkę do karmienia, zobaczymy co z tego wyniknie. Ale jedno jest pewne nie stresuj się bo dzicko to wyczuwa i mleko ponoś jakoś słabiej leci, wiec na luz i spokojnie :-D

no a ja zasnęłam dopiero przed 5...i Mati obudził mnie przed 6 jestem kompletnie niewyspana.... ternuję przed pojawieniem się bobasa... :-D

serniczka mnie po 41 tyg mają zarzymać w szpitalu....chyba dobrze zapamiętałam co mi ginka mówiła...jak na razie w czwartek na ktg ale czuję że nic nie będzie się działo, bo nawet przestał mi twardnieć brzuch... skurczy żadnych...więc Nowa Sejana to ja będę ostatnia :-D zarezerwowane miejsce ostatnie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

05 kwie 2011, 11:34

ja dzis byłam u gina i raczej nic nie wskazuje na porod ale w kazdej chwili moze sie cos zaczac dziac teraz wizyta na 12 pozniej na 19 a jak nie urodze do tego czasu to skierowanie do szpitala ale dopiero na 26 :ico_szoking: mam nadzieje ze jednak nie bede musiala tyle czekac
ciekawe jak tam Sejana miala dzis wizyte cos kolo 8 czekamy na wiesci a moze juz na porodowce ;p

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 kwie 2011, 11:48

ja nie mam pojecia po jakim czasie sie trafia u nas do szpitala, wiem tylko, ze z rozwiazaniem czekaja do 10 dni, wczesniej robia proby oxytocynowe... Ja mam ktg w czwartek, pewnie niczego nie pokaze, ale sie dowiem lekarki co bedziemy robic dalej

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 kwie 2011, 13:00

wybaczcie,że się wtrącę :ico_oczko:

tabogucka tak jak ci dziewczyny radzą,spróbuj karmić na leżąco,położcie się razem obok siebie na poduszce,czy w ogóle na czymś aby synek nie leżał całkiem na płasko i daj cyca do buzi :-) na pewno będzie ci lżej niż na siedząco :ico_sorki: ja nie byłam po CC,ale jak karmiłam w domku to zawsze na leżąco bo można było od razu troszkę odpocząć :ico_oczko:

a NowaSejana widzę,że się nie odezwała jeszcze po ktg,chyba ją do szpitala wysłał gin :ico_noniewiem: chyba smska do niej skrobnę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 kwie 2011, 13:11

hej dziołszki ja dalej za was trzymam kciukaski
moja Paulika niestety dostała katarku i tak sie bidulka męczy że mi jej żal,dzis byłam u lekarza zobaczyc czynic grożniejszego sie nie dzieje,na szczescie ok a le w czwartek do kontroli,sciągam jej to fridą i płukam solą fizjologiczna,i troche jej lepiej,ale całą noc przy niej czuwałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
co do karmienia to ja karmie tak jak włąśnie pisała ania ,na leżąco ,tak mo najwygodniej a i odpocząc wtedy można :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 kwie 2011, 14:06

tabogucka tak jak ci dziewczyny radzą,spróbuj karmić na leżąco,położcie się razem obok siebie na poduszce,czy w ogóle na czymś aby synek nie leżał całkiem na płasko i daj cyca do buzi :-) na pewno będzie ci lżej niż na siedząco :ico_sorki: ja nie byłam po CC,ale jak karmiłam w domku to zawsze na leżąco bo można było od razu troszkę odpocząć :ico_oczko:
co do karmienia to ja karmie tak jak włąśnie pisała ania ,na leżąco ,tak mo najwygodniej a i odpocząc wtedy można

Dzieki wszystkim !jedna probe mamy za soba na lezaco -jest zdecydowanie latwiej i mniej bolesnie dla mnie -Szymus sie na razie caly mlekiem zalal (bo ja mam nawal mimo ze odciagam to ze mnie poprostu leci wiec on chyba nawet bardzo ssac nie musi) i jak skonczylismy to na lozku wielka plama po nas zostala ... :ico_wstydzioch: a itak za 5 min plakal ze glodny wiec ta pierwsza swoja metoda go nakarmilam !!! i chyb a tak miedzy ta moja zwykla a ta na lezaco bede karmic :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-05, 14:08 ]
Aga216 dobrze ze nic powaznego ale szkoda ze sie ten katar do Paulinki przypaletal :ico_sorki: oby jak najszybciej znikl



A Sejany nie ma ....och zeby byla na porodowce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 kwie 2011, 14:14

Dziewczyny dostałam smska od Magdy, że dziś wychodzi do domku z Filipkiem :-D :ico_brawa_01: :-D

Odezwie się wieczorkiem jak to u nich było :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], maximllCeap i 1 gość