JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 kwie 2011, 09:59

hmmm... a mnie coś tutaj nie pasuje....
mnie tez ;-) ale nie mam ochoty juz na dyskutowanie z małolatką ktorami moze sie bawic albo i nie.
jak jest w ciazy to ok, jak sie bawi to przynajmniej sie tu dowie ze robi z siebie dorosla a jest jeszcze duzym dzieckiem ktore trzeba wychowac.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

03 kwie 2011, 10:14

a jest jeszcze duzym dzieckiem ktore trzeba wychowac.
święta prawda.
17 lat to tak czy siak nie jest wiek na ciąże :(
ale cóż... czasami trzeba szybciej dorosnąć.
Dziecko nie może ponosić winy za błędy rodziców...

KidiSklep
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2011, 12:22

07 kwie 2011, 12:11

Dla niektórych kobiet nigdy nie ma odpowiedniego wieku an ciąże,a co dopiero nastolatki.. Ale to często się zdarza i wydaje mi się,że wtedy najważniejsze jest wsparcie i pomoc ze strony rodziców.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 12:38

najważniejsze jest wsparcie i pomoc ze strony rodziców.
no potrzebne potrzebne ale jak dziewczyna w wieku 17 lat jest gotowa poświęcić wszystko żeby zostać matką to to jest albo głupota albo coś godne podziwu... nie wiem. Ja to przyjęłam z radością :-)
skoro już jest to tak miało być i dzidzia będzie a reszta się ułoży.
Ale jak dziewczyna w wieku 17 lat pisze ,że pragnie mieć dziecko i chce to zrobic wbrew woli narzeczonego cos to jest nie halo.

Sroka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2011, 16:13

07 kwie 2011, 14:53

Przykro mi,ze uwazacie, ze sie bawie. Nie uwazam, ze taki temat jest czyms z czego mozna sobie zartowac albo udawac- bo po co. Napisalam, z bede miala dziecko bo jestem cholernie szczesliwa, a to, ze wy uwazacie, ze wymyslam jest dla mnie bardzo przykre. Trudno, nie potrzebuje az tak bardzo wirtualnego wsparcia. Wazne, ze mam rodzine i narzeczongo ktorzy sa ze mna. Pisalam o okresie bo uwazalam ze to jest miesiaczka ale ginekolog powiedzial, ze to jest plamienie ktore moze wystepowac nawet do konca ciazy. Wiele kobiet nie zauwaza roznicy i mysli, ze ma normalny okres. Ginekolog pobral mi krew i kazal nasikac na test. Test wyszedl ngatywnie, krew pozytywnie. Zrobil badanie i powiedzial, ze jestem w ciazy i moge byc w okolo 5 tygodniu co nie znaczy, ze tak musi byc. A jesli chodzi o to, ze nie mozna powiedziec na poczatku w ktorym sie jest tygodniu moze nie jest mozliwe w Polsce ale tu gdzie jestem lekarze maja chyba lepszy sprzet skoro sie udalo. Poza tym osoba ktora to napisala sama predzej napisala, ze dowiedziala sie, ze jest w 6 jak poszla do lekarza a teraz dla niej to takie dziwne. Tak czy inaczej zostane mama. I bardzo sie z tego ciesze. Buona giornata !

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 18:44

Sroka, serdecznie Ci gratuluje ,że wiesz o tym już w 5 tyg podobnie jak ja ( w 7 sie dowiedziałam) możesz od samego początku dbać o siebie :)
jak juz będziesz znała termin zapisz się do odpowiedniej grupy :)
dbaj o sobie i maluszka :)
szczęśliwego rozwiazania Ci życzę.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 kwie 2011, 22:33

Sroka Tobie również miłego dnia :-)

Nasza podejrzliwość może jest dla ciebie przesadna ale nie które z nas są na forum od kilku ładnych lat, i miały styczność z niejednymi sytuacjami. Nawet zdarzały się takie sytuacje że dziewczyna wymyśliła ciąże a później zamieszczała zdjęcia brzuszka, dziecka z usg innej dziewczyny z forum. Twoja pierwsza wypowiedź dała do myślenia....

Mam nadzieję że zrozumiesz nasze stanowisko, jak zostaniesz leciwom forumowiczkom :ico_oczko: to sama będziesz czujna na to co się tutaj dzieję

tysiamisia17
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:14

28 kwie 2011, 11:16

cześć dziewczyny jestem tu nowa tez jestem młodą mamusią mam 19 lat i 10 miesieczną córeczkę:) powiedzcie mi czy wy też macie tak że od kąd urodziłyście to wiekszość znojomych was unika albo wogóle zerwała kontakt??

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

28 kwie 2011, 18:40

no niestety ja tez to zauwazylam, ale za to po urodzeniu dziecka poznaje sie wiele innych mam np na placu zabaw.
A jak zerwali z Toba kontakt tzn ze nie byli warci Twojej osoby i waszej blizej znajomosci.
Poznasz nowe mamy i wtedy moze uda ci sie znalesc prawdziwa od serca kolezanke. :-)

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

28 kwie 2011, 20:13

to wcale nie dotyczy tylko tych młodziutkich mam, wiele moich kontaktów się rozluźniło albo wręcz zerwało po urodzeniu dziecka.
zawsze miałam wrażenie, ze to w drugą stronę działa...że to własnie młoda mama rozluźnia ten kontakt... :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość