@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 maja 2011, 10:00

zrobił tylko jedną pobudkę o 1:30 :ico_brawa_01:
No brawo! :ico_brawa_01: A ja wertuję co upiec na chrzciny bo robimy w domku mąż zajmuje się obiadem ja deserem i nie mam pomysłów ,ale coś wynajdę mam super książkę od teściowej z ciastami muszę tam dobrze poczytać! :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 maja 2011, 20:10

My też w domu robimy, u moich rodziców, bo u nas nie ma miejsca. Właśnie co do ciast, to będę robić szarlotkę i moja siostra zrobi serniczek i jeszcze jedno musże jakieś poszukać. Tu są super przepisy na ciasta: http://mojewypieki.blox.pl/html

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 maja 2011, 20:32

ja robiłam rafaello ładnie się prezentuje na chrzciny bo jest białe :-D no i co dla mnie ważne proste i szybkie :-D jak będziecie chciały to napiszę Wam przepis

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 maja 2011, 20:36

jak będziecie chciały to napiszę Wam przepis
ja poproszę :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

09 maja 2011, 09:13

to napiszę Wam przepis
Ja też poproszę bo ja mam na torci a la rafaello ,ale dość pracochłonny

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 maja 2011, 12:45

hej

My weekend spędziliśmy na podwórku bo ładna pogoda była :-)
ale nie robiłam zdjęć , tylko parę Mikiego i Nell wrzuciłam na bloga :-)

wczoraj zamówiliśmy chrzciny na 23 maja
a kiedy wy chrzcicie??
my chrzciny w domku robimy tylko my, chrzestni, siostra z mężem i dziećmi i mama będą , zrobimy obiad , a potem cisto i kawa bo chrzciny na 15 będą :-)

AniaZaba, ja też poproszę przepis :-)
PInko, Agniecha ślicznie wam dzieci rosną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-05-2011, 12:58 ]
sukienkę na chrzciny nie muszę kupować bo mam po Mii (córce siostry), nasza mama jej szyła rok temu zaraz wam pokarze

kurcze widzę ze tylko do polowy mam na zdjęciach ją hehe

Obrazek

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 maja 2011, 21:24

proszę bardzo przepis na rafaello, szybko i naprawdę pysznie
1,5 szklanki cukru, żółtko, 3 paczki cukru waniliowego, 3 łyżki mąki pszennej, 3 łyżki mąki ziemniaczanej oraz szklankę mleka 2% wymieszac mikserem. W garnku zagotowac 2 szklanki mleka, dodac zmikowaną masę oraz paczkę kokosu (100g). Gotowac aż masa zgęstnieje. Powstały ostudzony budyń połączyc z margaryną Kasią (1,5 kostki) dodawac małymi porcjami, aby powstała masa. Na koniec dodac 1,5 paczki kokosu. Na średniej blaszce układac warstwę krakersów-masę-krakersy-masę. Na koniec posypac resztą kokosu. Wstawic do lodówki. Najlepiej zrobic ciasto dzień wcześniej aby się "przegryzło"

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 maja 2011, 22:00

a kiedy wy chrzcicie??
u nas chrzciny Stasia 15.05. też w domku robimy, będzie obiadek ciasta, tort, a potem jakieś sałatki i wędliny :-)
sukienkę na chrzciny nie muszę kupować bo mam po Mii (córce siostry), nasza mama jej szyła rok temu zaraz wam pokarze
śliczna, macie zdolną mamę :-)
proszę bardzo przepis na rafaello, szybko i naprawdę pysznie
dziękuję jeszcze raz :ico_sorki:

My dzisiaj poza domem cały dzionek, bo mężuś nocki wczoraj zaczął i chciałam, żeby się wyspał.

agndzileb
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2439
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:53

09 maja 2011, 22:30

hej dziewczyny witam po długiej przerwie, urodziłam 12 lutego, po terminie chłopczyka, ma na imię Darek, chciałabym pisac ale jest cięzko nie udało mi się obronic mam rok w plecy a z dwójką nie jest lekko, na dodatek zmagamy się z alergią na niewiadomo co

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

10 maja 2011, 10:59

AniaZaba, dziękuje za przepis przyda się ,ale już wybrałam piękny torcik bielutki mało pracy przy nim i oto chodzi bo i tak urwanie głowy mamy bo goście z poski będą muszę dom ogarnąć trochę dziś przychodzi jeszcze facet poprać nam dywany i sofę bo z psem niestety zapachy niezbyt a raz do roku można się szarpnąć na specjalistę he

Wiecie co?zaczęłam uważać co jem bo synuś ok tylko mi w boczkach przybywa będę jadła jak będę głodna ,ale mniej kalorycznie i muszę uciąć słodycze bo jestem ostatnio ciasteczkowym potworem ,a zauważyłam ,że spodnie robią się coraz ciaśniejsze hi hi .Ginekolog pozwoliła ,ale spokojnie bez drakońskich diet a wyeliminowanie słodyczy to i tak duży krok no i postarać się jeść więcej sałatek niż sosów i gulaszy i takich tam .Tyle ,że ja zdrowo jadam tylko te słodycze .Teraz właśnie zgłodniałam i pałaszuję kelogsy z mleczkiem .
PInko, Agniecha ślicznie wam dzieci rosną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję bardzo :-D Aha u nas chrzciny już w tę sobotę tj 14.05 dlatego tak szaleję z porządkami-muszę chyba iść do psychiatry bo bałagan strasznie mnie wyprowadza z równowagi -ciśnienie mi rośnie ,nie wiem czy to wiek czy choroba psychiczna ha ha No ,ale fakt ,że szaleję jak widzę bałagan,a mąż nic na miejsce nie umie położyć :ico_olaboga: Może to ja upierdliwa jestem hmmm

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość