Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 maja 2011, 21:48

mamaIzuni witaj :-D czekamy na szczegóły :ico_oczko: super, że malutka grzeczna i dużo śpi :ico_brawa_01:

Murchinson no debil normalnie z tego sąsiada, bo inaczej go nazwać nie można :ico_puknij: mój chrzestny jak mieszkał kiedyś w bloku, to sąsiad nad nim też długo remontował mieszkanie, ale przeszkadzał im nie tylko tym, bo jakby w dzień było mało, to w nocy też niezłe odgłosy dochodziły :ico_oczko: jak zwrócili im uwagę, że mają małe dziecko i żeby tak nie hałasowali, to im powiedział, żeby się wyprowadzili jak im się nie podoba :ico_noniewiem: traf chciał, że pół roku później chrzestny faktycznie się stamtąd wyprowadził, sąsiad pomyślał pewnie, że go posłuchał :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 maja 2011, 21:50

Witam dziewczyny u nas wszystko dobrze, malutki nadal chce sie nosic, a lezaczek bujaczek tez mamy ale chyba woli na rekach byc blisko mamy :-)

MAsc bepanthen tez polecam fantastyczna sprawa i sprawdza sie u mnie tez juz drugi raz.

Co do witaminek to ja daje K i D osobno bo jak zaczne dokarmiac zwykłym mlekiem to wtedy K sie nie daje, wiec kupiłam osobno.

Koliki narazie nas mijaja ale przy Filipku mielismy, niestety nie ma złotego srodka, jakos samo musi przejsc.

Moj Filipek dostał jakiegos zapalenia siusiaczka, cały mu napuchł i zrobił sie czerwony w dodatku ropa z niego leci, lekarz zlecił badania moczu, przepisał antybiotyk i kazał przemywac woda i robic okłady z riwanolu, kurcze biedaczek strasznie to wyglada i go boli :ico_placzek:

Jeszcze sie dzis dowiedziałam ze po macierzynskim nie mam juz pracy!!! dzis dzwoniła moja szefowa ze mam sobie po swiadectwo pracy przyjechac, byłam w szoku, umowe miałam tylko do porodu ale cały czas gadała ze mnie przyjmie spowrotem, a teraz taki wałek, wkurzyłamsie na maksa :ico_olaboga:
Miała tam kogos na moje miejsce, ale cały czas gadała ze tylko jak mnie nie bedzie a potem jak wracam, a dzis jakies głupie wymowki do mnie gadała :ico_zly:
A ja specjalnie Filipka do przedszkola zapisałam, jestem taka wsciekła, normalnie az sie poryczałam z tego wszystkiego :ico_placzek:

Zmykam kochane papa :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 maja 2011, 08:00

hej !!
wpadłam sie odmeldowac .nadal w dwupaku :-D
maz mnie wkurza bo cały czas sie dopytuje kiedy rodze.... :ico_zly:
a ja ze mam czas :-D

wiola85, szkoda ze tak Cie załatwiła szefowa.........widzisz tak to juz jest ........ja tez nie mam do czego wracac tyle ze wybieram sie na wychowawczy bo mam umowe na czas nieokreslony :ico_oczko:

Murchinson na temat sasiada to sie nie wypowiadam...matoł i tyle !!!

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 maja 2011, 08:20

Cześć dziewczynki :-)

wiola85, współczuję utraty pracy :ico_sorki: szkoda, że szefowa nie była z Tobą szczera, nie wiem jak tak można postąpić- ale to niestety nasza szara rzeczywistość :ico_sorki: Nie przejmuj się, n pewno znajdziesz inną dobrą pracę, nie trać nadziei :ico_oczko:
Ja do pracy po macierzyńskim też nie wrócę- ale z wyboru! Mam zamiar się zająć masażem i reh. z dojazdem- popołudniami kiedy K już będzie w domu. Bo w innym przypadku nie będziemy mieli z kim Maksia zostawić!

Murchinson, co za debil z tego sąsiada :ico_sorki: zero dobrego wychowania, przykro mi, że musisz to znosić!

zoola27, jeszcze Cię złapie w najmniej oczekiwanym momencie :-)

A ja śniadanie właśnie zjadłam i muszę się za sprzątanie zabrać, bo dziś ma Pani doktor nas odwiedzić :-)
Z sutkami nie mam problemu, ani nie bolą, ani nie popękały, więc obejdzie się bez maści, ale za to cycuszki bolą- pokarmu mam nawała- wykarmiłabym trojaczki! A jak się Mały przyssie to taka ulga, że szok! Nie wiem co mam z tym nawałem zrobić :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 maja 2011, 08:25

czesc dziewczyny

Murchinson brak slow do tego sasiada :ico_puknij:

co robicie dzis na obiad?

lece bo kupa :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 maja 2011, 08:42

Hejo,
sąsiad dziś od 7 zaczął-on sam chyba nie wie co robi, raz wierci że dźwięk jak przy borowaniu zębów, za chwilę skuwa, zaciera itd. Zbudził małego, ten zasnąć nie może ale chociaż nie płacze.
My dziś do lekarza jedziemy by dał coś innego na te kolki-wszystko co bardziej skuteczne to na receptę.
Wiola wiem dobrze co czujesz :ico_pocieszyciel: Mi świadectwo 06.05 D odebrał (zgłosił że urodziłam 04.05), a panie w kadrach to w połowie kwietnia pytały się czy urodziłam i nie było to pytanie z czystej życzliwości i ciekawości chłopiec czy dziewczynka. Zawsze im wypisanie zajmowało tydzień.

Co do pieluszek 72szt. na ok 8-10 dni.
Na obiad barszcz z botwinki-bez śmietany dla mnie.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 maja 2011, 09:02

Dzień dobry :-D

MamaIzuni witamy w domku :ico_brawa_01: A Izunia ma swoją lalkę bobaska? Czytałam że fajnie jest mieć dla starszego dziecka taką lalkę żeby mogło je karmić, przewijać, wozić w wózku. Ale Ada faktycznie fajnie śpi :ico_brawa_01:

wiola85, biedny Filipek :ico_sorki: :ico_placzek: Oby szybciutko mu przeszło :ico_sorki:

A szefowa nie źle Cię urządziła :ico_puknij: Nie cierpię takich nieszczerych ludzi :ico_nienie: Nie dziwię Ci się że się troszke podłamałaś bo zburzyła cały Twój obraz przyszłości. ALe napewno sobie poradzisz i znajdziesz coś innego, jakoś sobie wszystko od nowa poukładasz.

Koroneczka, może dziś pani doktor coś poradzi Ci na ten nawał :ico_sorki:

zoola27, mój mąż z kolei nie nastawia się że będę teraz rodzić bo Filipka urodziłam tydzień po terminie :ico_oczko: WIęc jak mu wczoraj powiedziałam żeby pilnował teraz telefonu bo w sumie mogę rodzić w każdej chwili to się mocno zdziwił :ico_haha_01: A potem wieczorem nie wiedział czy może piwko wypić bo w razie czego nie będzie mógł mnie zawieźć :ico_oczko:

Murchinson współczuję sąsiada :ico_sorki:

Emilia ja chyba zrobię kotleciki z piersi kurczaka :ico_noniewiem: I barszcz ukraiński. ALe jeszcze nie jestem pewna :ico_oczko:

My dostaliśmy wczoraj kartkę od naszych przyjaciół :-) Zrzucili się dla Pawełka na chustę i jeszcze zostanie na część fotelika bo jeszcze nie mamy :-) Dostaliśmy zbiorczą kartkę od 5 małżeństw i jednej znajomej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 maja 2011, 09:08

My dostaliśmy wczoraj kartkę od naszych przyjaciół :-) Zrzucili się dla Pawełka na chustę i jeszcze zostanie na część fotelika bo jeszcze nie mamy :-) Dostaliśmy zbiorczą kartkę od 5 małżeństw i jednej znajomej :ico_brawa_01:
Jak to miło z ich strony :-) Fajnie mieć t :-) kich oddanych przyjaciół :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson, szkoda, że nie ma żadnej rady na tego sąsiada- 7 rano to lekka przesada, mogłby chociaż zaczynać nieco później! Oby udało się dobrać lepszy lek dla Mateuszka- bidulek się męczy tylko :ico_sorki:

emilia7895, ja mężowi robię gulasz z kaszą, a dla mnie pulpety z mielonego mięsa indyka i warzywka na parze :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 maja 2011, 09:09

My dostaliśmy wczoraj kartkę od naszych przyjaciół :-) Zrzucili się dla Pawełka na chustę i jeszcze zostanie na część fotelika bo jeszcze nie mamy :-) Dostaliśmy zbiorczą kartkę od 5 małżeństw i jednej znajomej :ico_brawa_01:
ale super sprawa !!!!!!!!!!!!!

Murchinson, tego sąsiada bym.......... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 maja 2011, 09:47

My dziś do lekarza jedziemy by dał coś innego na te kolki-wszystko co bardziej skuteczne to na receptę.
daj znac co Wam przepisal, oby zadzialalo :ico_sorki:
Co do pieluszek 72szt. na ok 8-10 dni.
u nas podobnie
Na obiad barszcz z botwinki-bez śmietany dla mnie.
ja chyba tez to zrobie, mama mi ostatnio pomrozila warzywka pokrojone, tylko wrzucic do gotowania
My dostaliśmy wczoraj kartkę od naszych przyjaciół :-) Zrzucili się dla Pawełka na chustę i jeszcze zostanie na część fotelika bo jeszcze nie mamy :-) Dostaliśmy zbiorczą kartkę od 5 małżeństw i jednej znajomej
wow, niezle, fajny prezent

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość