elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 kwie 2011, 07:46

nie mam problemów z orgazmami i to wielokrotnymi czasem bywa, że nie chce już kolejnego bo sił brakuje. Dogadujemy się w sypialni bardzo dobrze, ale wszystko praktyka i wspólne porozumienie, kto co lubi, gdzie dotykaaj a gdzie nie, a po porodzie zmieniły mi się strefy, które przed bardziej podniecały a dziś są inne:) orgazmy sa większe ale to z racji nie uzywania hormonów a nie z samego faktu, ze rodziłam. Pierwsze próby zbliżenia po porodzie były trudne, normalnie jakbym dziewictwo traciła albo i jeszcze gorzej,ale to też bardziej moja psychika jak sam organizm i ciało, jak sie zrelaksowałam tak całkiem było wspaniale.
Kiedyś myślałąm, że jestem cieżka w tych sprawach, orgazm nie był mi dany aż tak, ale widocznie miałam partnerów którzy az tak nie martwili sie o moje samopocucie i doznania, a z mężem od razu od pierwszego razu. Bywa, że nie mam orgazmu ale cóż zdaża sie najlepszym, ale zostaje to wynagrodzone kolejnym razem orgazmem wielokrotnym:)
Rodzai orgazmów także jest wiele : 3.1 Kobiece orgazmy
3.1.1 Orgazm łechtaczkowy
3.1.2 Orgazm pochwowy
3.1.3 Orgazm punktu G
3.1.4 Orgazm cewki moczowej
3.1.5 Orgazm sutkowy
3.1.6 Orgazm wielokrotny
3.1.7 Orgazm strefowy
3.1.8 Orgazm jednoogniskowy
3.1.9 Orgazm wieloogniskowy
3.1.10 Orgazm częściowy
3.1.11 Orgazm totalny
4 Inne typy orgazmów
4.1 Orgazm analny
4.2 Orgazm bolesny
4.3 Orgazm równoczesny
4.4 Orgazm warg
4.5 Orgazm bez stosunku
4.6 Orgazm farmakogenny
4.7 Orgazm wyobrażeniowy
4.8 Orgazm nocny

to takie naukowe wytypowane rodzaje, wiec jest w czym wybierać hihihi

Natka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 26 mar 2012, 20:54

26 mar 2012, 23:48

Hehehe :) Zaskoczyłaś mnie z tą ilością! Jest w czym przebierać :P Dla każdego coś dobrego :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość