mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

28 kwie 2011, 21:41

tysiamisia17, tak trudno określić czy tylko to powoduje ucięcie kontaktów ,jak piszesz masz 19 lat więc mniemam że skoczyłaś szkołę i akurat tutaj to następuje całkiem naturalnie że pewne kontakty są zerwane, bywa że już na zawsze :ico_oczko:

perlowa_78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2011, 12:45

29 kwie 2011, 13:01

Mi się wydaje że to kwestia tego że masz teraz inne sprawy, spojrzenie na życie niż większość Twoich równieśników, może się boją że nie będą mieć o czym z Tobą rozmawiać, że będziesz ciągle opowiadać o dziecku (bo mlode matki tak często robią) i zwyczajnie nie dojrzeli do tego.

Inna sprawa że z małym dzieckiem ma się mniej czasu i ochoty na towarzyskie spotkania, imprezy itd.

koloroweGwiazdy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2011, 08:41

08 maja 2011, 08:45

Witam.

Mam 21 lat i jestem w 1 miesiącu ciąży ... troche wasze posty przeczytałam , ale tutaj duzo ich jest hehe

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 maja 2011, 11:12

Mam 21 lat i jestem w 1 miesiącu ciąży
Ty kochana juz nie jestes nastoletnia matka ;-)

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

08 maja 2011, 13:35

hej jestestem w ciąży w sierpniu spodziewam się rozwiązania :)
mam 17 lat,i nie będe ukrywać,że czuję się osamotniona w tym co się dzieje,jest przy mnie mój chłopak,lecz brakuje mi kogoś z kim mogłabym pogadać,ot tak.neutalnie o tej sytuacji,przyjaciółki się ode mnie odwróciły,może ktoś w podobnym wieku chciałby czasem pogawędzić?:) 35703808

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 maja 2011, 14:57

in.your.mouths, tutaj mozesz pogawedzic po to jest forum ;-)

koloroweGwiazdy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2011, 08:41

08 maja 2011, 15:33

Ale mam nadzieje , że przygarniecie mnie do siebie na forum :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 maja 2011, 15:35

koloroweGwiazdy, zapraszam na dział Powitalny ;-)

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

09 maja 2011, 11:27

przeczytałąm większośc postów na forum,przy nich m ój problem może wydać się błachy.
mam straszny problem z podejściem mojego chłopaka do ciąży,zachowuje się jakby jej nei było,strasznei mnie boli jego zachowanie,lecz tylko na tej płaszczyźnie,tak to jest mi z idealnie,czuje się przy nim bezpieczna,akceptowana,kochana.nie mam żadnych złudzeń co do jego uczucia,wiem,że to na zawsze,on też.jednak brak akceptacji zaistniałej sytuacji jest dla mnie trudny do zniesienia.chodzi ze mną na badania,lecz sporadyczniepyta o maluszka,wiemy,że będzie to chłopiec,on nawet nie chce myśleć nad imieniem,zero rozmów o przeszłości,o dziecku,trudno mi ztym.
boli mnie też zachowanie jego rodziców,niby są mili ws zystko ładnie i wogóle,jak go odwiedzam nigdy nie spytali jak się czuje ni nic,finansowo nie pomagają wogóle,moja mame stac na prywatnego lekarza,nie mamy problemow z pieniedzymi,zyjemy na wysokim poziomie,lecz boli mnie to,ze tylko moja mama wszystko finansuje,przeciez to nasze wspolne dziecko.jego rodzicow obchodza tylko studia ich syna,dla nich ja moge nie konczyc liceum,eh.nie zrobilam tym ludziom nic zlego a gdy ich widze,chcialbym schowac sie pod ziemie,czuje,ze mnie nie lubia.
przed ciaza moje zycie bylo wrecz idealne,spiewalam w zespole rockowym,chodzilam do jednego z lepszych warszawskich lo,a teraz nic równia pochyła.lecz jednego jestem pewna nie żaluje tego co sie stalo,cche sie dalej edukowac,zeby moj synek nigdy nie musial sie wstyzic swojej mamy

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 maja 2011, 11:34

in.your.mouths dobrze że masz oparcie w mamie, bo to bardzo ważne. Dobrze że chcesz się dalej uczyć, na pewno nie będzie ci łatwo ale wierzę że dasz radę. Na forum jest dużo dziewczyn które zostały młodymi mamami i pokończyły studia :-)

Co do twojego chłopaka, to uważam że sytuacja go przerosła a dwa na jego zachowanie może mieć wpływ postawa jego rodziców. Pamiętaj również o tym że roli ojca trzeba się nauczyć, my przez 9 miesięcy jesteśmy już związane z maleństwem, już je kochamy... a facet musi się tego nauczyć, musi to poczuć.

A tak z ciekawości długo jesteście parą i ile on ma lat?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość