JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

28 kwie 2011, 09:29

Wiem, wiem :-)
Tylko zastanawia mnie czy to jest powod mojej tendencji czy zdrowotnie cos jest nie tak :ico_noniewiem: i dlatego od razu waga idzie do gory.

Przeciez to nie jest mozliwe , nie wierze ze osoby ktore pilnuja sie z tym co jedza dla figury jednego dnia zjedza cos co wychodzi poza ich menu dietetyczne od razu waga szla im do gory :ico_noniewiem:
Jak bede kiedys u lekarza to zapytam go czemu u mnie tak jest.
Ale za 30 min ruszam z cwiczeniami wiec waga musi szybko spasc.
Do czerwca juz niedaleko :ico_haha_01:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

28 kwie 2011, 10:37

Przeciez to nie jest mozliwe , nie wierze ze osoby ktore pilnuja sie z tym co jedza dla figury jednego dnia zjedza cos co wychodzi poza ich menu dietetyczne od razu waga szla im do gory
a czy to nie jest normalne żeby waga się wahała nawet do 2 kg w ciągu doby? i to przecież nic nie znaczy. Jednego dnia masz 50 na wadze, drugiego 52, trzeciego 51...chyba to wcale dziwne nei jest..

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

28 kwie 2011, 10:55

A dla mnie jest bo inaczej jadłam. Wszyscy jedlismy tak samo. A Lorein weszła na wage jak do nas przyjechała bo ona nie ma i miała 61,3 kg a jak wyjezdzała miala 61,5 kg a jadla wiecej kalorycznych rzeczy bo na sniadania i kolacje smazony bekon z jajkami i majonez bo irlandczycy tak jedza.

Wiec jak ja bym caly dzien jadla po za diete to chyba za tydzien mialabym plus 8 kg :ico_zly:

w zeszlym roku pojechalismy na 3 dni do zakopca i wrocilam z plus 3 kg czyli 1dzien/1kg.
Ja juz zadnych wycieczek nie chce nigdzie sie nie ruszam.
Albo jak bedziemi sami to bede rano pakowac 5 posilkow do plastikowych pojemniczkow bo teraz glupio by to wygladało. :ico_haha_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

30 kwie 2011, 20:48

Tylko zastanawia mnie czy to jest powod mojej tendencji czy zdrowotnie cos jest nie tak
Wiesz co z czystego serca Ci radze abyś zrobiła i Ty hormony,bo jak dla mnie to normalne nie jest kochana :ico_sorki: można przytyć,ale nie tak szybko,nie w tak krótkim czasie,chyba,że właśnie coś na tle hormonalnym,teraz koleżanke spotkałam przytyła kochana 7 kg w miesiąc, a jadła niewiele na serkach wiejskich w sumie była i na waflach ryżowych co się okazało tarczyce ma chorą :ico_noniewiem: także sama widzisz,ja np chudne...i jadłam ciastka ostatnio tone ! i smażone na noc się obiadałam(już nie wytrzymałam diety pare dni), a dziś waga wskazała 64kg(a nie ruszam sie dużo,co jakis spacerek czy sprzatanie w domu,zakupy),ale buzia mi cały czas tyje i chociażbym nic nie jadła głodówke trzymała to i tak ta buzia będzie tyła bo przez hormony,także kochana zrób badania :ico_sorki: bo ja póki się nie wylecze z buzi nie spadne :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

30 kwie 2011, 21:12

jakie to sa badania na te hormony ?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

01 maja 2011, 01:35

JoannaS, Po pierwsze zacznij właśnie od tarczycy TSH i internista i ginekolog może zlecić bezpłatnie to badanie także za to nie płacisz,jeśli ten hormon wyjdzie zaniżony lub zawyżony wtedy najlepiej zrobić FT3 I FT4 one u mnie kosztują po 20zł jeden.Mi wyszło TSH w normie,ale czasem w normie wychodzi a robisz te drugie hormony i dopiero utajona tarczyca wychodzi także ja tamte również zrobiłam dla świętego spokoju.Więc póki co zrób sobie ten pierwszy i zobaczysz, jak tarczyca będzie zdrowa wtedy będziemy martwiły sie dalej :ico_oczko: Ale niczym się narazie nie zamartwiaj :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

01 maja 2011, 07:40

misia81, dzieki. Zrobie sobie te badania :-)

NICOLA_1985

03 maja 2011, 13:03

hej
ja jetem kompletnie zdemotywowana :ico_noniewiem: waże znowu 55 kg a było juz tak dobrze bo już było 52... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jestem zła na siebie bo z jednej strony usprawiedliwiam się .. a z drugiej wiem , że to czyste lenistwo i wygodnictwo zjeśc szybko byle co a najlepiej cos słodkiego , nie cwiczyc bo przeciez i tak mam biegania przy dzieciach a prawda jest taka że jednak chyba za mało tego biegania mam przy nich skoro zamiast chudnac wróciłam do swojej wagi...
dziewczyny zmotywujcie mnie jakos.. napiszcie mi cos co da mi kopa, takiego powera, zebym się za siebie wzięła.. tak niewiele mi potrzeba żeby wygladac dobrze ale lenistwo nade mną zwycięża :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 maja 2011, 14:29

A do ilu chcesz zejść ? kurcze Ty jestes zła na siebie bo doszłaś do 55kg a ja to nawet nie marze o takiej wadze bo to grzech aż :ico_haha_01:

Kochana mam do Ciebie nie daleko to podaj adresik i jutro tam zrobie najazd z kijem i Ci w Pupsko dam ;-) i podrzuce w pojemniczku plastikowym obiadek cały dietetyczny ugotowany na parze :ico_oczko:

Kup sobie ocet jabłkowy 5% on Ci pomoże i to skutecznie :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

03 maja 2011, 20:25

NICOLA_1985, Joasia bardzo dobrze napisała,więc ja nawet się nie wypowiadam :-D Ja mam 1,55 cm i chciałabym tylko ważyć 55kg to będzie super,a Ty kochana zapewne jesteś wyższa i super wyglądasz,nie ma sensu się drakonić dietą u Ciebie :ico_sorki:
JoannaS, Zrób badanka zrób będziesz spokojniejsza :ico_sorki:
A jak dietka?widze,że już spada?
Ja musze sobie kupić normalną wage elektroniczną bo tą co mam to jest ze wskazówką taka stara i dziś mi pokazała 63,5 nie możliwe bo wczoraj 64-65 bez sensu i sama nie wiem ile waże,a elektroniczna przynajmniej jest miarodajna i nie musze po 100 razy wchodzić i ją ustawiać :ico_noniewiem:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość