Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 kwie 2011, 20:10

już mnie zarekomendował tzn 2 osoby-a nóż widelec się uda?
to trzymam kciuki.

Witajcie, jaka tu cisza nastała...
Moje dzieciaczki już śpią, Byłam dzisiaj chrzciny załatwiać i będziemy Stasia chrzcić 15.05.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

18 kwie 2011, 21:06

będziemy Stasia chrzcić 15.05.
Hehe to tydzień po Zuzi :D
Agnieszka też ściskam kciukasy, żeby wszystko poszło po Twojej myśli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas zaczyna się mały kociołek, pakuję po trochę jak mi natchnienie przychodzi :ico_oczko: dzisiaj spakowałam Oliwkę do Polski, pierwsza walizka już jest :-D Zuzię pewnie na koniec zostawię, bo cały czas wszystko w użytku, jutro może siebie spakuję, chociaż też trudno, bo ubrania w które wchodzę ciągle potrzebne :ico_haha_01: No i we środę klucze dostajemy do nowego mieszkania, szkoda tylko o dopiero o 16, bo nie wiem czy cokolwiek zdążymy przewieźć. To nic czwartek i piątek mąż ma wolne więc najwięcej będziemy się starali zrobić. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-18, 21:09 ]
Nie wiem, czy u Was te samy reklamy się pojawiają co u mnie, ale właśnie pokazują ostatnio buciki, w których się zakochałam :ico_brawa_01: te dżinsowo-niebieskie z Clarksa, niestety tutaj 60f kosztują więc pół majątku (razy 4,5zł) możecie sobie wyobrazić. Czekam na przeceny :-D :-D a nóż widelec się trafi :-) aaaaa, miałam je na nodze, superczasto wygodny obcasik mają :ico_brawa_01: no i w ogóle całe wygodne

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

19 kwie 2011, 08:35

Niestety nie było szefowej bo już na święta wyjechała więc dopiero po świętach złożę CV wolę osobiście to może od razu uda się pogadać.Dziękuję za kciuki. pinko a my chrzcimy 14.maja :ico_brawa_01: b@sia, wiesz ja to lubię sie pakować ,ale rozpakowywać brrr.... no i nie wiem o jakie buty chodzi niestety u mnie tej reklamy nie ma chyba....
Uciekam bo czkawka gnębi Stefka..

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

19 kwie 2011, 08:43

Dzień dobry o tym pięknym poranku :ico_brawa_01: ja już po :ico_kawa: , teraz śniadanko wcinam.
Niestety nie było szefowej bo już na święta wyjechała więc dopiero po świętach złożę CV wolę osobiście to może od razu uda się pogadać
No to pewnie, nie ma to jak w cztery oczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A butki to te :-D
Obrazek

[ Dodano: 2011-04-19, 08:44 ]
O, widzę też Pinko na forum, dzień dobry pinko :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

19 kwie 2011, 09:11

A butki to te :-D
No i masz babo placek ja też zachorowałam !!!Na buty oczywiście -są świetne taki typowy mój styl!

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 kwie 2011, 11:18

witam
fajne te chust.moja kuzynka prowadzi kącik kangurów i uczy wiązać te chusty nosiła w niej Martynę ale teraz to już przesadza Martyna stara krowa 3 lata a ta dalej ją nosi...
trzeba wiedzieć kiedy zaprzestać noszenie,bo mała zaczeła przez to póżniej chodzić i jest cycek mamy....no i nie muszę mówic że uwielbia być noszona!!!

my mamy umyte okna,poodkurzane Kornela śpi jak wstanie idziemy po zakupy a potem po Mikołaja do przedszkola.

co robicie na święta???ja robię święta w niedzielę ale tylko dla mojej rodzinki bo oczywiście teściowa nie robi nic. naewt nie zadzwoni i się nie spyta co ze świetami szwagierka się pytała jej ao ona stwierdziłą że na wieś jedzie...więc mam ją w nonono!!!!! a w pon idziemy do mojej siostry i jej chłopaka na miszkanie nowe(zresztą nasze stare!!!) na kawę.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

19 kwie 2011, 13:27

b@sia, fajnie że będziecie na nowym mieszkaniu, oby udało Wam się szybciutko spakowac a potem rozpakowac i zadomowic :ico_brawa_01:
no i buciki fajne :-D
Byliśmy dziś na szczepieniu.. Wojtuś dalej śpi a nie jadł już 3 i pól godziny, więc jak na niego to chyba rekord :ico_szoking: Waży 6200. Zuzia trochę popłakała ale poszła już się bawic do kolegi więc pewnie nie będzie zaraz o tym myślec. No i jestem lżejsza o 420 zł :ico_zly: pytałam też lekarza o szczepienia na ospę, dowiedziałam się że są dwie dawki a jedna to koszt 240 zł ale zadzwonił mu tel. i więcej się nie dowiedziałam :ico_zly: zaczyna mnnie wkurzac ten doktorek, ważny strasznie się zrobił :ico_puknij:
Interesuje mnie szczepienie dorosłych (czyli mnie), i czy jeśli zaszczepię Zuzię to czy ona przyniesie zarazki ospy do domu, czy w ogóle nie będzie się jej to czepiac, jeśli wiecie to powiedzcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 kwie 2011, 20:32

ja o tych dodatkowych słyszałam zła opinie...moja kumpela kupiła dla swojej małej cały pakiet rota wirus,ospa było to 5 lat temu no i się cieszyłą że mała jej na nic nie zachoruje no i za jakiś czas zachorowała na rota wirusa tak że wylądowała z nią w szpitalu i z tego co wiem to osę tez przechodziła...więc nie wiem czy to jest sens..podobno tylko na pneumokoki jest dobrze zaszczepić ale to też kupę kasy kosztuje....
Mi Mikołaj zaszczepili na pneumokoki bo ja pracuje w służbie zdrowia i była jakaś taka póla dla dzieci ze służy zdrowia żeby od matek które w szpitalu pracują sie nie zaraziły.ale z młodąto nie wiem czy mi się tak uda.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

19 kwie 2011, 21:30

No i masz babo placek ja też zachorowałam
Uuuu, to niedobrze, kuruj się szybko :ico_sorki:
AniaZaba, ja nigdy nie szczepilam na nic dodatkowego, swego czasu myślałam o tym, ale jak zwykle co człowiek to opinia i nie zdecydowałam się. Wiem, że teraz Oliwka jest bardziej na to narażona, bo chodzi do przedszkola, ale chyba też nie będziemy szczepić. W zasadzie to myślę, że lepiej żeby dziecko przeszło zakaźną chorobę jako dziecko, niż miałoby się zrazić jako dorosłe. A jak pisze Anijka ze skutecznością bardzo różnie.
Martyna stara krowa 3 lata a ta dalej ją nosi...
Widocznie lubi nosić :-D dopóki nie ma młodszego to to jedno nadal jest malutkie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 kwie 2011, 22:11

ja to lubię sie pakować
ja też
A butki to te :-D
śliczne :-)
O, widzę też Pinko na forum, dzień dobry pinko :-D
dzień dobry... a właściewie dobry wieczór. Miałam rano kompa z forum otwartego, ale czasu nie miałam, żeby coś napisać...
Martyna stara krowa 3 lata a ta dalej ją nosi...
bo to bardzo przyjemne i jak się raz zacznie, to ciężko przestać :-)
co robicie na święta???ja
będziemy na śniadanku u moich rodziców, a potem jeszcze nie wiem :-) heheheh
Waży 6200.
wow, kawał chłopa z niego :-)
jeśli wiecie to powiedzcie :ico_sorki:
nie mam pojęcia, ja się tak zastanawiam nad szczepieniem Uli na rotawirusy i też się zastanawiam czy zarazki do domu przyniesie, czy nie będą się jej czepiać.
się cieszyłą że mała jej na nic nie zachoruje no i za jakiś czas zachorowała na rota wirusa tak że wylądowała z nią w szpitalu i z tego co wiem to osę tez przechodziła...więc nie wiem czy to jest sens..
o widzisz, bo to pewnie tak jak ze szczepieniem na gryp, też ludzie chorują, ale niby lżej... :ico_noniewiem:

My dzisiaj po obiadku do parku poszliśmy i Ula się wyszalała, Staś jak nie on, szalał też w wózku i nie chciał spać, podziwiał drzewa i pomiałkiwał sobie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-04-19, 22:13 ]
dopóki nie ma młodszego to to jedno nadal jest malutkie :ico_oczko:
otóż to, pięknie i trafnie to napisałaś :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość