tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 maja 2011, 16:47

czesc dziewczyny
Fotki piekne ale te nasze dzieciaczki juz duze....i jakie sliczniutkie...

Patrycjaaa moj Szymek tez tak w nocy niespokojnie spi ....i tez nie wiem czemu... :ico_olaboga: ale moze wartoAni metode sprobowac... :ico_sorki: i to wlasnie tak jak piszesz w nocy bo wdzien spi ladnie :ico_olaboga:

Inuunoto wspolczuje ale mysle ze jak sie wyprowadzicie to Wam tylko na dobre wyjdzie :ico_sorki:

[ Dodano: 17-05-2011, 16:51 ]
ja teraz bede rzadziej wpadac bo moja mama jest u nas do 29 maja...i mniej mam czasu na forum ale duzo mi pomaga i duzo rzeczy w domu robi np okna myje(a to durne angielskie okna otwierane na zewnatrz i nie wszystkie i to jescze na 1 wszym pietrze ):ico_nienie: itp...wiec mam fajnie a teraz siedzi z niutkiem a ja mam sie zdrzemanc ...wiec lece
pa
Ostatnio zmieniony 18 maja 2011, 00:21 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

17 maja 2011, 21:17

patrycjaaa Oczy ma na razie takie nijakie szare ;p ale będzie miał na pewno ciemne, bo ja i Kamil mamy brązowe i prawie wszyscy z naszej rodziny.
A z tym spaniem niespokojnym to może faktycznie coś się jej śni niedobrego, chociaż jak to mój tata się ostatnio zastanawiał ciekawe jak takie małe dzieci myślą skoro jeszcze nie umieją mówić i prawie nic nie widzą:) ciekawe to jest
z języczkiem mój też taki miał od mleka nalot, teraz zauważyłam że mu zeszło, a nic z tym nie robiłam.

NowaSejana Mi też gines zaproponował tą spiralę, on za nią chciał 1050 zł, a widzę że można ją kupić za ok 600 zł więc reszta to dla niego za robociznę :ico_haha_01:
ale ja się boje jakoś ją sobie założyć... Tym bardziej że chyba tak po ok 4 latach chce spróbować mieć następne dziecko, więc jednak ten rok jeden by się 'zmarnował'.

a my dziś w Poznaniu na zakupach z Witusiem i teściową i szwagierką byliśmy :-)
przy okazji wstąpiłam na moją uczelnie pochwalić się małym :-)
Witek wypompowany, mój portfel także :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 maja 2011, 00:30

Mi też gines zaproponował tą spiralę, o
ja teraz jak pojde na kontrole jakos w 8 tygodniu to poprosze o pigulki -sa takie jedne ktore mozna brac przy karmieniu piersia -moja kumpela brala i bardzo sobie je chwali...powiedziala ze tylko ten pierwszy miesiac jak sie organizm przyzwyczajal to sie slabo czula a potem to juz rewelacja...

kurcze jak usnelam w dzien na Sedzia Artur Lipinski to sie dopiero obudzilam na Na wspolnej:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-05-2011, 00:33 ]
ale dalej i sie spac chce... :ico_wstydzioch: i juz bym usnela ale maly tak na chwile polozny usnal w kolysce w duzym pokoju...i czekam az M. wroci z pracy to z nim tu posiedzi....ale to jeszcze co najmniej 15 minut a blizej pol godziny...a mi sie oczy zamykaja!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 maja 2011, 08:57

NowaSejana Mi też gines zaproponował tą spiralę, on za nią chciał 1050 zł, a widzę że można ją kupić za ok 600 zł więc reszta to dla niego za robociznę
czytalam w ulotkach, ktore mi dal gin, ze ta spiralke mozna w kazdym momencie wyjac i odrazu wszystko dochodzi do siebie i mozna zaczac starania o malenstwo... co w innych srodkach antykonc. nie jest mozliwe...
u nas strasznie droga ta robocizna dla gina wychodzi :ico_szoking: wiec moze kupie ta spirale w PL, nie wiem jeszcze...
my juz kochalismy sie kilka razy i chcialabym byc pewna, ze w ciaze kolejna nie zajde :ico_oczko:

[ Dodano: 18-05-2011, 09:01 ]
no i kupilam nosidelko dla malej,ktore jest wlasnie od urodzenia do 9kg :ico_oczko:
http://www.tomy.de/produkte/freestyle-c ... nt=3858015
maluchy do 3 mies. nosi sie przodem do siebie

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 maja 2011, 12:27

NowaSejana, No kurcze ja już sam nie wiem co z tą spiralką... pogadam z moją zaufaną położną.

nosidełko super, maluszek może oglądać wszystko

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

18 maja 2011, 21:51

czesc kochane;)

jak tam wasze dzieciatka??!

u nas w za tydzien Mamy chrzciny:)

a tak jakos leci Mala rosnie i rosnie

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 maja 2011, 22:25

ja dziś miałam w końcu usg bioderek, i na szczęście wszystko jest ok :ico_sorki:
mam małego jak najczęściej na brzuszku kłaść i on zawsze mi ryczał jak go tak kładłam a dziś po lekarzu jak by posłuchał pana doktora i normalnie nawet zasnął na brzuchu na prawie 2 godziny :ico_szoking:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 maja 2011, 22:58

witam
ja ni chwilke poczytalam co u was :-) zdjecia waszych dzieciatek super rosną jak na drozdzach te szkrabusie
a u nas ok synek wazy 3500g i wyglada juz pulchniej bo nawet mu sie juz faldki robia na udkach i rączkach no i jest grzeczny bo zjada i spi, ma dwa razy w ciagu dnia po 2 godziny aktywności ale jest grzeczny gaworzy sobie i sie usmiecha juz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale z jedzeniem mu sie troche poprawilo bo je tylko :-D 12 razy na dobe :-D a bylo 18 :ico_szoking:

pozdrawiam was serdecznie kochane i zajrze jak bede miala chwile ale teraz w niedziele komunia a potem moze dam rade sie obronic ale zobaczymy raczej we wrzesniu ale sie okaze



pozdrówka i buziaki dla dzieciaczków

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

19 maja 2011, 08:19

ja dziś miałam w końcu usg bioderek, i na szczęście wszystko jest ok :ico_sorki:
to fajnie ze wszystko w porzadku :ico_brawa_01: my mamy dopiero 24 ta wizyte ;)
Ale z jedzeniem mu sie troche poprawilo bo je tylko :-D 12 razy na dobe :-D a bylo 18 :ico_szoking:
mały głodomorek ;) ale superr ze rosnie zdrowo :ico_brawa_01:
ja tez mam teraz obrone Madzia ale jeszcze zostal mi jeden rozdział do napisania a wiec nastawiam sie na wrzesien
wczoraj bylam z mała na ogrodzie i sie tak spiekłam na buraka ;/ moja skora dawno nie widziala sloneczka to pewno przez to ale dzis wszystko piecze :ico_noniewiem:
eh cały czas sie smaruje kremami bo co ztego ze zostalo mi do zrzucenia aby 4kg jak mam mnustwo rozstepow ;/ na brzuchu posladkach troszke na udach ;/ ciekawe kiedy to zblednie :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

19 maja 2011, 08:35

ja tez mam teraz obrone Madzia ale jeszcze zostal mi jeden rozdział do napisania a wiec nastawiam sie na wrzesien
no i ja tez tak zrobie bo nie mam czasu na skonczeni epracy a do tego 140 pytan bardzo ciazkich a semestr tez musze zaliczyc i tez sporo nauki ale czasu nie ma

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości