Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

07 kwie 2011, 15:18

tak mi się jakoś wydawało że to jest to. Coś z architektury mieliśmy w LO na zajęciach dodatkowych z biologii i bardzo mi się podobało. Póżniej studia też były ok. Na studiach zrobiłam kilka projektów ale bez wykonastwa a ludzie chcieli żeby im je od razu zrobić i no i wazna była wizualizacja. Wetdy programy komputerowe były bardzo drogie a ręką.... cóż urodzonym plastykiem to ja nigdy nie byłam i starsznie dużo zachodu kosztowało mnie wyrysowanie tego łapką. Zaraz po studiach złapałam pracę w parku krajobrazowym gdzie zajmowałam się uzgadnianiem form architektonicznych domów i innych budynków, poza tym prowadziłam zajęcia dydaktyczne z dzieciakami i robiłam badania flory i fauny. Takie tam miłe i pożyteczne np. cały dzień siedzieliśmy na drzewie na 15m i obserwowaliśmy gniazdo bielika z czego potem powstawały filmy do naszej regionalnej telewizji i kupa badań na temat danego gatunku.

[ Dodano: 2011-04-07, 15:19 ]
To mi pasowało więc projektowanie poszło na boczny plan. Teraz już sama widzę że wielu rzeczy zapomniała i robiąc jakiś projekt muse się bardzo nawertować książek i atlasów

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 15:43

tosia, wow.
zaniemówiłam :)
faktycznie teraz większość projektów robi się komputerowo aczkolwiek ręcznie my też musimy umieć :)
ja też nie mam talentu plastycznego ale potrafię odwzorować obiekt na płaszczyźnie pod każdym kątem i stron z których go nie widać , tzw wizualizacja przestrzenna czy jakoś tak ;)
to podobno jest ważne, u mnie też to może być słomiany zapał , ale jak po pierwszym roku jakoś mi idzie to mam nadzieje ,że uda mi sie dalej ;))
robiłam badania flory i fauny
kochanie to może pomożesz mi w referacie ? ;))
potrzebuje gatunki najrzadziej spotykanych roślin i zwierząt na terenie polski ;D
żartuję.. (wkońcu ciocia wikipedia i wujek google są dostępni ) ;)) to będzie najdrastyczniejsza noc referatowa w moim życiu :P

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2011, 16:50

witam
Malinka spoznione ale najszczersze zyczenia urodzinowe :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
a maz twoj spisal sie bardzo ladnie :ico_brawa_01:

piszecie o porzadkowaniu ubranek i domciu dla maluszkow..a u mnie sie kroi zas remont, tym razem komina, a co za tym idzie syf w calym domu, bo trzeba by burzyc sciany :ico_olaboga: ani kasy za bardzo ja nie mam na to zeby taki wielki remont robic, ani checi, wogole do bani, a moja mama najmadrzejsza na swiecie pani i wladczyni zarzadzila :ico_puknij: nonono..
ubranek nie kupuje bo mam wszystko po Mili i mojej chrzesnicy teraz poltora rocznej, wiec luz, ale na pewno jak juz bede tak daleko ze bede miala poprane, poprasowane i poukladane to jeszcze przyjdzie mi chec do zakupow choc czegokolwiek nowego :-) no i lista bedzie przymusowa
1)kosmetyki kapielowe
2)krem na odparzenia, puder (ja uzywalam pudru w ciagu dnia a na noc sudokrem)
3)smoczek
4)spirytus do odkarzania pepuszka
5)chusteczki nawilzajce i pieluchy :-)
dopowiadajcie jak wam sie cos wspomni to sobie pouzupelniamy braki wspolnie :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 kwie 2011, 16:54

dopowiadajcie jak wam sie cos wspomni to sobie pouzupelniamy braki wspolnie
to jest stronka, na której wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy dla niemowoląt są wymienione. Taka wyprawka http://www.puellanova.pl/367,0,Wyprawka ... iecka.html

tosia ja takiego brzuszka jak pokazałaś na zdjęciu jeszcze nie mam i nawet sporo mi do takiego brakuje, ale mam jeszcze czas, także urośnie i się nie martwie

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 17:11

nina0226, podziwiam ! :D
moja mała ma kilogram i zastanawiam sie gdzie ona się mieści ;P

ladybird23,
dziękuje ślicznie za życzenia ;*

co do listy to może butelki do karmienia ? chociaż 1 ?

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 kwie 2011, 18:05

heja!

Widzisz Malinka - cudny mąż i cudna niespodzianka !!!
co do brzuszków - to mój jest ogromny !!! :-D spróbuje zrobic zdjęcie :-D a w 1 ciązy miałam chyba może mniejszy ??? hmmm- a teraz - mam piłke dosłownie z przodu - zeby sie ogolic ... to juz na czuja - bo nie widzę ..... taaaa - obstawiam 4300 i min 60 cm ... ale może mniejszy ???
Co do ubranek - ja częśc tez juz mam - aaa własnie Maljnka - ja w 1 ciązy nie kupowałam do 24 tyg - bo od tego tygodnia juz mozn a dzidzie uratować - więc - kupuj i wybieraj teraz - bo potem popuchniesz i b edzies zledwo chodzić i jeszcze te upały ...
mam wiekszość rzeczy - po
Hubercie i częśc dotałam a kupiłam nowe 2 czapeczki i 3 pajace i kupie 5 pak body i finito chyba :-D
wózek tylko wrócił pozyczony w koszmarnym stanie .. i musze kupic nowy - znaczy uzywany na allegro pewnie kupie ...
aaa lece zgaga mnie męczy

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 18:10

Gosia A, no to uderzam na zakupy z mężem jak jutro wróci :))) tak się ciesze :))
ale moja mama rodziłam 7 lat temu i w 28 tyg Karolinka nie przeżyła :(( miała 850gram i 23 cm...
no to moja w 27 t.c ma 1 kg i 26 cm ;)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 kwie 2011, 18:24

różnie bywa z tym odratowaniem wcześniaków. Zdarza się przecież, że 9miesięcy wszystko jest w porządku, a potem rodzi się jakiś chory maluszek i niestety umiera, także nigdy pewności nie ma. Ale dziewczyny dobrze mówią i ja też jestem tego zdania, że później z brzuchem pod nosem lub opuchnięta już nie radocha robić zakupy. Zresztą jak się kupuje na ostatnią chwilę to można o czymś zapomnieć lub już po prostu można tego nie dostać... Ja to lubię mieć wszystko uporządkowane i zorganizowane i może wcześnie zaczynam zakupy, ale co mam se odbierać tą przyjemność :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 18:42

nina0226, a ja tak sobie odmawiam tej przyjemności bo teściowa, bo przesądy, a to kasy nie ma, a to deszcz pada a już jak przez szybke zobacze to aż mnie korcii :D

dziewczyny czemu nie wolno wyciskać tej siary z piersi ? mi czasem mimowolnie przy ubieraniu sie poleci a podobno to stymuluje skurcze macicy tak?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 kwie 2011, 19:43

Cześć!

Malinkax33, :ico_brawa_01: super się mężu spisał :-)
Ale fajniutko,że już idziecie na swoje!
I brzuszkiem się nic a nic nie przejmuj! Tylko korzystaj,że jesteś jeszcze "na chodzie" :ico_haha_01:

Ja wczoraj wypatrzyłam na allegro fajny wózek, sprzedawca ma same super opinie, a dzisiaj poczytałam o tym wózku i opinie różne w necie i już sama nie wiem :ico_noniewiem: On te wóżki z Niemiec wysyła i w Polsce chyba mało jest miejsc, gdzie można je kupić bezpośrednio.
Zobaczcie same. Mnie się czarny podoba.
http://allegro.pl/leviroo-due-spacerowk ... 46653.html

Słyszałyście coś o nim albo widziałyście go?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość