Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 kwie 2011, 10:36

NowaSejana córcia ważyła 3450kg :)

Mam kapturki ale ona nie chce przez to ciągnąć i denerwuje się tylko i płacze... a mnie to boli jak cholercia.zaczęłam też smarować lanoliną sutki, możę tą maść maltan też kupię bo miałam właśnie ją kupić.
Teraz mam chwilę dla siebie więc ide obiadek robić,Nikola śpi do 4 godzin nawet jak zje chodź wiem że powinno się dziecko budzić na karmienie ale szkoda mi jej budzic :-)

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

06 kwie 2011, 10:37

Ja dzis byłam odebrac wynik wumaz w kierunku GBS-u mialyscie cos takiego robione? ale u nas w przychodni taki bałagan i nie maja tego wyniku a podobno tylko we wtorki przychodzi wczoraj sie pytalam nie bylo dzis w labolatorium kreciły wypytywały sie czy napewno im przyniosłam no przeciez mam rachunek wypisany bo placilam za to badanie 36zł i co na marne chyba a niech zacznie sie cos dziac i bede potrzebowala do szpitala wszystkie wyniki aktualne :ico_nienie: tak nie moze byc powiedzialy mi ze moze jutro przyjdzie albo bedzie trzeba powtorzyc yhmm tak dopiero 12 mam wizyte we wtorek odbieraja wyniki w czwartek i dopiero w nastepny wtorek 19 by było to juz mam nadzieje nie bedzie mi potrzebny ten ich wynik :ico_zly:
u mnie z rana lekkie ale nieregularne skurcze ale teraz nic sie nie dzieje szkoda ;/
ty tez kochana za niedlugo rodzisz

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

06 kwie 2011, 10:49

smarować lanoliną sutki, możę tą maść maltan też kupię bo miałam właśnie ją kupić.
położna mi poleciła Madela Purelan - zakupiłam :)
estesmy obie;(
powinnyśmy się umówić na herbatę z liści malin i chodzenie po schodach :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

06 kwie 2011, 10:50

serniczka napisał/a:
estesmy obie;(


powinnyśmy się umówić na herbatę z liści malin i chodzenie po schodach :ico_haha_01:
ojj takk hehehe

lece na spacerek....

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 10:54

Ewelcia ato sie starchu najadlas z Oksanka :ico_sorki: Dobrze ze juz koniec i ze zdrowa niunia!!!

Aneta11 kurcze widze ze coraz wiecej nas na forum po cc-zazdroszcze ze masz rozpuszczalne te szwy bo nikt ci ich za wczesnie nie zdejmie !!! :ico_nienie: A ja juz taka aktywna bylam i wszystko moglam a teraz znow musze lezec i uwazac bo sie z tego krew leje -moj M. rano zmienil opatrunek z wierzchu bo caly przesiakniety krwia!!! a ja estem wkurzona bo dzis super pogoda i chlopaki pojda na spacer a ja nie wiem czy powinnam...

a te bolesne sutki ...to tez slyszalam ze jak dziecko chwyta sama brodawke !! apodtrzymujesz sobie piers ta drug areka tym chwytem C? Moze bedzie latwiej maluchowi ogarnac wieksza czesc cyca...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 kwie 2011, 10:57

ja tez mialam rozpuszczalne szwy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja juz po terminie i dalej nic.. ehhh...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 10:59

aneta11 a moj synek tez ostatnio spi 3,5 h do 4h i tez nie mam sumienia go budzic -ale dzis moja ciotka powiedziala ze trzeba co 3 godziny bo takie malce sie odwadniaja!!!

[ Dodano: 2011-04-06, 11:03 ]
Sejanakogo jak kogo ale Ciebie nie podejtzewalam ze przenosisz... kurcze nawet nie ma jak ci pomoc :ico_olaboga: oprocz trzymania kciukow !!!oby juz dzis...bo nam ze dziewczynami palce poodpadaja :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-06, 11:07 ]
dobra lece do moich chlopakow bo Szymus juz 3godzinki i 5 minut spi a tam w pieluszce slyszlam ze cos sie dzialo jakies pol godzinki temu wiec trzeba przewinac i nakarmic :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

06 kwie 2011, 11:33

Aneta mnie na sutki ardzo pomógł bephanen. spróbuj bo to też bardzo dobra maść na odparzenia.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 kwie 2011, 12:18

czesc dziewczyny
Madziu witamy spowrotem ciesze sie że wszystko z Filipkiem ok,napisz co sie z wami działo :ico_oczko:
co do sutków to mnie do teraz bolą,polecam maśc bephanten ,oraz smarowanie własnym pokarmem i wietrzenie,ja miałam wiekszy problem z nawałem,zaczeło sie w 4 dobie,myślałam że mi cycki wybuchną,nawet pachy bolały,wstawałm w nocy i szłam pod przysznikc ciepły żeby rozlużnic piersi i odciagnac troche pokarmu,na szczescie już sie uregulowało,ale sutki bołą nadal,nawet pekł jeden na poczatku do krwi,to łży miałam w oczach jak małą przystawiałam,wtedy kapturek pomógł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
co do spania to moja spokojnie by spała i spała,ale jak śpi dłużej niż 3 godziny to ją budze delikatnie,bo pewnie by sie nie obudziła na karmienie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no i malutka dalej męczy sie z tym katarkiem ,szkoda mi jeje bardzo bo dusi sie przy jedzeniu i denerwuje,a ja z nią bo mi jej szkoda jutro idziemy do kontroli
moja mała urodziła sie 3340 ,spadła do 3200 ,a po 7 dniach wazy 3400wiec chyba ok :ico_oczko:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

06 kwie 2011, 12:29

Cześć dziewczynki na popękane skutki polecam maść purlean, a na nawał pokarmu okłady z liści kapusty rozbitej wcześniej tłuczkiem do mięsa. Kapusta zapobiega zapaleniu piersi spowodowanego nawałem pokarmu i przynosi ulgę taka z lodówki. Pozdrawiam wszystkie mamy na końcówce i tym co przenosiły polecam spacery po schodach góra dół góra dół i zmywanie podłogi na kolanach bądź nałogowy sex!!!!!!!!!! W męskim nasieniu jest prostaglandyna!!!!!!!!

Przepraszam że się wtrąciłam w wasz wątek pozdrawiam i życzę powodzenia!!!!!!! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość