Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

03 maja 2011, 21:32

NowaSejana narazie to prezerwatywa , niestety :ico_placzek: , ale na czasie wybieram sie do ginekologa i w gre wchodzi spirala!!!!!!!!!!!!!!! A pierwszy raz po porodzie był dziwny, ale teraz jest super :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2011-05-03, 21:33 ]
baragada witaj!!!!!!!!!!! :-) :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 maja 2011, 22:16

baragada cze!!!fajnie ze jestes :ico_brawa_01:

Mozna by bylo Ale dopisac do pierwszej strony...Trzeba sie do NowejSejany usmiechnac...ale musisz bara napisac o ktorej godzince sie urodzila i ile wazy i ile mierzyla...

[ Dodano: 2011-05-03, 22:21 ]
Dziewczyny a co wiecie o tradziku niemowlecym...??? bo ja juz nie wiem co za cholere ten moj Szymus ma na pyszczku...

I to prezenie kolkowe znow wraca...mysle ze sie Szymus przyzwyczail do tych nowych kropelek i juz nie dzialaja tak jak na poczatku...szkoda... :ico_placzek: no nic bedziemy probowac nastepnych...

A dajecie swoim dzieciaczkom herbatke koperkowa ???

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

04 maja 2011, 08:19

tabogucka, z tego co pamiętam to trądzik niemowlęcy może trwać nawet 2 miesiące, i nie wolno wciskać i ze powinno samo ustąpić.
Ja swojej nie daje herbatki koperkowej, za to sama piję herbatkęna laktację, ona zawiera koper, mała pruka ale kolki jej nie dolegają, nie pręży się nie płacze, no chyba że jest głodna :-D gdzieś wyczytałam ze jak kobieta pije herbatkę z kopru to tym samym pomaga dzieciątku, zeby nie miało wzdęć.
My dziś na 16.30 mamy usg bioderek, nawet nie wiecie jak się denerwuję, zeby wszystko byo ok.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 maja 2011, 08:57

za to sama piję herbatkęna laktację, ona zawiera koper
ja tez pije herbate koperkowa -bo lubie smak ale jakos nie widze ze Szymkowi bardzo pomagala...i fakt czytalam tez ze na laktacje pomaga :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-05-04, 08:59 ]
to trądzik niemowlęcy może trwać nawet 2 miesiące,
ale to wyglada jak takie "dorosle"wypryski??? i co jest tego przyczyna...bo chyba nie dieta matki???

[ Dodano: 2011-05-04, 09:01 ]
dziś na 16.30 mamy usg bioderek,
trzymam kciuki !!! :ico_sorki:

My mamy 11maja powtorke usg bo na pierwszym prawa kieszonka byla za plytka...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

04 maja 2011, 10:40

barakada witamy
ja tez wyslalam mojego K po herbatke koperkowa polozna radzila mi pic ze niby dzidziusiowi pomaga
malutka urodzila sie z takimi smiesznymi bialymi kropeczkami na nosku i brudce ale podobno ma samo zejsc ale od czasu do czasu wyjdzie jej tez na pyszczku taka krostka z takim bialym czubeczkiem ale zawsze samo schodzi
a dajecie swoim maluszkom witamine D ja podaje taka wyciskana w kapsułce

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

04 maja 2011, 10:44

witajcie;)

Witam nowa BAraqade!!!

u nas jakos leci....Olenka rosnie...ale niestety miewa ostre kolki :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

04 maja 2011, 11:12

witam się z :ico_kawa: !!!!!!!!
Mała teraz śpi, Oskarek się bawi , jak Oksana wstanie to pierwszy raz sama ruszam z dzieciaczkami samochodem do miasta, zobaczymy jak mi pójdzie :-D :-D , a pózniej jeszcze jakis spacer trzeba zaliczyc! :ico_noniewiem:

Patrycja jesli chodzi o witamine D to my tez podajemy ją do konca pierwszego roku zycia! Jesli karmisz piersia to powinnas podawac jeszcze wit, K do konca 3 m-ca zycia!

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 maja 2011, 12:30

Witam.
Dawno nie zagladalam bo czasu brak.

Witam nowa kolezanke :-)

Jesli chodzi o wzdecia to moja malutka tez czasem mecza ale niezbyt czsto wiec nie jest zle.Herbatki jej nie daje bo ona z butelki w ogole nie chce pic :ico_noniewiem:

My na usg bioderek jestesmy umowieni na 30 maja.

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

04 maja 2011, 12:48

Patrycja jesli chodzi o witamine D to my tez podajemy ją do konca pierwszego roku zycia! Jesli karmisz piersia to powinnas podawac jeszcze wit, K do konca 3 m-ca zycia!
ta D kazali dawac od urodzenia a K dopiero po 1 miesiacu wiec narazie tylko D daje jej

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

04 maja 2011, 13:12

tabogucka może te krostki to zwykłe potówki od przegrzania. Moja miała nieskazitelną cerę dopóki nie odwiedziłam teściowej. Ta ją tak opatuliła że już na wieczór cała buzia w krostach. Ale co robić - nie chciało mi się z teściową kłócić i ugryzłam się w język a dziecko na tym cierpiało.
patrycjaaa mi kazano od 7 dnia witaminę K podawać

A tak w ogóle to moje maleństwo nie chce spać cały dzień - ma ktoś jeszcze taki problem?
Mam wrażenie że ją rozpieściłam i jeśli już zaśnie na chwilkę to tylko na rączkach albo na piersi. Dziś walczyłam z nią dwie godziny żeby położyć ją w łóżeczku , oczywiście cały ten czas płacz i spazmy... Szczerze mówiąc to padam na twarz. Jak macie jakieś rady to by było fajnie bo już kończą mi się pomysły.
NowaSejano :-)
Ala urodziła się 1 kwietnia o 11:55 , ważyła 3620 i 58 cm długa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości