Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 kwie 2011, 09:03

ladybird23 napisał/a:
fajnie byloby tak wyposrodkowac, troche pracy troche wiecej luzu
heh, to podzielmy się, ja będę chodzić za Ciebie na 4 godzinki :ico_oczko:
Ja tez sie na to pisze ! :)
CZyzbyście jeszcze spały?
Ja juz nie spie ale to tylko dlatego ze musze jechac na spotkanie do Job Centre ;o Ze niby nadal szukam pracy chociaz i tak mi nic za to nie placa pff..
A normalnie bym spala ale ja wstaje codziennie z mezem o 5 zrobic mu kawke i sniadanie wiec pozniej jak juz zasne to nieraz o 12 sie obudze hihi :P

W ogole moj sobie zazyczyl na dzisiaj pierozki ruskie, nigdy nie robilam ale zawsze musi byc ten pierwszy raz :-D tez sama mam na nie ochote mm pierozki ze skwareczkami mmmm! :-D No i jak wroce ze spotkania to bede lepic!

Milego dnia Kobitki! :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 kwie 2011, 09:04

wiec pozniej jak juz zasne to nieraz o 12 sie obudze hihi :P

ooo to ja poźniej nie bardzo wiedzialabym jak się onaleść no i w nocy to chyba bym nie zmruzyła oka :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2011-04-15, 09:06 ]
mm pierozki ze skwareczkami mmmm
no też ,mam ochotę , ale zupy cały gar nagotowałam :ico_wstydzioch: tak więc bedzie jeszcze na jutro... mam nadzieję, że jutro bedzie ciepło bo mamy w planach działke i smażenie kiełbaski na ognisku

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 kwie 2011, 09:12

Czesc Mamusie
Agus witaj, juz Cie lubie, bo :-D ja tez jestem z Wroclawia! Mam synka 4 latka i teraz czekamy na drugiego :-D :-D :-D
A normalnie bym spala ale ja wstaje codziennie z mezem o 5 zrobic mu kawke i sniadanie wiec pozniej jak juz zasne to nieraz o 12 sie obudze hihi :P
Ty tak z przyjemnosci czy maz nalega?
Zirafka
CZyzbyście jeszcze spały? U mnie ruch od 7 chociaz tylko Kuba szedł do żłobka
kochana, gdzie tam - ja od 5 nie spie! Obudzil mnie bol plecow.
Wydaje mi sie , że ma owsiki bo wczoraj długo nie mógł usnąć i cały czas mówił mi , ze go boli pupcia...
a moze sam wycieral pupke i po rostu go piecze? U nas wlasnie tak bylo, tez myslalam ze ma owsiki.
A no i zjadłam tego kalafiora i był pyszny, ale tak mnie po nim rozdęło, ze ruszac się nie mogew , ze nie wspomne o oddychaniu :ico_wstydzioch:
kurcze, to po kalafiorze rozdyma, a ja chcialam go dzisiaj zrobic?
Kocura Bura
beti, :ico_brawa_01: za kołyskę! Niezły bajer! A ile dałaś?
kupilam ja za 80 Euro. nowka prawie 170
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2011, 09:24 przez beti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 kwie 2011, 09:18

Hejka. U nas dziś dzień rozpoczęty o godzinie 4, bo Kuba się wyspal; i postanowił że skoro on nie śpi to mama i ata też nie mogą. Do 5.30 kimalismy na zmianę a potem już nawet poleżeć nie dał :ico_sorki: Za to o 8 położył się na Noodiego i garuje do teraz :ico_haha_01:
Aga- ale narobiłas mi smaka na te ruskie. Miałam dziś w planach szybki obiadek: ziemiaki i jajo sadzone ale może zmienie plany i polepię trochę pierogów :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 kwie 2011, 09:50

a moze sam wycieral pupke i po rostu go piecze?
raczej niemozliwe bo sam nie wyciera jeszcze pupki :ico_noniewiem: a i kupy nawet wczoraj nie robił a jest kąpany codziennie. A takie odrobaczenie mu nie zaszkodzi nawet raz jak byłam u lekarza to powiedziała mi, ze dziecko profilaktycznie powinno byc ze 2 razy do roku odrobaczane a w szczególności te dzieci, które maja kontakt z innymi dziećmi w żłobku, przedszkolu i jak bawia się w piasku. Przynajmniej ja bedę spokojna bo idzie sobota niedziela a niechce dziecka męczyc.
kurcze, to po kalafiorze rozdyma
no a jak myślałaś i z tym kalafiorem to jest tak, że najesz się go duzo , ze aż oddychac nie możesz a za godzinke juz jesteś głodna bo co to takie warzywo :ico_oczko:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 kwie 2011, 10:15

zirafka
raczej niemozliwe bo sam nie wyciera jeszcze pupki :ico_noniewiem: a i kupy nawet wczoraj nie robił a jest kąpany codziennie.
w takim razie chyba Twoje podejrzenia sa sluszne. Tez bym chetnie odrobaczyla Dominika, ale tutaj to musialabym chyba dac na msze do 10 kosciolow. Jak kiedys rozmawialam z lekarzem ze moze ma owsiki bo takie oczka podkrazone, to patrzyl na mnie jak na zjawe (dokladnie tak, jak prosilam o cos oslonowego przy antybiotyku)Dominik to chodzil na toalete i twierdzil, ze juz wszystko sam potrafi - dopoki nie zaczela pupcia piec :-D

Dziewczyny, czy ma ktoras z Was taka mate do masazu, co sie na krzesle kladzie? Albo wie ktora czy to w ciazy mozna uzywac. Cos musze zadzalac z tym bolem plecow, bo w przyszlym tyg. chcemy do Polski a tu jak ja mam wysiedziec 6h w aucie?

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

15 kwie 2011, 13:31

Witam kobitki piękne dziś słoneczko - ja dziś urzęduje w biurze a potem idę do fryzjera i na kolację z mężem. Dzieci sprzedane do dziadków!!!!!!!!!
a i kupy nawet wczoraj nie robił
Zirafka jak dzieci mają zaparcia jedno dniowe to właśnie narzekają na ból pupy ja to przerabiałam z moimi dziewczynami że w momencie kiedy sorki za tekst kupa jest twarda jak kamień dziecko powstrzymuje się od zrobienia jej co powoduje ból pupci i uczucie swędzenia. Na te problemy polecam kompot z suszonych śliwek i w codziennym jedzeniu kiwi. Ja dosyć długo męczyłam się z dziewczynkami do tego stopnia że cofnęły się i zaczęły robić kupę w majtki bo nie kontrolowały już ego parcia a tak starały się powstrzymywać aby się nie załatwiać i nie robić takiej twardej kupki.

Witaj Aga na naszym forum.

Widzę że już chyba wszystkie wiemy co siedzi w naszych brzuchach oczywiście poza mną!!!!!!!! Może i ja się dowiem 26 kwietnia kiedy to mam następną wizytę. Pozdrawiam i miłego dnia.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 kwie 2011, 14:28

Cześć Aga, miło Cię widzieć na forum. Jesteśmy już 3 dziewczyny spodziewające się pierwszego dziecka :ico_brawa_01:. Fajnie! Jeśli chodzi o dentystów i znieczulenie to jest różnie. Jeden da znieczulenie, inny się boi. Ogólnie jeśli nie masz powikłań w ciąży żadnych to możesz zastosować znieczulenie 4-7 miesiąca. W trzech pierwszych nie powinno się, bo mogą spowodować jakieś wady rozwojowe, a w trzech ostatnich może takie znieczulenie wywołać przedwczesne skurcze.

Co do pracy... Ja to mam fajną pracę, bo jestem stylistką i pracuję w agencji reklamowej. Układam fryzury modelkom przed sesjami, dbam o ich makijaż i pilnuję, żeby ładnie wyglądały. Ciekawa praca, wciąż się coś dzieje. Ale jestem cały czas w ruchu i jednak w ciąży troszkę szybciej się męczę.

A o owsikach słyszałam, że grasują w przedszkolach. Koleżanki synek też przyniósł ostatnio i momentalnie zaraził całą rodzinkę. Ale już sobie z tym poradzili.

A ja jestem w super nastroju. Nie dość, że ładna pogoda, to jeszcze mąż wczoraj wrócił z delegacji ... ochhh jak ja się za nim steskniłam, 4dni bez niego to jak wieczność. Dziś znów wstałam po 5, ale wtuliłam się w moje Słoneczko i bez problemu zasnęłam. Wreszcie jestem wyspana!!! :ico_brawa_01:
Też mi się chce kalafiorka, ale ładnego nie znalazłam, a lubię takiego na masełku w bułce tartej smażonego... mmm. No nic, lece gotować pulpeciki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 kwie 2011, 16:21

Czesc wszystkim Kobitkom! :)


Zirafka

To wpadaj do mnie bo musze powiedziec ze wyszly po prostu mmmmmm! Ale to zapewne szczescie poczatkujacego :D Zawsze jak cos robie pierwszy raz to mi super wychodzi a potem przesadzam z kombinowaniem ;)
Agus witaj, juz Cie lubie, bo :-D ja tez jestem z Wroclawia! Mam synka 4 latka i teraz czekamy na drugiego :-D :-D :-D
Cytat:
A normalnie bym spala ale ja wstaje codziennie z mezem o 5 zrobic mu kawke i sniadanie wiec pozniej jak juz zasne to nieraz o 12 sie obudze hihi :P
Ty tak z przyjemnosci czy maz nalega?

A z jakiej czesci Wroclawia dokladnie?
A zaczelam wstawac z nim bo w sumie jak on sie budzil to ja juz nie moglam spac i tak zostalo ze on idzie do lazienki a ja do kuchni robic sniadanko mu przed wyjsciem ;) Poza tym ja sie zawsze budzilam bo jego zaden budzik nie obudzi a ja mam lekki sen wiec musialam go budzic :)
Aga- ale narobiłas mi smaka na te ruskie. Miałam dziś w planach szybki obiadek: ziemiaki i jajo sadzone ale może zmienie plany i polepię trochę pierogów :ico_noniewiem:
Hehe, no ja wlasnie koncze juz robic, prawie sie juz calkiem zapchalam jedzac w czasie robienia :D Ale pyyysznosci wyszly mniam!

A wczesniej mialam Ci napisac na kiedy mam termin - 28 lipca i spodziewam sie chlopca :)



Tu jest link do przepisu z jakiego ja robilam pierozki - ale mysle ze kazdy umie, tylko ja jestem w takich sprawach zacofana ;)

link został usunięty przez obsługę forum

Zmienilam troszke - ciasto : 2 zoltka i 1kg maki, wody ile trzeba.
I farszu tez mozna zrobic odrobine mniej niz w przepisie bo mi troszku zostalo.

A malenstwo chyba zadowolone z pierozkow bo jak lepilam to sie caly czas wiercil.. Jako ze to moja pierwsza dzidzia to musze powiedziec ze nie moge sie nacieszyc tym uczuciem - takiego malego kreciolka w brzuszku :)) Cudowne! :)

Buziaczki dla Was :)
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2011, 22:17 przez Agus, łącznie zmieniany 1 raz.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 kwie 2011, 16:33

A wczesniej mialam Ci napisac na kiedy mam termin - 28 lipca i spodziewam sie chlopca :)
Tosi chodziło o datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki, bo w ten sposób będzie mogła zrobić dla Ciebie suwaczek na pierwszej stronie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość