Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

29 kwie 2011, 22:19

witam!!!

buzok jak zacznie sie pogarszac to wyprobuje ta masc ktora polecasz jak narazie wydaje mi sie ze sudocrem daje rade :ico_sorki:
Na majowke maz ucieka ci z domu to jest najgorsze :ico_placzek: wspolczuje nie nawidze siedziec sama w domku :ico_noniewiem: masz racje pakuj sie i jedz do mamy hehe :ico_oczko:

A u nas jak zwykle pustki :ico_placzek:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

30 kwie 2011, 00:03

Pustki pustki pustki nikogo nie ma nikt nic nie pisze nie ma co czytać oj coś nie klei się ten nasz wątek -a szkoda!

A ja mam dla Was nowe zdjęcia mojej córci:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

U Nas luzik leci dzień za dniem dziś na zakupkach byliśmy w mieście pustki wszyscy Ślub oglądali a tak apropo co myślicie o sukni Kate? Bo mi osobiście się w ogóle nie podobała- jak na przyszłą królową to była za skromna za prosta i w ogóle taka jakaś nijaka! tylko koronka i czysty dół tam chyba miała jakieś hafy ale prawie w ogóle nie widoczne!

A co Wy sądzicie?

Buziaki

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 kwie 2011, 09:11

Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla przeslicznej coreczki :ico_haha_01: jaka wystrojona na spacerek slicznie :ico_brawa_01:
co do sukni tez uwazam ze bez rewelacji mogla sie bardziej postarac majac tyle mozliwosci hehe

oki spadam musze posprzatac domek dzis sobota :ico_olaboga: a pozniej na spacerek :ico_oczko: pozdrawiam mamausie i zycze udanego weekendu majowego!!!!!! :-D :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 kwie 2011, 09:24

Cześć dziewczyny, ja w końcu mam normalnego neta, ale jakoś zapału brak. Pogoda dopisuje więc większość dnia spędzamy na podwórku, a wkoło domu ciągle mamy coś do zrobienia.

Podczytuję Was czasami, ale jakoś czasu na pisanie brak.

Z Krzysia jest straszy śmieszek, wystarczy coś do niego powiedzieć i od razu się cieszy. No i nadal żarłok z niego, w dzień jemy co dwie i pół godziny, ciężko go do trzech przetrzymać. Ale za to w nocy mamy tylko jedną pobudkę. jak zje o 21 to potem budzi się około 3 i śpimy do 7, chyba, że Bartek wcześniej pobudkę zarządzi.

Buziaki dla Was i dzieciaczków

[ Dodano: 2011-05-01, 10:06 ]
No nareszcie udało mi się Was doczytać dokładniej

Agnieszka przede wszystkim dużo zdrówka dla Ciebie :ico_sorki: ależ okropny pech Cię prześladuje kobieto :ico_olaboga: trzymam kciuki

Aga, Aniula, buzok, Alineczq śliczne macie dzieciaczki

Aniula krostkami za bardzo się nie przejmuj, dzieci czasami tak mają. Niepokojące jest dopiero jak utrzymują się dłuższy czas i pojawiają się nowe. Krzysiowi czasami coś na buźce wyskakuje a potem znika. Bartek też tak kilka razy miał. Ja smaruję buźkę kremem Oillan Baby. Sudocrem wysusza i nawet czasami może zaszkodzić a nie pomóc.

madziorka z tym przybieraniem to są tylko średnie, każde dziecko jest inne. Mojego kolegi córka była drobniutka i lekarz kazał im robić przeróżne badania, aż w końcu zmienili pediatrę i ten kazał dać dziecku święty spokój, bo poza niską wagą nic jej nie było. Dziś ma 5 lat i jest super zdrowa, choć waży tyle co mój Bartek czyli 14 kg.
Krzyś to za to ma odwrotnie, najchętniej jadłby co dwie godziny, żarłok z niego aż mu się ulewa z przejedzenia :ico_olaboga: no i rośnie jak na mój gust za szybko. Dobrze, że chociaż w nocy je tylko raz. Ja miałam nadzieję, że zostanie mi kilka kilogramów po ciąży, ale niestety przy tym moi żarłoku to niewykonalne, bo jak na razie zostało mi dwa, a gdzie tu do końca karmienia

a to zdjęcie mojego grubaska z dziś
Obrazek

No i starszy, zabawy w błocie :-D
Obrazek

No i młodszy w wózku, muszę go przypinać, bo cwaniaczek tak się wierci, że wyjeżdża z wózka
Obrazek

[ Dodano: 2011-05-01, 10:07 ]
zmykam, bo Krzysiowi znudziło się leżenie w leżaczku

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

01 maja 2011, 15:48

Witam!!!Krostki a raczej plamki zniknely :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sudocrem dal rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla slicznych :ico_brawa_01: chlopakow wpadaj do nas czesciej bo straszne tu pustki :ico_noniewiem:
Widze ze dzieciaczki rosna zdrowo :ico_haha_01: a to najwazniejsze!!!

U nas dzis swieci slonko ale wieje bardzo zimny wiatr :ico_chory: o musze isc perelka sie budzi na butle

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 maja 2011, 19:21

Jeju jakie tu pustki!!!
Ja wróciłam od mamci już z mężusiem i dzieciaczkami do domciu, oj jak się za nim stęskniłam :ico_olaboga: , ale już z nami jest :ico_brawa_01:
jutro jedziemy prywatnie do dentysty z Oliwią i jednak wyrwiemy jej te ząbki, bo bardzi krzywo jej rosną, a ta dentystka co chodziliśmy na NFZ to widoac bała się wyrwać dziecku :ico_noniewiem: , a my umówiliśmy się prywatnie do takiej dentystki co robi tylko dzieciom ząbki, więc może ma jakieś takie lepsze podejście do dzieci :ico_noniewiem:
Aga ale Ci rosnie piękna kobietka :ico_brawa_01: , i jak ją stroisz :ico_brawa_01:
Witaj Gaga, wesołe te Twoje chłopaczki :ico_brawa_01: , aż miło popatrześ na ich roześmiane buźki, a zwłaszcza to pierwsze zdjęcie bardzo mi się podoba :ico_brawa_01:
Witam!!!Krostki a raczej plamki zniknely
:ico_sorki: to super.
Jest okropna pogoda, dziś caly dzień leje :ico_olaboga: , może ktoś do nas zajży :ico_noniewiem:
na NK oglądalam fotki Zubelka z chrzcin małej, chrzciła w tym samym dniu co my Adrianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , tylko szkoda, że do nas nasz Zubelek nie zagląda.
No i ciekawe co i Agnieszki, chyba jakiegoś eska do niej napisze :ico_noniewiem:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

04 maja 2011, 12:45

Hej Laleczki

Sorki że znów nie pisałam kilka dni ale jakoś ostatnio czasu nie mam w ciągu dnia teraz Klaudia śpi to może zdążę coś naskrobać!

Gaga super że masz już normalnego neta może teraz częściej będziesz zaglądać do nas!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia za przespane nocki moja córcia niestety budzi się jeszcze 2x ale zje i dalej śpi tak że nie jest źle nie muszę jej lulać odkładam do łóżeczka tyle!

Cudne zdjęcia widzę że Krzyś też się śmieje na każde zawołania jak i Klaudia wystarczy coś do niej powiedzieć i zaraz ma bananka ba buzi!

A Bartuś jaki duży chłopak i jaki zafascynowany błotkiem - super ja już nie mogę się doczekać kiedy ja tak będę się z moją córcią bawić w błotku!

Aniulka dobrze że Nadusi poschodziły te krosteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo gorzej by było jakbyś musiała kombinować z kremami i innymi świństwami a teraz wiesz że to nie było nic poważnego i nie ma się czym martwić!

Buzoczku Ty mężusia nie miałaś przez jeden Weekend a ja jadę z Klaudią do PL na 3 tyg i nie wiem jak ja to wytrzymam bez mojego T.- jeju my jesteśmy razem już ponad 6 lat i nigdy nie rozstawaliśmy się na dłużej niż 3 dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: - to będzie straszne! Ale muszę w pl pozałatwiać sprawy i dziadki chcą z wnusią pobyć - mam nadzieję że szybko zleci i że nie będę bardzo tęsknić!

I jak tam Oliwka po dentyście? Mam nadzieję że nie płakała za bardzo!

Może mogłabyś podać mi na priv namiary na Zubelka na NK chętnie zobaczyłabym jej zdjęcia z chrzcin Lily!

A ja wczoraj pierwszy raz podałam Klaudii kleik ryżowy na razie daje jej tylko pół łyżeczki na 90ml mleka tak aby je zagęścić bo samo mleczko już jej nie wystarcza jest głodna już po godzinie czasem 1,5 wytrzyma!

Próbowałam jej podawać więcej 120ml ale po większej ilości wymiotuje więc chyba dla niej za dużo na 1 raz!

Jak na razie jest ok. nie płacze kupki robi normalnie więc chyba będzie dobrze przyswajać kleik! Jeszcze kukurydzianego muszę spróbować ponoć jest lepszy zobaczymy jak na niego będzie reagować!

A wy też już wprowadzacie jakieś inne produkty maluszkom bo jeszcze nikt o tym nie pisał u nas na wątku!?

My dziś o 16:20 mamy do lekarza na szczepienie mam nadzieję że córcia dobrze to zniesie i że nie będzie b. płakać bo to mała panikara jest tak że wszystko jest możliwe!
Nie jestem zbyt szczęśliwa że tak późno bo jak źle to zniesie to będzie marudna wieczorem i może w nocy ale liczę że dobrze to zniesie!

A i stawiam :ico_tort: i :ico_kawa: za dzisiejsze skończone 3 miesiączki mojej królewny!

A do tego fotka z wczoraj jak na spacerek szłyśmy:

Obrazek

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 maja 2011, 17:57

jeju my jesteśmy razem już ponad 6 lat i nigdy nie rozstawaliśmy się na dłużej niż 3 dni
to podobnie jak my tylko my jesteśmy razem już 8 lat :-)
że nie będę bardzo tęsknić!
tęsknić napewno będziesz, a jakie fajne są powroty po takim dłuższej rozłące :ico_brawa_01:
I jak tam Oliwka po dentyście? Mam nadzieję że nie płakała za bardzo!
oj na szczęście nie było aż tak źle :ico_brawa_01: , okropnie była wystraszona, ale usiadłam z nią na fotel i jakoś wspólnymi siłami z P ją udobruchaliśmy, a teraz twierdzi, że ukłócie igły ją tylko bolało :ico_brawa_01: . W nagrodę kupiliśmy jej łóżeczko dla lalek i mam nadzieje, że tym zmotywowaliśmy ją do następnych wizyt w przyszłości :ico_noniewiem:
A wy też już wprowadzacie jakieś inne produkty maluszkom bo jeszcze nikt o tym nie pisał u nas na wątku!?
ja małemu od jakiegoś tyg daję sok jabłkowy i czasem mus jabłkowy taki ze słoiczka, z kleikiem próbowałam, bo miałam nadzieje, że lepiej będzie mu smakować ten nutramigen ale nie chce i tym pluje :ico_olaboga: , ostatnio to praktycznie ciągle jest na piersi.
Zaraz Ci wyślę na PW namiary Zubelka

[ Dodano: 2011-05-04, 19:02 ]
A do tego fotka z wczoraj jak na spacerek szłyśmy:
piękniocha :ico_brawa_01:
to ja też coś wrzuce
[img][img]http://images40.fotosik.pl/826/dde9fda664524f16med.jpg[/img][/img]

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

04 maja 2011, 20:50

Witam my dzis po szczepieniu Nadusia troche jest marudna teraz przysnela moze troche pospi :ico_noniewiem: rozlaki sa najgorsze my tez zawsze razem i juz tak od 10 lat :-D
ja jeszcze nic nie dodawalam do menu Nadii bo to chyba jeszcze za wczesnie na sloiczkach jest napisane ze po 4 miesiacu wiec czekam :ico_noniewiem:

Aga :ico_brawa_01: :ico_prezent: dla 3 miesiaczki Klauduni!!! napisz jak tam po szczepieniu

Buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzielnej Oliwci :ico_haha_01:
jaki piekny i duzy Adrianek naprawde jest sie czym pochwalic :-D

No to jeszcze ja tuNadusia
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Nadusia z kuzynkiem Oskarkiem
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

I Nadusia z kuzynka Oksanka
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2011-05-04, 20:51 ]
Wcielo mi posta i zdjecia zaraz sie wsciekne :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-05-04, 20:52 ]
o proszr juz jest jak dobrze hehe

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

05 maja 2011, 07:45

Czesc dziewczyny wreszcie was doczytałam ale już nic nie pamiętam :ico_wstydzioch: Gratulacje za wesela, ukończone miesiące. Wszystkiego naj z okazjii urodzin Alina!!!! My dzis kończyny % miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do wprowadzania nowych posiłków to my już zajadamy desery zupy i kaszki rano a noc daję małemu kleik kukuyrdziany po ryżowym miał zaparcia. Więc nawet jesli wasze maluchy mają po 3 miesiące to mysle że łycha do nocnego mleka kleiku ale kukurydzianego bezglutenowego nie zaszlodzi. Mi położna wspominała że nawet po drugim miesiącu już można. Ja teraz siędzę w schematach żywieniowych i wprowadzamy nowe dania :-D Jak narazie odpukac mój syn tolerancyjny wszystko je nawet szpinak! My troche innaczej wprowadzamy wszystko troszkę wczesnie bo to wczesniak z nie toleracją żelaza i takie klocki bałam się ale ogółem ok!
A co u mnie no własnie masakra!!!! Wynik płynu rdzeniowo mózgowego jest dobry tylko że został pobrany TYLKO (sorry za capsa) na SM :ico_olaboga: Co wiąże się z kolejnym nakłuciem. Latam od lekarza do lekarza i wszędzie mnie odsyłają wrok jak traciłąm tak trace widzę tylko jednąpołową oka z dwojga :ico_placzek: A mało tego zaczęły się dziac ze mną różne dziwne rzeczy np spuchła mi noga od połowy uda po łydkę wiec szybko telefon do lekarza a on do mnie na pogotowie pewnie zator ja panika dziecko do sąsiadki i lece a pano ,,DOKTOR :ico_zly: " STWIERDZIŁA ŻE SIĘ UDERZYŁAM! Więc jej mówie że może śleapa jestem ale pamięc mam dobrą tymbardziej że naprawde ostrożna jestem, ale to nic nie dało zapobiegawczo podała heparyne i zator zszedł dziwne co!!! :ico_zly: I tak od piątku do poniedziałku jeżdziłam na heparynę. W poniedziałek pojechałam do mojego lekarz neurologa no i mnie bada! Bada bada i leci po kolegę i stoja na demną we dwóch i debatuja, okazało się że mam totalnt brak odruchów neurologicznych, zadzwonił do kliniki wrocławskiej wojskowej do jakiegos ordynatora i opisuje mu tą sytuacje następnie się rozłącza i mi MÓWI że ordynator powiedział że jak zaczeli taki smietnik to niech go zgarniają on nie chce takiego przypadku z zasmieconą diagnozą setkami innych niedomówien niedokończen! Iże on nie wie co ma dalej ze mną zrobic! Więc ja się wkurzyłąm i wzięłąm sprawy w swoje rece chłopa dziecko w auto i pojechałąm do ordynatora szpitala legnickiego neurologa. Który obejrzał moje dokumety i powiedział tak ,, Brak odruchów i polineurpatie to Mikołajczak ma chuba w dupi..., Pani Agnieszko jest pani poważnie chora ale ja przyznaje że nie wiem na co! Mam serdecznego przyjaciela Światowej sławy w warszawie , który na pewno zaintresuje się pani przypadkiem, a po drugie może pani isc do sądu z tym wypisem KTO PANI KAZAŁ TAK NAGLE PRZERWC TE STERYDY mogli pani zniszczyc kore nadnerczy i z tąd te wszystkie dziwne objawy, trzeba wrócic do sterydów i je wycofac z organizmu pomały" Także same zobaczcie jaki nasz kraj posunięty z medycyną do przodu :ico_szoking: Szok no i traz wróciłam do tych sterydów na kontrole za 10 ni już 8 i da mi termin na wyjazd do Warszwy do szpitala może tam cos wreszcie powiedzą, chocbym miała na koniec świata pojechac to pojade przecież widok mojego syna i jego usmiechu jest dla mnie całym Swiatem.... Rezygnacjii jest wemnie mnóstwo ale jakoś jeszcze daje rade. No to się rozpisałąm!!!!

[ Dodano: 2011-05-05, 07:46 ]
Czesc dziewczyny wreszcie was doczytałam ale już nic nie pamiętam :ico_wstydzioch: Gratulacje za wesela, ukończone miesiące. Wszystkiego naj z okazjii urodzin Alina!!!! My dzis kończyny % miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do wprowadzania nowych posiłków to my już zajadamy desery zupy i kaszki rano a noc daję małemu kleik kukuyrdziany po ryżowym miał zaparcia. Więc nawet jesli wasze maluchy mają po 3 miesiące to mysle że łycha do nocnego mleka kleiku ale kukurydzianego bezglutenowego nie zaszlodzi. Mi położna wspominała że nawet po drugim miesiącu już można. Ja teraz siędzę w schematach żywieniowych i wprowadzamy nowe dania :-D Jak narazie odpukac mój syn tolerancyjny wszystko je nawet szpinak! My troche innaczej wprowadzamy wszystko troszkę wczesnie bo to wczesniak z nie toleracją żelaza i takie klocki bałam się ale ogółem ok!
A co u mnie no własnie masakra!!!! Wynik płynu rdzeniowo mózgowego jest dobry tylko że został pobrany TYLKO (sorry za capsa) na SM :ico_olaboga: Co wiąże się z kolejnym nakłuciem. Latam od lekarza do lekarza i wszędzie mnie odsyłają wrok jak traciłąm tak trace widzę tylko jednąpołową oka z dwojga :ico_placzek: A mało tego zaczęły się dziac ze mną różne dziwne rzeczy np spuchła mi noga od połowy uda po łydkę wiec szybko telefon do lekarza a on do mnie na pogotowie pewnie zator ja panika dziecko do sąsiadki i lece a pano ,,DOKTOR :ico_zly: " STWIERDZIŁA ŻE SIĘ UDERZYŁAM! Więc jej mówie że może śleapa jestem ale pamięc mam dobrą tymbardziej że naprawde ostrożna jestem, ale to nic nie dało zapobiegawczo podała heparyne i zator zszedł dziwne co!!! :ico_zly: I tak od piątku do poniedziałku jeżdziłam na heparynę. W poniedziałek pojechałam do mojego lekarz neurologa no i mnie bada! Bada bada i leci po kolegę i stoja na demną we dwóch i debatuja, okazało się że mam totalnt brak odruchów neurologicznych, zadzwonił do kliniki wrocławskiej wojskowej do jakiegos ordynatora i opisuje mu tą sytuacje następnie się rozłącza i mi MÓWI że ordynator powiedział że jak zaczeli taki smietnik to niech go zgarniają on nie chce takiego przypadku z zasmieconą diagnozą setkami innych niedomówien niedokończen! Iże on nie wie co ma dalej ze mną zrobic! Więc ja się wkurzyłąm i wzięłąm sprawy w swoje rece chłopa dziecko w auto i pojechałąm do ordynatora szpitala legnickiego neurologa. Który obejrzał moje dokumety i powiedział tak ,, Brak odruchów i polineurpatie to Mikołajczak ma chuba w dupi..., Pani Agnieszko jest pani poważnie chora ale ja przyznaje że nie wiem na co! Mam serdecznego przyjaciela Światowej sławy w warszawie , który na pewno zaintresuje się pani przypadkiem, a po drugie może pani isc do sądu z tym wypisem KTO PANI KAZAŁ TAK NAGLE PRZERWC TE STERYDY mogli pani zniszczyc kore nadnerczy i z tąd te wszystkie dziwne objawy, trzeba wrócic do sterydów i je wycofac z organizmu pomały" Także same zobaczcie jaki nasz kraj posunięty z medycyną do przodu :ico_szoking: Szok no i traz wróciłam do tych sterydów na kontrole za 10 ni już 8 i da mi termin na wyjazd do Warszwy do szpitala może tam cos wreszcie powiedzą, chocbym miała na koniec świata pojechac to pojade przecież widok mojego syna i jego usmiechu jest dla mnie całym Swiatem.... Rezygnacjii jest wemnie mnóstwo ale jakoś jeszcze daje rade. No to się rozpisałąm!!!!

[ Dodano: 2011-05-05, 07:50 ]
O i cos się dzieje dwa razy wysłąło posta! :-D

[ Dodano: 2011-05-05, 07:51 ]
Jakie Wy macie dziciaczki śliczne a Nadusia jak lalunia nono!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości