Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

14 kwie 2011, 08:42

Zwariować można z tym wczesnym wstawaniem :ico_placzek:
Witam zapraszam d mnie ja jeszcze leżę w łóżeczku i mam kupę sprzątania i braki w czasie bo lubię leniuchować no i w mojej sytuacji powinnam. :-D

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

14 kwie 2011, 08:55

nina
Zwariować można z tym wczesnym wstawaniem
chyba wolałabym rano wcześnie wstac niz tak, jak ja błąkac się o 3 w nocy po kibelku :-D :-D
Karolina1980 kurcze już tyle razy miałam sie Ciebie zapytac na czym ta przepuklina polega. Objawia się tylko bólem kręgosłupa? To gdzie to konkretnie boli, po czym rozpoznac ze to ta przepuklina jest?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 kwie 2011, 11:16

a kalafiory są jakieś sine i mdłe
e tam własnie dopadłam w sklepie takiego fajnego i zaraz bedę ucztowac .. wiem, ze jest napchany chemią ale raz mozna zjeść, zreszta co teraz nie jest na chemii?
A wogóle to cześć. U nas pada i kurcze jestem z tego powodu wsciekła bo mam teraz duzo czasu i muszę siedziec w domu :ico_noniewiem: Kuba poszedł do żłobka bo jemu tez się w domu nudzi a tak zawsze cos ciekawego tam będą robić może pisanki może palmy... zawsze to cos innego niz siedzenie z mamusią tylko w domu. A przy okazji mamusia chwilkę odsapnie :ico_oczko:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

14 kwie 2011, 11:25

Słuchajcie, chodze podekscytowana dzisiaj bo wyrwałam ta kołyske na internecie, o której Wam pisałam. Za połowe ceny - używana oczywiście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: link został usunięty przez obsługę forum

zirafka[/b
]e tam własnie dopadłam w sklepie takiego fajnego i zaraz bedę ucztowac .. wiem, ze jest napchany chemią ale raz mozna zjeść, zreszta co teraz nie jest na chemii?
ha, a ja też mam kalafiora :ico_brawa_01: Ja patrze na niego, on na mnie i nie wiem czy go gotować, bo w tym tygodniu chcecos z cięższej kuchni pogotowac (ze względu na to kłucie się) jak wróce do swojego gotowania, to może bede miała większą pewnośc ze cukier sie nie podniósł, no i kłuć się nie bede codziennie po 5x :ico_sorki: A kalafiorek to dla mnie teraz taki LIGHT Food :ico_oczko:
:-D
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2011, 22:22 przez beti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 kwie 2011, 11:32

chodze podekscytowana dzisiaj bo wyrwałam ta kołyske na internecie
no świetna......
A i dzisiaj jesszzcze kupiłam świezy szczaw na zupę szczawiową, ktorą ugotuję poźniej i bedzie już na jutro z jajeczkiem i ziemniaczkami... pysztoa!!!

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

14 kwie 2011, 12:04

Karolina1980 kurcze już tyle razy miałam sie Ciebie zapytac na czym ta przepuklina polega. Objawia się tylko bólem kręgosłupa? To gdzie to konkretnie boli, po czym rozpoznac ze to ta przepuklina jest?
Hej beti przepuklina miedzykręgowa może występować w każdym miejscu i odcinku kręgosłupa.
Uszkodzenia krążka międzykręgowego występują najczęściej podczas wzmożonych ruchów kręgosłupa. Przepuklina dyskowa najczęściej pojawia się w przestrzeniach międzykręgowych lędźwiowych oraz rzadziej (1:100) w przestrzeniach szyjnych. Jądro miażdżyste krążka międzykręgowego jest uciskane i przesuwane w kierunku pierścienia włóknistego, co sprawia, że wystaje on na zewnątrz. Pierścień może również ulec uszkodzeniu (także z powodu ewentualnego wystąpienia ostrych procesów zapalnych). Z powodu przesunięcia się jądra miażdżystego krążka i pierścienia jest wywierany ciągły ucisk na znajdujące się w pobliżu struktury nerwowe (korzenie czuciowe i ruchowe nerwów rdzeniowych oraz rdzeń kręgowy).
U mnie podejrzenie występuje ponieważ trenowałam wyczynowo i pewnie różne urazy mi się zdarzały w trakcie ciąży niestety kiedy dochodzi do większych obciążeń na kręgosłup może być ona bardziej odczuwalna dla mnie. Niestety w patologicznych przypadkach kończy się operacją. Ja dlatego zwolniłam tempo aby w moim przypadku tak nie było.
b]zirafka[/b
Cytat:
]e tam własnie dopadłam w sklepie takiego fajnego i zaraz bedę ucztowac .. wiem, ze jest napchany chemią ale raz mozna zjeść, zreszta co teraz nie jest na chemii?
ha, a ja też mam kalafiora
I ja też mam kalafiora!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A u mnie dziś słoneczko i robi się coraz cieplej.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 kwie 2011, 12:49

Cześć Kalafiorowe Dziewczyny :-D

U mnie dziś full wypas naleśniczki z serem, zaraz zabieram się za smażenie.
Ale za jakimś pysznym kalafiorkiem rozejrzę się wkrótce, bo jutro chyba mielone będą (jakoś nie pościmy w piątki :ico_wstydzioch: ).

beti, :ico_brawa_01: za kołyskę! Niezły bajer! A ile dałaś?
Ja w sumie mam sporo rzeczy, więc może teraz bym sobie (dzidzi :ico_oczko: ) kupiła coś ekstra.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

14 kwie 2011, 13:06

Hej dziewczyny! :) Postanowilam dolaczyc do Waszego grona jako ze rowniez mam termin na lipiec (28) ale jestem teraz w 25 tyg ciazy wiec jakos mi sie to nie do konca kalkuluje ;) Hehe.. W kazdym razie jak tam u Was? Napisze o sobie ze to moje pierwsze i baaardzo wyczekiwane dziecko, ogolem jutro skoncze 23 lata, hmm co by tu jeszcze... No nic pozdrawiam Was wszystkie goraco :) Ahh no tak - bedzie chlopiec :) Buziaki, trzymajcie sie cieplutko!

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

14 kwie 2011, 13:41

Agus, cześć ! :D
gratuluje :)
im nas więcej tym lepiej :)
a wybrałas już imię dla bobaska ? ;>



Ogólnie cześć dziewczyny :*
okropnie dziś u mnie leje, ja właśnie wróciłam ze szkoły i musze pochwalić się ,że 11 na 15 ocen mam wystawionych :DD :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
została mi matma,chemia,niemiecki i angielski :D
jestem przeszczęśliwa :)

a co do obiadków to ja dziś zjadłam mega hamburgera bo nie chciało sie mojej mamusi gotować (mi też nie ) a ,że same jesteśmy to raz na jakiś czas taki hamburgerek nie zaszkodzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

14 kwie 2011, 13:53

No czesc, milo poznac :) Imie wybralismy - bedzie Oliwier, a jak sie okaze ze dziewczynka to cos sie wymysli, dla dziewczynki latwiej znalezc :-)

A to musze pogratulowac ocen, bardzo dobrze, jak Ci idzie godzenie nauki i ciazy?? Podejrzewam ze nie jest za latwo :( Ja przez pierwsze dwa i pol miesiaca ciazy w pracy praktycznie spalam.. Zwlaszcza ze mialam prace przy komputerze, to byl koszmar, przychodzilam na 12 i mialam ochote polozyc sie na klawiaturze i zasnac ;p Podejrzewam ze w szkole nie latwiej wcale :)

Zmykam bo mezus za godzine wraca z pracy i trzeba mu obiadek zaczac szykowac :D

[ Dodano: 2011-04-14, 13:59 ]
Aha i mam jeszcze pytanie - wiecie cos moze na temat znieczulen dentystycznych? Bo przedwczoraj bylam u dentysty i jak juz siedzialam na fotelu to sam sie mnie zapytal czy jestem pewna ze chce znieczulenie co mnie troche zdziwilo bo wydawalo mi sie ze jakby cos bylo nie tak to chyba to on powinien wiedziec?
Martwie sie troche a boje sie szukac na necie zeby sobie czegos za duzo do glowy nie wbic.. Mialam wyrywanego zeba i to ostatniego (w sensie ze siodemke) wiec raczej bez znieczulenia nie dalabym rady, ale teraz sie martwie :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość