kolorek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2011, 13:16

Jak dbać o cerę i włosy w czasie ciąży i karmienia

05 kwie 2011, 13:35

Witam przyszłe i obecne Mamy.

Mam do was pytanie.
Co sądzicie o organizacji w szkołach rodzenia kursów dla przyszłych Matek dotyczących pielęgnacji cery i włosów w czasie ciąży i karmienia?
Nie byłyby one powiązane z reklamą jakichkolwiek kosmetyków, a jedynie na kosmetycznych i fryzjerskich poradach dotyczących pielęgnacji kobiecego ciała w czasie ciąży i tuż po niej.

Mam zamiar zorganizować takie szkolenia, ale najpierw chciałabym dowiedzieć się czy kursy te cieszyłyby się zainteresowaniem.

Dziękuje wszystkim Mamusiom za opinie!!!!

pozdrawiam.

Mimozami
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2011, 15:03

21 kwie 2011, 13:48

hmm....nie wiem mówiąc szczerze, mnie w tym okresie nie interesowało aż tak to jak wyglądam tylko zdrowie mojego dziecka. ........nie miałam za wiele czasu dla siebie, sypiałam po kilka godzin w nocy więc nie chciałoby mi się jeszcze gdzieś jeździć ;)

ale mogę się mylić ;)

Awatar użytkownika
gwiazdka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2011, 15:18

07 lip 2011, 15:51

Ja osobiście staram się dbać o siebie w ciąży więc jak najbardziej chętnie poszłabym na spotkanie poświęcone takim poradom. Nawet teraz staram się już czytać o tym jak szybko po ciąży powrócić do wagi sprzed. I wyszukałam informację o płatnej diecie 36s, że opiera się na zdrowym odżywianiu wiec nawet karmiąc piersią będę mogła już chudnąć. Co jest dla mnie bardzo ważne. Zawsze starałam się dbać o siebie i uważam że ciąża nie zwalnia nas tego.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, 14:09 przez gwiazdka, łącznie zmieniany 1 raz.

lilo

07 lip 2011, 16:06

Co sądzicie o organizacji w szkołach rodzenia kursów dla przyszłych Matek dotyczących pielęgnacji cery i włosów w czasie ciąży i karmienia?
Kurs to niekoniecznie. Ale myślę że jakby jedno spotkanie w szkole rodzenia było temu poświęcone to fajna sprawa bo często są wątpliwości jakie kremy można, czy farbować włosy można, korzystać z solarium itp.
karmiąc piersią w ciąży
Tak szybko planujesz kolejne dziecko??? W ciąży nie polecałabym chudnąć....
Choć to pewnie błąd.

Dla mnie ważny jest wygląd ale bez przesady, na pewno nie jestem typem który zaczynam ćwiczyć i stosować dietę 2 tyg. po porodzie...

Awatar użytkownika
gwiazdka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2011, 15:18

11 lip 2011, 14:21

Dla mnie ważny jest wygląd ale bez przesady, na pewno nie jestem typem który zaczynam ćwiczyć i stosować dietę 2 tyg. po porodzie...
Ale z tego co przeczytałam, dieta 36s którą obecnie "studiuję" jest bezpieczna. Nie chudnie się dużo w bardzo krótkim czasie ale stopniowo a opiera się raczej na nabyciu zdrowych nawyków żywieniowych niż pozbawieniu pewnych składników odżywczych potrzebnych zrównoważonej diecie. Także maleństwo karmione piersią nie będzie poszkodowane :)) A ja będę powoli wracała do formy :))

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość