Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 kwie 2011, 20:04

co tu tak ucichło?
U mnie problem z nianią na razie rozwiązany. Od niedawna mam sąsiadkę, która ma trójkę dzieci. Dogadałyśmy się i ona zajmuje się moimi chłopakami. W dodatku starszy chodzi z Jasiem do zerówki a młodsza do przedszkola z Adasiem. Już tak ok miesiąca praktykujemy i jest ok. Dla mnie to duża pomoc i nie muszę się martwić o dzieci. A i moja sąsiadka ma z tego korzyści, nie tylko materialne. Otóż Jasiek "rozgadał" jej syna, który jest bardzo nieśmiały. Podejrzewali u niego nawet autyzm. A teraz trajkocze jak katarynka.
no to super,jak widać same korzyści z takiego rozwiązania dla obu stron :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieś81 a z Adasia mądrala rośnie :-D :-D


Hania mi ospę zaczęła :ico_sorki: od wczoraj temperaturę ma od wieczora i już ze 3 krostki więc pewnie jutro ją wysypie :ico_noniewiem: no i dzisiaj od południa ciągle leży i śpi na zmianę :ico_sorki: wstaje tylko zjeść i na siku i aby się napić :ico_sorki:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

13 kwie 2011, 21:20

aniawlkp86, zdrówka dla Hani.Im szybciej przejdzie chorobę bedzie dla niej lepiej

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 kwie 2011, 21:22

myszka105 dzięki :-) co u ciebie słychać w ogóle?dawno cię nie było :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 kwie 2011, 22:53

uh moje dziecko znów chore a niby nie chore. Wstał dziś z goraczką 39 i kaszlem niesamowitym, my do lekarza a lekarz to co zwyle - alergia :ico_zly: polecielismy do alegrologa, jedynego w miescie ktory takie małe dzieci przyjmuje - głuchy jak pień, stary, niemiły dziadyga a on "no alergia" ale na co, jak, czy wziewne czy skórne czy cos ograniczyć, czy proszek zmienic czy co to nie wiadomo. Kazął badanie zrobić czy ma alergie, nie wiem po co bo, ze ma alergię to w książeczce stoi tylko wiąz nie wiadomo na co, bo od roku nas w IMiD kołują i wizyty odwoluja a na sienna sie od kwartału dodzwonic nie mogę :( kurna no szlak mnie trafi, Kuba kaszle jakby zapalenie oskrzeli miał

a z optymistycznych wieści - w sobotę bylismy w wesolym miasteczku.Kuba to weteran na wszytskim co dla małych dzieci się nadawalo to się wybawił a Michal z anim, biedny płakal, bo na zdezaki i łabędzie (takie co wysoko latają - Kuba nazwa to "bociany") sie nie zgodziłam i na zamek ze zjeżdżalnia a on tak strasznie chciał :D na pociagu to sam jeździl nawet. Musze fotki wkleić.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 kwie 2011, 09:48

Hej! Niech wam dzieci wracaja do zdrówka, moja Lenka jak zwykle z katarem, ale na to juz nic nie poradze, taki jej urok odziedziczony po mnie.
Nie chwaliłam się chyba jeszcze - Lenka dostała się do przedszkola w Sosnowcu i to do tego do którego chciałyśmy. Będzie tak bliziutko :-) i babcia będzie mogła Lenke odbierac :ico_oczko: bardzo się cieszę.
Walczę w ogrodzie ostatnimi czasy, powycinałam bukszpan, myslałam ze rosna dwa krzewy a okazało się, że są 4 tylko się pozrastały. Poza tym przez przypadek rozszczepiły się nam troszkę (gałezie opadły i przysypały się ziemia i wyszły korzenie) wiec posadziłam jeszcze te rozszczepki pod płotem. Roboty tyle, że głowa boli, ale jakoś dam radę :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

19 kwie 2011, 19:56

myszka105 dzięki :-) co u ciebie słychać w ogóle?dawno cię nie było :ico_sorki:
a u mnie oki tylko mam dylemat bo moja córcia nie dostała się do przedszkola i jestem w trakcie pisanie odwołanie,mam nadzieję że skutecznie je uzasadnie i się dostanie bo jak nie muszę od września szukac niani

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 kwie 2011, 20:03

uf a Kuba sie dostał na szczęście, ale wciąz nie wiem co z Miichalem.
Może w ciążę zajdę to w domu będę mogla posiedzieć co? hehe :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 kwie 2011, 13:33

witam

kilolek zdrówka dla Kuby :ico_sorki:

Janiolek fajnie,że Lenka dostałą się do tego pkola co chciałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

myszka105 a czemu córci nie przyjęli?
Może w ciążę zajdę to w domu będę mogla posiedzieć co? hehe :-D
dobry pomysł :-D :-D

Hani już ospa powoli przechodzi,nie drapie na szczęście i dzisiaj idziemy troszkę na podwórko bo aż mi szkoda jej jak tak w domu siedzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 kwie 2011, 19:50

uhhh ale jestem zorana dzisiaj! Byłam na wycieczce z klasą, w teatrze. Wzięlam Kubę, pierwszy raz wzięłam i stresowałam się strasznie, ze mi problemów narobi, że będzie niegrzeczny albo się spłacze, będę musiala go nosić i rodzice powiedzą, ze sie ich dziećmi nie zajmowalam. Ale był super grzeczniuki i żadnych problemów tylko umordowal się bidulek, bo byly takie korki, ze piesi nas wyprzedzali :( 30 kilometrów w 2,5 godziny :((( i z powrotem to samo, masakra a i tak bywa czasem gorzej, ehh nie ma to jak stolica chyba specjalnie czy czlowiek mal czas podziwiać widoki w trakcie jazdy :D

[ Dodano: 2011-04-20, 19:52 ]
a Michasio cos mi sie "rozbabrał" katar gęsty, zielony ciurkiem leci, kaszelek taki dziwny i do tego oczy popuchnięte, czerwone i lekko ropieją. Wydaje mi się, że to alergiczne ale zobaczymy, jutro po poludniu idę do lekarza

a tak poza tym to mam 6 dni wolnego!!!!! jupi!!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 kwie 2011, 14:16

witam

kilolek fajnie,że Kuba tak dzielnie wszystko zniósł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dużo zdrówka dla Michałka :ico_sorki: co lekarz powiedział?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość