Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 kwie 2011, 19:45

[center]Spokojnych, radosnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych w gronie najbliższych osób. Smacznego jajka i mokrego dyngusa.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

23 kwie 2011, 20:30

Wesołych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 kwie 2011, 23:06

agnieszka migreny bardzo współczuję
raz w życiu miałam i myślałam , że się wykończę, coś okropnego, ból niesamowity, trzymało mnie 3 dni, ciągle wymiotowałam, nie mogłam podnieść głowy, otworzyć oczu bo ból był jeszcze większy, wzięłam łyka wody i już biegłam wymiotować, gryza kanapkę i zwymiotowałam , ale ja o wymioty się wtedy modliłam bo po zwymiotowaniu czułam się przez godzinkę trochę lepiej , później znowu ból narastał, coś okropnego :ico_olaboga: , myślałam, że to się nigdy nie skończy, bo nie mogłam funkcjonować nic a nic, a w ciąży byłam to za bardzo nie mogłam brać niczego silniejszego , więc jeżeli ktoś tak ja ty miewa takie bóle częściej to ja naprawdę współodczuję i trzymam kciuki by ta migrena poszła precz :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

24 kwie 2011, 11:00

manenka, Dziękuję bardzo niestety ból do teraz trzyma.Dobrze ,że chociaż w nocy w miarę śpię nie za dobrze ,ale jeszcze nie tragedia synus za to śpi najpierw 6 godzin potem jeszcze 3 więc rośnie i się najada. U nas pogoda śliczna słoneczko świeci tylko nie wiem czy wyjdę na spacer bo nawet jak w okno patrzę to mnie odrzuca światło no nic trzeba przeżyć jakoś.My już po śniadanku jest milutko .

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 kwie 2011, 21:56

hej

my śniadanie wielkanocne spędziliśmy z moją siostrą i jej mężem i dziećmi i znajomymi i jeszcze 1 siostrą, było fajnie, najpierw śniadanko, potem dzieci szukały jajeczek ze słodyczami w ogrodzie, ale miały radości :-D i mieliśmy na 15 jechać do kościoła na polską mszę , ale stwierdziliśmy, że pojedziemy na 11 na norweską i fajnie było, tyle, że 2 razy włączył się alarm przeciwpożarowy, ksiądz tak nakadził kadzidłem , że jak się za 1 razem włączył to musieliśmy otwierać okna, nie pomogło to wszyscy musieli wyjść na dwór i jak wszyscy wyszli to wyłączyli alarm i wracaliśmy do kościoła :ico_haha_01: po 10 min znowu to samo :ico_haha_01: tyle, że już szybciej opanowali wyłączenie alarmu , więc nie musieliśmy wychodzić, potem wróciliśmy do domku , szybka kawka i do znajomych na urodziny, wróciliśmy o 19 do domku , kolacja i kłaść dzieci spać no to tak w skrócie nasze święta :-D

jutro wybieramy się na grilla na plaże z większą ekipą , mam nadzieję, że będzie fajna bo i dziś i jutro ma być cudna pogoda :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 kwie 2011, 08:15

Dzień Dobry w ten świąteczny dyngusowy poranek :-)
Stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: za 2 miesiączki Stasia :ico_brawa_01:
My wczoraj u moich rodziców na sniadanku byliśmy, potem pojechaliśmy do kuzynki męża i tam posiedzieliśmy do wieczora. Ula pobawiła się ze swoim młodszym kuzynem i do domu wróciliśmy na wieczór.

Dopadło nas jakieś choróbsko, Ula kaszle i smarka, mnie od wczoraj wieczora też gardło boli i czuję, że mnie rozkłada.
Mam nadzieję, że chociaż Staisa nie dopadnie :ico_sorki:

@gniecha, jak migrena? Przeszło Ci? :ico_sorki:
manenka, a to mieliście mszę z przygodami :-) hehehe, przynajmniej nudno nie było :ico_haha_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 kwie 2011, 08:28

@gniecha, jak migrena? Przeszło Ci? :ico_sorki:
No właśnie dziś WOLNOŚĆ nie mam migreny przeszło super!!manenka, przygoda super chciałabym mieć mszę z przygodami bo u nas wieje nudą hehe.

Dziewczyny napiszę wątek na *PILNE* nie chcę dublować wątków pomożecie??

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 kwie 2011, 08:46

dawaj Aga :-) Chętnie pomogę, jak tylko będę w stanie.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 kwie 2011, 21:02

:ico_tort: za 2 miesiączki Stasia :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pyszny torcik hehe

pinko, dzięki jeszcze raz za pomoc !Muszę tylko te czytania super mi znalazłaś ,ale je się czyta wszystkie na raz tak każde z innej księgi??Ewangelia to wiem ,że to dla księdza Chryste będę się w piekle smażyła z tej niewiedzy kościelnej he he .W Boga wierzę i jestem wierząca ,ale z kościołem mamy na pieńku ze sobą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 kwie 2011, 22:41

le je się czyta wszystkie na raz tak każde z innej księgi??E
Wydaje mi się, żę tylko 2, a tam są podane wszystkie możliwe :-)
Chryste będę się w piekle smażyła z tej niewiedzy kościelnej he he .W Boga wierzę i jestem wierząca ,ale z kościołem mamy na pieńku ze sobą :ico_oczko:
hehehe, ja też takich rzeczy nie wiem normalnie, chwała internetowi :ico_sorki: za wiedzę :-D My też z kościołem mamy na bakier, ku wielkiemu niezadowoleniu mojego taty :ico_noniewiem:

Mam gorączkę, miałam ponad 38, wzięłam 2 paracetamole i już mi lepiej, ale dreszcze były okropne, mąż mnie musiał grzać pod kołdrą, bo bym zamarzła.
Uciekam spać.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość