Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 kwie 2011, 19:34

Hej Kobietki właśnie sobie zamówiłam piżamki do karmienia bo nie mam ani jednej :ico_szoking: mam nadzieję że dojdą zanim urodzę :-D i mam nadzieję że mój Maluszek tak jak Twój Koroneczka czeka na pojazd :-D
Mama Izuni dziękuję :-)
Markotka bardzo fajna piżamka też o niej myślałam ale brałam pierwszą lepszą byle jaką bo strasznie nie lubię piżam :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 kwie 2011, 19:35

Ciekawe jak Filipek zareagował na braciszka?
Też jestem ciekawa bo czasami to różnie bywa.
A jutro do domu to Ania z Milenką wracają.
Martusia30 ja bym się wiele nie zastanawiała, tylko brała cc, rodzić pośladkowo to sobie nie wyobrażam. A czemu nie chcesz u swojego lekarza?
Właśnie miałam o to samo pytać.Moim zdaniem bezpieczniej dla matki i dziecka przy ułożeniu pośladkowym rodzić przez cc.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 kwie 2011, 19:36

A jutro do domu to Ania z Milenką wracają.
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 kwie 2011, 19:42

Jak tak wszystkie się zaczynamy pomału rozpakowywać to aż się chce już swoje Maleństwo przytulić patrząc na te śliczne Dzieciątka
Ja ciągle mam dziwne wrażenie że mój mały chłopiec może zrobić mi dużą niespodziankę i być małą dziewczynką :-D nie wiem czemu ale oby nie bo już nastawiłam się na chłopaszka :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 kwie 2011, 19:44

Biedna dziewczyna- wyobrażam sobie co czuje! I jeszcze urodzić musi to martwe dzieciątko :ico_sorki:
:ico_placzek: U mnie w pracy dziewczyna z innego działu straciła córeczkę na 2 dni przed terminem-doszło jak to określili do zawału łożyska. Czuła ruchy dziecka na dzień przed i w tym feralnym dniu ale dużo, dużo słabiej. Lekarze zaproponowali jej sn by szybciej mogła zajść w kolejną ciążę. Całe szczęście, że od razu włączyli jej psychologa. Teraz cieszy się już prawie roczną drugą córcią.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

30 kwie 2011, 19:50

Mariola a zdarzają się takie historie :-)
Koroneczko Martusia tak właśnie się zastanowiłam, trzech chłopaków i czy w końcu się udało :-) Ja będę miała 2 dziewczynkę i nie wiadomo czy za parę lat nie będziemy się starali o tego siusiaka dla M.
Jak moje ktg się zawęża to dobrze, niech się zacieśnia, zawęża, co tam chce, byle już było po :-D
Mykam zbierać Izę spać.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 kwie 2011, 20:04

Koroneczko teraz ciut lepiej się czuję, dzięki :ico_sorki: ja na tą komunię mam białą koszulę, którą mąż mi kupił na święta, ale mam problem ze spodniami, bo tylko w jedne się mieszczę :ico_noniewiem: mam takie fajne materiałowe, może da się je w pupci poluzować :ico_oczko: muszę zanieść w poniedziałek do krawcowej i zapytać.

mama Izuni to faktycznie przykra sytuacja Was spotkała :ico_placzek: moja koleżanka też straciła ciążę ok. 20tyg i musiała rodzić :ico_placzek: jeszcze trafiła na jakąś wredną pigułę, która jej powiedziała, że ma przedsmak normalnego porodu :ico_zly:

Murchinson to straszne co przeszła Twoja koleżanka :ico_placzek:

Mariola a miałaś potwierdzoną płeć? Ja jestem bardzo nastawiona na chłopca i nie wyobrażam sobie sytuacji, że rodzi się dziewczynka :ico_olaboga: ubranka mam w kolorach neutralnych, więc to nie problem, ale sama świadomość, że w brzuszku siedzi Krzysiu :-D a Ty imię już wybrałaś?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 kwie 2011, 20:08

witam wieczornie :ico_oczko:

my cale popoludnie spedzilsmy na swiezym powietrzu, bylismy troche u znajomych i na dluuugim spacerze
narazie nic mnie nie rusza :ico_noniewiem:
maluch juz spi

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 kwie 2011, 20:08

Markotka lekarz powiedział że to chłopiec i pokazywał mi wszystko dokładnie więc mam nadzieję że pomyłki niema chociaż moja ciocia miała mieć chłopca też lekarz pokazywał jajeczka itd a okazało się że urodziła dziewczynkę bo to nie jajeczka tylko pośladki były :-D ja też ubranka i wszystko raczej w kolorach żółty i zielony tak żeby nie było niespodzianek ale już nastawiłam się psychicznie na Igorka

[ Dodano: 2011-04-30, 20:10 ]
Emilia dalej nic? :ico_szoking: wytrzymała jesteś :-D trzymamy kciuki żeby jednak ruszyło

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 kwie 2011, 20:18

Emilia twarda sztuka jesteś :-D a Marcela w którym tygodniu urodziłaś?

Mariola nam lekarz praktycznie na każdej wizycie potwierdza płeć, więc mam nadzieję, że niespodzianek nie będzie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość