Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

06 kwie 2011, 08:08

a prosze - duzy kubek :-D
dzień dobry :-D
aaa i da Malinki - sto lat !!! :-D szcześcia szczęścia i szczęscia :-D

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

06 kwie 2011, 09:02

Malinka STO LAT LAT KOCHANA!! Szczęścia, zdrowia, pomarańczy - niech Ci nagio mąż na stole tańczy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszystkiego najlepszego.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

06 kwie 2011, 09:31

Malinka sto lat kobieto nie smuć się jak ci się Liwia urodzi to nawet jak mąż w delegacji będzie to już nigdy sama nie będziesz potem łatwiej się znosi delegacje :ico_brawa_01:

Duże buziaki dla was a ja w konkurencji mam herbatę o smaku grzanego wina .......... czy ktoś sobie życzy?????? :ico_kawa: :ico_kawa:

Kurczę smucę się że nie wiem co w tym moim brzuchu siedzi. Jakiś wstydzi :ico_sorki: och teraz poczekam do 26 kwietnia może coś się dowiem.

Ja wczoraj też bez męża bo w delegacji za to z moimi rozrabiarami które się zdążyły pobić i pogryźć. Mówię wam nie jest potem nudno jak pojawią się kochane kluski na świecie. Aż człowiek czasem tęskni za chwilą spokoju i samotności.

A jeśli chodzi o kupowanie to ja tez nie wieżę w przesądy. Kupowałam cały osprzęt dla maluchów przed urodzeniem bo potem to człowiek zalatany przy maluchu i nowej organizacji dnia itd. Zgadzam się że lepiej tak gdzieś do 30 tygodnia wiele nie kupować bo a nóż zmieni się płeć bądź znajomi coś podrzucą, ale potem to już wszystko można. A z dużym brzuchem to już :ico_nienie: się tak nie da buszować po sklepie. :ico_ciezarowka:

Buziaki i miłego dzionka.

Zirafka jak tam się czujesz i co u ciebie kochana !!!!!!!!!!!!! Odezwij się.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

06 kwie 2011, 15:08

dziękuje wszystkim za życzenia ;***

i miłego popołudnia życzę wszystkim ;):***
PS. mąż zjechał (niespodzianka) zabiera mnie gdzieś ;D dlatego szybko kończe ;d
potem opisze co i jaaak :*

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 kwie 2011, 15:34

Ja już sporo kupiłam dla synka :-) , ale dlatego, że mam teraz taką możliwość. Mieszkam 12km od dużego miasta, a w moim miasteczku nie ma takich sklepów, zresztą tu prawie w ogóle sklepów nie ma. Potem mi będzie ciężko już dojeżdżać, więc robię zakupy teraz. Już w sumie mam większość rzeczy z ubranek. Tylko takich cieplejszych kombinezonów, kurtek mi brakuje, ale to później, bo jakby się płeć zmieniła to lepiej na razie nie kupować.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

06 kwie 2011, 15:40

Witam!
nina0226, pochwal się zakupami:) ja mam już prawie wszystko na 0-3msc. Troszkę na 3-6 i kilka ciuszków na 6-9msc.
Malinkax33, wszystkiego Najlepszego z okazji urodzinke.
Czytam Was na bieżąco ale ostatnio wszystko w biegu robię. A jak zabieram się za pisanie to albo maluch synek kopie albo Pierworodny czegoś chce.
Zirafka gratuluje córeczki. Jak Twoje samopoczucie? Lepiej?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 kwie 2011, 18:37

Malinkax33, sto lat, sto lat, wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

Ciekawe co za niespodziankę Ci mężulec przygotował :-)

Ja też mam ciuszki, a to dlatego,że odziedziczyłam po chrześniaku, no i po Zuzi część się nada. I kupiłam 5-pak body i 2 pajace :-)
Wogóle to muszę sobie jakąś listę zrobić, co trzeba kupić.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

06 kwie 2011, 20:33

Kurcze a ja nie mam jeszcze nic nowego dla dzidziolka, tylko to co po Kubie. I jakoś tak jestem zmęczona zakupami do nowego mieszkania że nawet nie w głowie mi jeszcze zakupy ciuszkowe :ico_olaboga:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 kwie 2011, 09:06

Dzień dobry wszystkim! Ja mam do was dziewczyny takie pytanie dotyczące ciuszków. Czy może mi ktoś podać rozmiary jakie maluch nosi w 0-3, 3-6 i 6-9miesiącu życia. Bo chciałabym jakoś pogrupować ciuszki, które już mam i zobaczyć co mi jeszcze brakuje. Byłabym wdzięczna

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

07 kwie 2011, 10:16

nina0226, 0-3MSC rozmiar tak mniej więcej 56/62 zalezy jaki duży urodzi się dzidziuś., 3-6msc to 68cm a 6-9msc to 74cm.
Ciekawe co się dzieje z Zirafką :ico_noniewiem:
Kurcze a ja nie mam jeszcze nic nowego dla dzidziolka, tylko to co po Kubie.
Ale Ty masz po Kubie a ja nie miałam zupełnie nic na pierwszy rok życia maluszka. Dlatego kompletuję teraz :)
Wogóle to muszę sobie jakąś listę zrobić, co trzeba kupić.
No lista by się przydała bo ja miałam dla synka wszystkiego za wiele :)
A my po bilansie synka. Wszystko ok ale czekaja nas dodatkowe szczepienia. :ico_olaboga: Ale będzie marudzenie :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość