Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

02 maja 2011, 18:05

markotka, super, że wszystko u Was dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie mogą jej teraz ciąć, bo jadła o 14:00. Jeżeli nic się nie będzie działo wcześniej, to o 20:00 zaczną wszystko przygotowywać. Już dzisiaj Mateuszek będzie na świecie
Nie wiedziałam, że to takie ważne z tym jedzeniem, myślałam, ze się lewatywę robi i tyle.
Ale najważniejsze, ze Mateuszek dziś będzie po tej stronie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 maja 2011, 18:21

NOWA Murchinson miała planowaną cesarkę na 4 maja, a do cięcia trzeba być na czczo, do porodu SN nie trzeba

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 maja 2011, 18:31

Dziewczyny umieram!!! Dziś do tego wszystkiego doszedł ból wątroby :ico_szoking:
Wyniki w górę :ico_sorki: ale o odrobinę, więc dieta i nic więcej, mam nie łykać nic witamin nawet nie brać, żeby nie obciążać wątroby :ico_sorki: Według lekarza po porodzie wszystko wróci do normy, bo to zwykły ucisk, więc zapisuje się do tych które niecierpliwie tego dnia wyczekują :ico_sorki: :ico_sorki:
Już po prostu z bólu wymiękam i proszę Maksia, żeby wychodził :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Najadłam się wczoraj między innymi winogron, takie były pyszne- a niestety jak się dziś okazało ani surowych warzyw ani owoców lepiej nie jeść :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson trzymam kciuki kochana :-) taką nam niespodziankę zrobiłaś :-) Oby wszystko poszło według planu :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-05-02, 18:33 ]
markotka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia- duży chłopak :-)
ja też mam ładną hemoglobinę 13,5 :-) ale już bym wolała mieć anemię, w zamian za dobre wyniki alat aspat :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

02 maja 2011, 19:00

Cześć dziewczyny.
Widzę ze Murchinson zrobiła nam niespodziankę. Trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Koroneczko bardzo ładnie wyglądałaś i super że tak się wybawiłaś. Powiedz mi co ty w takim razie możesz jeść bo z tego co piszesz to chyba nie wiele?
Markotka tylko się cieszyć z takiej wizyty u lekarza, oby tak dalej.
Emilia spokojnie, zrób jak dziewczyny piszą. wypij kawę, zjedz coś, Ada to po gazowanym wariuje. I WSZYSTKIEGO NAJ-NAJ-LEPSZEGO Z OKAZJI WASZEJ ROCZNICY.
Nowa a może i ty nam się pokażesz z brzusiem, ja z chęcią zobaczę i myślę ze dziewczyny też, to nasze ostatnie chwile w 2 paku :-D
Ja jestem po ktg. Dowiedziałam się że teraz mam przyjeżdżać codziennie. Dziś minął mi termin z usg. 05 idę do lekarza ciekawe co mi powie. Co idę do tego szpitala to natrafiam na coraz gorsze piguły. Podłączyła mnie do ktg, przyszła inna w ciąży a ta do mnie ile już leże ja jej mówię ze nie wiem, a ona głosem podniesionym że kładę się i nie wiem ile leżę, ja jej ze nie należy to do moich obowiązków. Pytam się jej czy coś widać i czy jakieś skurcze są, a ona czy czuję skurcze? Ja mówię że czasem widać a nie czuję się a ona, ze mam nie przesadzać, mogę być pewna że porodu się nie da ominąć. Oj te baby. Byłam tam 3 razy, poznałam 5 kobiet i żadna nie była mila.
Właśnie Iza nas zaszokowała. Nudzi jej się i każę M jechać po plastelinę i farbki a M że mu się nie chcę i co będzie miał za to itd. Wpada Iza i krzyczy nie kłóć ta się :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: Rozbroiła nas. Teraz M ją ubiera i jedzie z nim. O i w ten sposób mam chwilę wolną i jem sobie jabłecznik popijając inką. :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 maja 2011, 19:08

mama Izuni, nie mogę jeść smażonego, tłustego, fast foodów, surowych warzyw i owoców, no i słodycze ograniczyć!
Całą resztę- czyli gotowane na parzę mogę- jakoś dam radę!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 maja 2011, 19:16

moje chlopaki sie kapia :ico_oczko:

super, ze Murchinson juz dzis bedzie miala przy sobie Mateuszka, zazdroszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

markotka, swietnie, ze u lekarza ok :ico_brawa_01: duzy chlopczyk z Krzysia :ico_brawa_01:

Koroneczka, oj biedna, szkoda mi Ciebie, ale dasz rade, juz mozesz rodzic, to fajnie

mama Izuni, dziekuje
Byłam tam 3 razy, poznałam 5 kobiet i żadna nie była mila.
porazka :ico_olaboga:

a ja zjadlam dzis kebab, dziwne, bo cala ciaze mnie odrzucalo od niego, a teraz mi niedobrze, wlasnie zaparzylam miete :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 maja 2011, 20:39

Krzysiu duży, ale lekarz przewiduje, że nie powinien ważyć więcej niż 3600g :ico_oczko: oby :ico_sorki:

Koroneczka to masz teraz dietę na końcówkę :ico_olaboga: obyś jak najszybciej się w takim razie rozpakowała :ico_sorki: To też masz piękną hemoglobinkę :ico_brawa_01:

mama Izuni robisz smaka tą szarlotką :ico_nienie: :ico_oczko: a córka ma rację, nie można się kłócić :-D

Emilia ja miałam wcześniej smaki na śmieciowe żarcie, a teraz już mi jakoś nie podchodzi na szczęście :ico_sorki: a jak się czujesz?

Murchinson już pewnie na stole leży :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 maja 2011, 20:50

a jak się czujesz?
dzieki, bez zmian :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-05-02, 22:00 ]
mam super wiadomosc
Mateuszek Murchinson zostal wyjety o godz.20.28, ma 53 cm i 3300 g, 10 pkt
super, wielkie gratulacje kochana!!!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 maja 2011, 22:06

Dziewczyny Murchinson tuli już Mateuszka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 15#5493715

[ Dodano: 2011-05-02, 22:08 ]
no to Murchinson ma 2 tematy z gratulacjami :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 maja 2011, 22:09

no to Murchinson ma 2 tematy z gratulacjami :ico_haha_01:
heheh wlasnie zauwazylam :-D

[ Dodano: 2011-05-02, 22:09 ]
ja chyba sie juz poloze, dobranoc kobietki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość