Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

05 kwie 2011, 16:41

Dziewczyny co myślicie o takim foteliku;

http://allegro.pl/fotelik-infinity-berb ... 35408.html

nie stać mnie na te co mają atesty :-(
a ten wygląda mi na masywny, pewny i wygodny... znalazłam kilka opinii, pozytywnych..


o właśnie znalazłam taki - cena git, i szok :ico_szoking: jest w testach ADAC

http://allegro.pl/befix-sp-dreamfix-fer ... ml#gallery

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 kwie 2011, 20:13

hej hej

u mnie OK, do pracy chodze od 1 kwietnia i jestem bardzo zadowolona, szefowa jest fajna kobitka i juz przegadalysmy nie jedna godzine:))) z opiekunka tylkonie trafilam, tzn dla mnie trafilam na plus bo jej nie potrzebuje praktycznie, no a dla niej na minus bo sie babka inaczej nastawiala, no a ja zanim zaczelam ta prace to tez nie wiedzialam czego do konca sie spodziewac... a jestem mile zaskoczona, bo moge mojego Dawida zabierac ze soba do pracy, wiec niepotrzebna mi opiekunka :-D musze jakos jej to powiedziec, tylko nie wiem jak i poszukac sobie takiej zeby zstawala mi z Dawidem na gora 2 dni w tyg, no i na pewno nie za 6zł tak jak ta sobie zyczy :ico_olaboga: no i teraz mam wolne 2 dni, ale w weekendy niestety pracuje, wiec z mezem sie mijamy. aaaa moze to i lepiej :-D

donatka z tych lekow co piszesz to znam tylko diphergan, mialam go kiedys przepisanego ale w aptece mi babka odradzila podawania tego leku bo jest ponoc niebezpieczny bo dziala na centralny uklad nerwowy wiec roznie moze wplywac na dziecko, i go nie kupowalam, dalam inne wtedy przepisane leki z pominieciem wlasnie tego :ico_noniewiem:

nie mam planow na jutro, moja mama w pracy, pogoda zrobila sie do du**, ehhh ciezki bedzie dzien...

lece na tv papa

[ Dodano: 2011-04-05, 20:15 ]
graz foteliki fajne, mnie tez nie bylo stac na drogie foteliki wiec mamy z 2 reki, po coreczce klezanki, za free :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 kwie 2011, 21:38

u mnie OK, do pracy chodze od 1 kwietnia i jestem bardzo zadowolona,
to super :ico_brawa_01:
donatka z tych lekow co piszesz to znam tylko diphergan, mialam go kiedys przepisanego ale w aptece mi babka odradzila podawania tego leku bo jest ponoc niebezpieczny bo dziala na centralny uklad nerwowy wiec roznie moze wplywac na dziecko, i go nie kupowalam, dalam inne wtedy przepisane leki z pominieciem wlasnie tego :ico_noniewiem:
D
no podobno jest to lek silny, ale dobry, nam zapisała pewnie go na alergie, ale wiem, że też jest przeciwwymiotny, kiedyś jak Szymek wymiotował to pani w aptece właśnie nam go poleciała,
wszystkie leki mają działania niepożądane, choć rzadko się zdarzają, trzeba obserwować , a przede wszystkim ufać lekarzowi, bo on wie co robi, a to już od nas zależy czy damy dziecku przepisany lek czy nie, no ale w końcu chcemy, żeby wyzdrowiał,

zmykam spać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 kwie 2011, 22:44

donatka26, to jak sie wstrzymujesz z lekiem to staraj sie psikac mu do noska i czesto odciągac bo to jest taki gesty katar on sam nie spłynie przez dziurki tylko siedzi tam głęboko i z tego co przeszłam z Emi to wydaje mi sie ze to najbardziej pomogło. Jak najczęstsze oczyszcznie noska
ale wiem, że też jest przeciwwymiotny
tylko ze u niego wymioty powoduje spływ do gardła i robiaca sie tam flegma której nie moze odkaszlnąc. Ja teraz mam podobnie u siebie to daje sobie bo akurat mam w domu flegamine w kropelkach. Ona jest dla dzieci i maluchom daje sie ok 10 kropel(nie pamietam dokładnie ale tam jest napisane na ulotce). To tez mozesz mu dawac 2 lub 3x dziennie ale ostatnio dawke o 17-18 nie pozniej. Mnie po niej jest lepiej bo raz odkaszlne i mi sie odrywa a tak to mnie meczyło w nocy.

graz1974, tu jest stronka z ocenami fotelików moze cos wypatrzysz w miare dobre i tansze
bo np ten http://allegro.pl/fotelik-fotel-15-36-c ... 87640.html
jest niewiele drozszy od tego co podałaś pierwszy a oceny ma dobre w tych testach ADAC

"został poddany ocenie w niezależnych laboratoriach w 2008 roku i uzyskał 3 gwiazdki." tylko nie wiadomo jakiemu badaniu? w jakim laboratorium?

A tak a propo fotelika to kupujecie ten juz bez wewnętrznych pasów?

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 kwie 2011, 07:13

od nas zależy czy damy dziecku przepisany lek czy nie,
dokladnie, ja sie balam i nie dalam, i jakos dal rade bez tego leku wyzdrowiec :-D

moj maly ostatnio budzi sie strasznie wczesnie rano. dzis wstal przed 6, wiec na pewno poloze go spac na drzemke.

zaraz sie zbieram bo musze sobie ksiazeczke w sanepidzie wyrobic, do UP skoczyc i do MOPSA i musze wrocic na drzemke malego.
maz ma wrocic jutro, sprzeglo nam sie w aucie ppsulo i znowu trzeba ze 300zl wydac...ehhh a planowalismy tv nowy kupic ale skoro nam sie samochod sypie to musimy go podreperowac bo juz dawno powinnismy go sprzedac ale nie mamy kasy na lepszy model :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_noniewiem:

dobra, zmykam. papa i dobrego dnia :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 kwie 2011, 08:10

witam :)

my pospaliśmy do 8.10 , za oknem ponuro i mokro,

Asia
Szymek na szczęście nie wymiotuje podczas kaszlu,
wczoraj dałam na noc ten diphergan, ale zamiast 10ml, dałam 5 i było OK, Szymek kaszlnął, może z 5 razy, a zeszłe 2 noce kaszlał ze 45min, czyli chyba nam to pomaga, a nos mu się w nocy zapycha :ico_olaboga: , ale próbowałam mu psiknąć i wyciągnąć smary, ale ciężko było, chyba są one gdzieś dalej , bo nie chcą wyjść :ico_olaboga: i nie lubi tak mu je wciągam,
ale przed chwilą to zrobiłam i wyszło sporo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

06 kwie 2011, 11:19

chciałam z pasami... bo jakoś tak dziwnie już dać Szymusia bez pasów, ale wszystkie foteliki od 15 kg już pasów nie mają.

Ten co Ragazza555 dała link... to mi koleżanka poleciła, ale 300 zł :ico_szoking:

a co sądzicie o tym... ten ma 3 gwiazdki, ten Ragazzy 4

http://allegro.pl/befix-sp-dreamfix-fer ... ml#gallery

link usunięty przez moderatora
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011, 16:18 przez graz1974, łącznie zmieniany 1 raz.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

06 kwie 2011, 11:58

witam
znowu Was zaniedbałam ale nie z zapominalstwa - chorowałam tak że szok, nie miałam siły na nic, nawet wstać i pic sobie wziąć :ico_olaboga: potem mi ta grypa na ucho przeszła i na pogotowiu z ostrym zapaleniem wyladowałam. teraz już nie jest źle, ale zatoki jeszcze lecze i końcówke tego przeziębienia boi jeszcze zostało. no i wszystkie badania mi lekarka kazała zrobić bo mówi że to niemozliwe by tak chorowac wkoło. mam nadzieje że nic tam złego się nie okaze i że to poprostu osłabienie po karmieniu długim itp.

nie wiem co u was, dioczytałam ostatnią str tylko... :ico_wstydzioch:

jedwabna gdzie pracujesz? super że małego możesz brac :ico_sorki:

donatka oskarek ostatnio miał flegamine - 20 kropelek 3x dziennie ale do 16.

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

06 kwie 2011, 12:09

Hej :) zapraszam tutaj - http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 66#5477566

teraz jesteśmy u J, tak bardziej na stałe. napiszę później :*
miłego dnia :)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

06 kwie 2011, 12:37

ale wszystkie foteliki od 15 kg już pasów nie mają
wiem i dlatego my kupiliśmy jeszcze ten z kategorii 9-36kg on ma jeszcze pasy wew a potem mozna je zlikwidować i zapinac pasami samochodu
Nie wiem jaki wysoki jest twoj Szymek ale Emi nie moze jezdzic jeszcze z pasami samochodu bo za wysoko jej przechodzą, jest za niska, nie w tym miejscu co powinny wiec to jest bez sensu bo wtedy fotelik nie spełnia swojej roli a wrecz przy np hamowaniu to jeszcze moze sie cos stac dziecku
zaraz sie zbieram bo musze sobie ksiazeczke w sanepidzie wyrobic, do UP skoczyc i do MOPSA i musze wrocic na drzemke
no to masz pracowity dzień :-)

donatka26, no to dobrze ze Szymkowi pomaga. Co do odciągania to juz wam polecałam "Katarek" dla mnie rewelacja bo Emi tez nie lubi sciagania a tak to ja chwyce i tym katarkiem szybko pociągnie i mam spokój

Beatris60, no to trzymam kciuki zeby wszystko ok było :ico_sorki: :ico_sorki:
Super ze sie chociaż co jakiś czas odzywasz :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość