magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 kwie 2011, 17:16

witam
Wpadlam oczywiscie na chwilke :ico_sorki: bo brak czasu mam.
Dziś mój synuś kochany skończył miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zleciało bardzo szybko zaczał jeśc juz wiecej i co 3 godzinki ale czasami co godzinkę chce tak dojesc sobie ale bardzo duzo śpi i to dobrze niech rosnie mój skarbek malutki,
Zyczę wam wesołych świąt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

22 kwie 2011, 18:04

Witam.
Wpadlam zyczyc zdrowych,spokojnych swiat

Mi tez brakuje czasu na forum.Caly dzien na podworku jestesmy a w domu balagan :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 kwie 2011, 20:24

Inuno wiesz moj Szymek tez cos kombinuje z tym jedzeniem...jak mu dawalismy cyca i butelke(bo ja ten metronidazol bralam) to z butli nawet ponad 100ml potrafil wydoic :ico_olaboga: fakt ze mu nosem potem poszlo :ico_olaboga: ale z cyca jadl co 2-3 godziny ...potem butla ....2-3 godziny znow cyc itd.
a teraz jak ma tylko cyca (antybiotyk skonczylam w srode) to podjada co 45 minut ....troche sobie skubnie i ma dosc a za 45 minut znow chce jesc... :ico_olaboga: juz sie nawet zastanawialm czy moze mleka nie starcza w cycu...ale przystawiam do drugiego cyca to nie chce ...nawet tego samego cyca co jadl po skonczeniu nacisnelam i dalej leci mleko -wiec jedzonko jest...a czemu on tak malutko a czesto to nie wiem.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-04-22, 20:25 ]
Magda za 1 miesiac Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-22, 20:27 ]
jestesmy a w domu balagan
u mnie tez bajzel ogromny...bo mi nie wolno sprzatac a ni nic robic z ta niegojaca sie dziura po cc!!! ale starm sie ogarniac co jakis czas tyle ze to starcza do wieczora przy moim M. :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-04-22, 20:28 ]
kurcze spiaca jkestem (spalam 2 godziny w nocy ) bo Szymek kwekal lub wisial na cycu :ico_olaboga: ale tata pojechal do kumpla i troche sie boje ze jak przysne takim kamiennym snem to Szymka nie uslysze...

[ Dodano: 2011-04-22, 20:36 ]
A moje dziecko spi sobie w najlepsze... :-D tylko ze w drugim pokoju i dzrwi sa pootwierane i tylko tv cicho chodzi w tym pokoju co ja siedze ale boje sie ze jak usne tu na sofie to nicmnie juz ze snu nie poderwie po wczorajszej nie przespanej nocy :ico_nienie:

jutro znow rano do szpitala na zmiane opatrunku...
a synek wlasnie zaczal plakac :ico_nienie: :ico_placzek: :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-04-22, 20:37 ]
a ja z tych nieprzespanych nocy mam juz bol zeba od zaciskania takiego nerwwoego szczek i bol glowy :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-04-22, 21:24 ]
oj nie wiem "psuje "mi sie dziecko...taki byl gzrzeczniusi... a teraz daje popalic a zwlasszcza jak sama z nim zostaje w domu :ico_olaboga:

Dostal wlasnie znow cyca nawet nie wiem czy bylo 45min od ostatniego :ico_nienie: pielucha zmieniona...i jak polozony do spania to marudzi :ico_olaboga:
chyba sie w pizamke przebiore i bachne kolo niego bo juz mis oczy same zamykaja a glowa peka z bolu od tego niewyspania!!!

Dobranoc!!! zycze Wam spokojnej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 kwie 2011, 11:09

witajcie dziewczyny, ja tak na szybko bo mały nie śpi, coś tam się kręci w wózku. U nas dobrze wszystko.

NowaSejana, być może to kolka, ale oby nie :ico_sorki: ale przy kolce dziecko krzyczy, przestaje i za chwilkę znów krzyczy. Tak podobno to wygląda, spróbuj ciepłą pieluszkę na brzuszek położyć, tylko nie za gorącą. U nas były dwa takie wieczory i ucichło, ale myślałam, że się z nim zapłaczę, juz nie wiedziałam co robić. trzymam kciuki by przeszło.

tabogucka
a spróbuj ściągnąć mleko i dać małemu z butelki. A zasypia przy cycu???bo mój Mat poje chwilkę, ściągnie to co mu samo leci, ale wysilić już mu się nie chce, no i zaraz zasypia, w ten sposób nie ściąga mi całego mleka i wtedy dostałąm tego zapalenia.
Ale mój to już do butli przyzwyczajony , dlatego z cyca mu się ciągnąć nie chce.
a z tymi porządkami to cię rozumiem bo mni eteż taafia jak mam bałągan. Ale tobie nie wolno :ico_nienie:


inuno jedz dużo kasz, może wtedy kupa będzie częściej no i pieczywo razowe.

Aga216 pięknie rośnie córcia :ico_brawa_01:


no i WESOŁYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO ŚMIGUSA DYNGUSA !!!

ok zmykam bo marudzi

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 kwie 2011, 18:24

Obrazek

Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka!
Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania.
Pozdrowienia serdeczne-świąteczne!
Smacznego jajeczka Wielkanocnego,
dużego zająca czekoladowego,
Zdrowia niezawodnego, wielu radości
i przez całe Święta samej wesołości!!!

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 kwie 2011, 21:30

NowaSejana u mnie wpisz że córcia się urodziła 31.03.2011 o godz 16.50 ważyła 3450kg i miała 57cm :)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 kwie 2011, 09:37

A zasypia przy cycu
Zasypia zasypia...tak na chwilke glaszcze go po policzku znow zjada i znowi usypia i znow glaskanie itp....ale po okolo 20 -30 minutach takiego wiszenia na cycu to mi sie zdaje ze sie najadl wiec odbekuje i klade spac a ten krzyczy ze glodny...jesli nie natychmiast to za 45minut.... w nocy dluzej wytrzymuje... :ico_sorki: teraz to juz nawet 3 godziny od ostatniego cyca!!!

[ Dodano: 2011-04-24, 09:43 ]
tez mi sie zdaje ze sie przyzwyczai(jak mialalm antybiotyk dostawal raz z butli raz z cyca)l do butli a tak go rozleniwila plus moj M.mu duzo lal tam mleczka...tak mi sie zdaje ze 120ml na takiego malucha to sporo :ico_szoking: gdzies w ksiazce wyczytalam ze powinnien zjadac 60 -70ml :ico_brawa_01: Wiecie ile takie maluchy powinny wtrabic za jecnym zamachem???

Milego Swietowania dziewczyny!!!
My za raz jedziemy na farme szukac jajek taki angileski zwyczaj dla dzieci!!!

A ja musze jeszcze kuchnie ogarnac -bo M. wczoraj do polnocy gotowal :ico_szoking: i jak rano weszlam to az mi lzy w oku sie zakrecily taki bajzel...

A potem sama sie ogarnac musze i nakarmic malego a mam na to wszystko 2 godzinki :ico_szoking:

A wiecioe ze ta moja stopa na ktora od wiekow narzekam dalej boli...ciagle kuleje...a wczoraj musialam zel stanac bo dzis bardziej boli i nie wiem co z ta farma.... :ico_olaboga: ale pojade najwyzej ja Z sisiem siadziemy sobie gdzies (a to zawsze na dworzu) a ciotka z jerkiem beda latac za jajeczkami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 kwie 2011, 13:35

tabogucka, Martynka po cycu raz wytrzyma 45minut,a czasem ponad 2 godziny, nie wiem od czego to zależy. Naje się przeważnie w 10 minut i sama wypuszcza cyca z buzi i śpi :-D Jak się nałyka powietrza to się szarpie przy cycu i się pręży, więc jej przerywam, odbekujemy i znowu jej daje i je już spokojnie :-)
Poprawiło jej się spanko i sypia już w dzień :-D ma przerwę na aktywność w ciągu dnia około 4 godzinki i jak kupa idzie to też się rozbudza :-)
Na noc idzie spać między 21 a 24 i nawet się nie budzi, tylko jak głodna to zajada rączki i ja się wybudzam, zmieniam pieluchę, daję cyca, zje i śpi dalej :-D :ico_brawa_01:

Na opakowaniu mleczka modyfikowanego pisze,że takim maluszkom robi się 90ml wody i 3 miarki mleczka.
Raz Martynka wisiała na cycu cały dzień i wieczorem już nie leciało jej i się denerwowała, więc dostała butlę i wypiła 60ml i spała prawie 4 godziny po niej :ico_szoking:

Kurcze a z tą nogą to masz nieciekawie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Nie byłaś u lekarza z nią ? Może np. była pęknięta i źle się zrosło i Cię boli teraz :ico_noniewiem:
Może jak będziesz w szpitalu na kontroli z raną to przy okazji powiedz o tej nodze to coś poradzą,bo biedna się męczysz :ico_pocieszyciel:

U na dziś chłodno i deszczyk, więc ze spacerku nici :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 kwie 2011, 17:57

hej dzis nas wypuscili do domku jestem przemeczona milam trudny porod ale juz jest ok jutro napisze cos wieceej jak wypoczne ;)
ciesze sie ze sie doczekalam rodzilam 10godzin ;/ 3 godz trzymaly mnie na patologi zanim daly na porodowke zaczeło sie o ok 12 w nocy a skonczylo o 9.32 rano na koniec mala zablokowala sie barkami myslalam ze umre panika jak nie wiem wypychami ale zaparlam sie i udalo sie polozna nie naciela mnie do tego ;/ troszke popekalam
bol niesamowity przez pol porodu zwracałam
na patologi mnie trzymaly bo rozwarcie bylo jeszcze za male i czekkaly na wieksze a ja sie meczylam one spaly a ja zwracalam mialam biegunke i skurcze co 5 min
a i tak dlugo trwalo bo skurcze podczas porodu byly slabe i dlugie odstepy nie mialam ich co chwila tylko skurcz i nic i tak sie wymeczylam z szok gardlo zddarte ale moj K byl jednak przy porodzie do konca
jak juz mi ja dali zapomnialam o wwszystkim ale puki co drugiego dziecka nie chce
pierwszy dzien stress mala spi ale co jakis czas budzi sie do cycusia takze caly czas czuwam jutro wstawie zdjecie
a i poszlam do szpitala 4 dni po terminie a tam jak mnie zbadal lekarz to stwierdzil ze ja mam jeszcze termin ze niby wg usg na 26 kwietniai 2 dni bylam na patologi myslalam ze nigdy juz nie urodze ale samo przyszlo
mialam delikatnie zielone wody i mala sie ich troszke napila pozniej wymiotowala mi czesto i sie trzesla bo byla podtruta
ogolnie opieka w szpitalu super reszta jutro buziakiiiii

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 kwie 2011, 21:39

patrycjaaa, no to ciezki mialas poród ale wazne ze córcia zdrowa,jeszcze raz gratuluje i buziaki od nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości