Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 maja 2011, 09:55

emilia, mamaizuni współczuję tego wyczekiwania, ale już bliżej niż dalej, lada chwila będziecie tulić dzieciaczki :ico_sorki:

mamaizuni nie chcialabym trafić do tego szpitala, z takim podejściem :ico_szoking: , może faktycznie jak masz mozliwość to jedz gdzie indziej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

07 maja 2011, 10:02

Emilia to widzę, że tak jak ja się męczysz. Oby się coś ruszyło. :ico_sorki: :ico_sorki: Mi się wydawało, ze jak czop odejdzie lub wody to migiem trzeba do lekarza, a tu się grubo pomyliłam. Jak rodziłam w Izę w innym szpitalu, czop mi odszedł, sturczy nie miałam, to wzięli mnie na porodówkę, dali na wywołanie skurczy i nie było problemu, a tu czekają na ostatnią chwilę. Chyba do środy jak mam skierowanie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 maja 2011, 10:39

witam
u nas dzisiaj piękne słonko grzeje więc znowu na spacer pójdziemy po obiadku :-D
w domku już posprzątane,pranie się robi,Milenka śpi ponad godzinę,Hania się bawi wózkiem z lalkami to mam chwilkę dla siebie :-)
obiad jeszcze z wczoraj to mam to z głowy :-D

Murchinson super opis porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i próbuj jak najwięcej przystawiać Smerfika do piersi to może w końcu załapie o co chodzi trzymam kciuki :ico_sorki:

zoola27 Tymonek już duży chłopak :ico_szoking: ciekawe ile będzie ważył jak się urodzi,ja Hanię urodziłam z wagą 3880g i długą 63cm :-D

markotka pytałaś jak Milenka śpi w nocy,otóż to zależy jaki był dzień :ico_oczko: bo jak w dzień miej śpi to w nocy lepiej :ico_sorki: dzisiaj np poszła spać dopiero o 23.30 i obudziła się o 3.10,pojadła i spała do 6.30 no i po 9 usnęła i śpi jeszcze,w sumie za bardzo na jej spanie nie mam co narzekać :ico_sorki:

Motylek22 Filipek dba abyś za wiele nie przytyła i była w dobrej formie :-D

mama Izuni ja na twoim miejscu pojechałabym do innego szpitala :ico_sorki: mi lekarz mówił,że jak odchodzą wody to koniecznie trzeba stawić się w szpitalu :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 maja 2011, 10:53

Czop może odejść na 2-3 tyg. przed i wtedy nie przyjmują do szpitala. Z odchodzącymi wodami to powinni sprawdzić czy pęcherz cały, ile jest wód i zrobić ktg. Jeśli jest ok. to nie przyjmują.
Mama Izuni w zeszłym roku moja koleżanka pojechała ze skierowaniem do szpitala bo upadła nie na brzuch ale to była końcówka 8 m-ca, niby nic jej nie było ale lekarz chciał sprawdzić czy tak jest. Zgłosiła się w Łodzi do Matki Polki. Trzymali ją 10 dni, sprawdzali ilość wód i ktg. Pęcherz był cały ale wód ubywało, wypisali i kazali zrobić badanie w dniu wypisu wieczorem. Pojechała do swojego lekarza a ten od razu skierował ją do drugiego szpitala. Na drugi dzień miała cc. Jedź do drugiego szpitala i najwyżej powiedz że miałaś też skurcze ale ustały.
Co do jedzenia przez malucha to mój podobnie jak Iza potrafi jeść na śpiocha (szczególnie w nocy) nawet jak jest rozebrany do naga a chce mu się spać to śpi, armata mogłaby wybuchnąć a ten śpi. Oby tak mu zostało z tą grzecznością.
Wiola mój Mateusz to też klon tatusia-mój ma tylko nosek i kolor włosów ale te zapewne się zmienią.
Emilia coś ta Tosia żarty sobie robi :ico_nienie: , pogadaj z nią by się zdecydowała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 maja 2011, 10:58

Co do jedzenia przez malucha to mój podobnie jak Iza potrafi jeść na śpiocha (szczególnie w nocy) nawet jak jest rozebrany do naga a chce mu się spać to śpi, armata mogłaby wybuchnąć a ten śpi. Oby tak mu zostało z tą grzecznością.
to masz super z takim śpioszkiem,moja do jedzenia to się sama obudzi i nie ma poczekaj na cyca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 11:26

Emilia, mamaIzuni biedulki :ico_pocieszyciel: ja myślałam, że już po, a Was do domu po odsyłali :ico_olaboga: Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj wrócicie :ico_sorki: Mojej koleżance jak odeszły wody, to zadzwoniła do swojego gina i kazał jej spokojnie czekać w domu na regularne skurcze, jak wody nie są zielone i nie ma żywej krwi, to niby można w domu czekać :ico_sorki:

Murchinson Smerfik to prawdziwy aniołek :ico_brawa_01: super, że tak ładnie śpi i pozwala mamusi odpocząć :ico_brawa_01: Czytałam w język niemowląt, że jak się karmi na śpiąco malucha, to nie trzeba nawet odbijać, bo dziecko ssie spokojniej i nie łyka tyle powietrza. No i o tych ciepłych okładach na piersi na 10min. przed karmieniem też czytałam-jak NOWA radzi.

Ania to bardzo ładnie Milenka śpi :ico_brawa_01:

Nowa żebyś jeszcze przypadkiem dziewczyn z porodem nie wyprzedziła :ico_oczko:

Mnie dzisiaj też coś brzuch od rana boli i praktycznie cały czas twardy jest, ogólnie już od kilku dni częściej boli :ico_sorki:

Koroneczka kibicuje Wam dziewczynki cały czas :-D napisała, że Maksiu jest mega grzeczny, pięknie ssie pierś, a ona wraca do sił :ico_brawa_01: Macie pozdrowienia :-D

[ Dodano: 2011-05-07, 11:29 ]
Murchinson mówisz, że stanik rozmiar większy jest i tak za mały? :ico_szoking: a masz z miękkimi miseczkami? Ja zamówiłam sobie rozmiar większy, niż ten co teraz noszę z miękkimi miseczkami, to mam nadzieję, że dobry na mnie będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 maja 2011, 11:34

Koroneczka kibicuje Wam dziewczynki cały czas :-D napisała, że Maksiu jest mega grzeczny, pięknie ssie pierś, a ona wraca do sił :ico_brawa_01: Macie pozdrowienia :-D
dzięki też ją pozdrów od nas :-D super,że Maksiu taki grzeczny :ico_brawa_01:

po Hanię przyszłą bratowa i wzięła ją do Zosi to się będą razem bawiły a ja potem tam się przejdę jak mała będzie mieć kolejną drzemkę bo jeszcze śpi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 maja 2011, 11:41

mama izuni jedz lepiej do innego szpitala......ja bym na pewno tak zrobiła.tym bardziej ze jestes juz po terminie.......zrób tak jak radzi murschinson powiedz ze miałas skurcze ale ustały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 maja 2011, 12:16

hej

murchinson, ania Ale macie grzeczne dzieciaczki :ico_oczko: , oby tak zostało :ico_sorki:

:ico_brawa_01: dla Maksia za cycowanie

ania a Twój mąz zdecydował sie w końcu rodzić z Tobą???

Z wodami u mnie kategorycznie każą przyjeżdżać, ze względu na to, że może się wdać zakażenie, ja dostałam opieprz, że czemu tak późno przyjechałam, a wody sączyly mi się powoli, nie byłam pewna, czy to nawet to, a ze dobrze się czułam to nie jechałam.
Jak widać różne podejścia są :ico_noniewiem:
Co do czopu to wiadomo, może odchodzić 2-3 tyg. przed porodem

mamaizunia nie mozesz się ze swoim ginem skontaktować, choćby telefonicznie, może on coś pomoże/doradzi.

markotka ja tam spokojnie wolę poczekać na swoją kolej :-) , ale jak wiadomo róznie może to być :-D
A z bólami brzucha to juz chyba tak do końca będzie :-) , a bierzesz jeszcze jakieś rozkurczowe leki??

Siedzę sobie z kawką, mąż z Polą na zakupy pojechali i do mojej mamy po pierogi, bo mama już jej w czwartek obiecała :ico_sorki:
A dla nas na obiadek robię dziś rybkę w cieście francuskim.

Na poprawę pogody nie ma co liczyć, dopiero od jutra u mnie ocieplenie :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-05-07, 12:27 ]
Dziewczyny, a miałam pytać te rozpakowane, jak tam z wagą, idzie trochę w doł.
Ciekawa jestem ile po samym porodzie schodzi, niestety tamtym razem nie zważyłam się zaraz po i nie wiem

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 maja 2011, 13:05

Czytałam w język niemowląt, że jak się karmi na śpiąco malucha, to nie trzeba nawet odbijać, bo dziecko ssie spokojniej i nie łyka tyle powietrza. No i o tych ciepłych okładach na piersi na 10min. przed karmieniem też czytałam-jak NOWA radzi.
Oj w naszym przypadku trzeba bo Mati to łakomczuch i słonia z trąbą by zjadł na jeden raz :ico_oczko: Z okładami spróbuję może się uda.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość