Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

12 maja 2011, 16:33

Czesc dziewczyny ja tak meldunkowo. jak narazie żadnych nowosci jutro idę do lekarza to mo ze jakies konkrety będą wreszcie :ico_zly: Mały fajny dzisiaj bylismy na rehabilitacji mój syn się rozwija wg wieku urodzeniowego małe mankamenty są z racjii ulubionej prawej strony ale to już tylko szlifowanie mój dzielny chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Silny łobuz!!!! Jutro po wizycie cos popiszę więcej. Papapapapa :ico_brawa_01: :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 maja 2011, 11:09

Witaj Agnieszko.Pisz kobietko, bo cisz tu okropna,napisz koniecznie jak będziesz coś więcej wiedzieć po wizycie u lekarza :ico_sorki:
U nas też bez z,izn leci dzionek za dzionkiem :ico_haha_02: , jutro mamy komunię więc się imprezujemy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 15-05-2011, 11:24 ]
[img][img]http://images47.fotosik.pl/865/c6609ca490e04e16med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 15-05-2011, 23:30 ]
Jeju dziewczyny gdzie się podziewacie!!! :ico_szoking: !!!
My po chrzcinach :ico_sorki: , w sobotę była piękna pogoda, za to dziś okropnie leje :ico_olaboga: i strasznie zimno się zrobiło :ico_placzek: .
Jeśli ktoś na nasz wąteczek wkońcu zajrzy to wrzucam kilka najnowszych fotek małego

[ Dodano: 15-05-2011, 23:31 ]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/867/abf8b21812689ebcmed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 15-05-2011, 23:36 ]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/867/abf8b21812689ebcmed.jpg[/img][/img] [img][img]http://images45.fotosik.pl/869/d82648f7cad587bbmed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 15-05-2011, 23:41 ]
[img][img]http://images49.fotosik.pl/866/1f301038bc080710med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 15-05-2011, 23:45 ]
[img][img]http://images35.fotosik.pl/670/6ac3887d366e9170med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 15-05-2011, 23:49 ]
[img][img]http://images35.fotosik.pl/670/6ac3887d366e9170med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 15-05-2011, 23:50 ]
[img][img]http://images41.fotosik.pl/860/b53e44e8ad192b3emed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 15-05-2011, 23:51 ]
czemu mi się zdjęcia podwójnie wklejają :ico_noniewiem: ?

[ Dodano: 15-05-2011, 23:55 ]
[img][img]http://images39.fotosik.pl/860/2220d9a00318719bmed.jpg[/img][/img]

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

16 maja 2011, 11:01

Hej dzewczynki

Mnie nie było bo komp nam znów wysiadł nic nie szło zrobić zawieszał się tuż po starcie - ale mój T. po 3 dniach kombinowania w końcu go zrobił Yupii.... mój dzielny mężczyzna :*

Ja to bym się dawno poddała i zawiozła do informatka a on nie i po przeinstalowaniu systemu udało się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jej bez kompa to jak bez ręki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak my a przynajmniej ja jestem uzależniona już od netu!

Buzoczku cudowne zdjęcia Adrianek rośnie jak na drożdżach i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiączki skończone! :532: od cioci forumowej :)

Agnieszka Kochana czekamy na wieści o Tobie i o Wiktorku mam nadzieję że dobre będą i że z Wikusiem to nic poważnego i że rehabilitacja pomoże!

Gaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla Krzysia za próby raczkowania - strasznie szybko ale duży i silny chłopaczek jest to co się dziwić!

Aniula - gdzie się podziewasz?

Madziorka cudowna sesja - powiedz mi kto Wam robi takie śliczne zdjęcia masz jakiegoś fotografa w domu czy co? Bo co jedno zdjęcie to lepsze i tak pomyślnie ustawione nie takie zwykłe jak amatorskie zdjęcia?

Olafuś śliczniutki a Leoś jakie ma włoski króciutkie - superowo! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



A co u nas- w sumie to jakoś się kręci!!!

Klaudia co dzień uczy się czegoś nowego i jest taka słodka z tym- wczoraj pierwszy raz zaczęła takie inne dźwięki wydawać - bo do tej pory jak sobie gadała to tak tylko dźwięki wychodziły takie głuche a teraz zaczęła wydawać takie gardłowe aaaa, eeee, beee, geeee, guuu, (chyba wiecie o co mi chodzi) a do tego robi to tak komicznie tak słodko że jak to słyszę to mi się śmiać chce!

No i zaczęła śmiać się na głos i też wczoraj wszystko razem! Jeszcze jej to nie wychodzi za bardzo ale pierwsze próby ma już za sobą!

No i cwaniara mała jak jej się coś nie podoba to piszczy ale tak głośno że nie idzie wytrzymać trzeba zareagować!

Daję już jej jedzonko ze słoiczków ale nie bardzo lubi obiadki zdecydowanie woli owoce! Najlepiej jej podchodzi mus- jabłuszko i gruszka! Po bananie z brzoskwinią robiła mi zieloną kupkę jeszcze tak trochę na zielono jest podbarwiona ale już jest bardziej żółta jak zielona :)!

Jeszcze tylko 3 tyg i do Polandii lecimy już nie mogę się doczekać ale jednocześnie się trochę boję bo nie wiem jak w samolocie będzie się zachowywać! Mam nadzieję że będzie spokojna!

Muszę kończyć bo córcia się budzi może uda mi się później zdjęcia wrzucić!

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 maja 2011, 14:30

Witaj Aga! Wiesz ja też mam akie problemy z kompem, bo kurka już stary jest, kupiliśmy go jakies 4 lata temy, i nic od tamtej pory nie zmienialiśmy, a tu by się przydało wgrać jakieś nowsze programy i wyczyścić go ze śmieci, mamy znajomego informatyka, i chyba go trzeba podrzucić do niego :ico_noniewiem:
Buzoczku cudowne zdjęcia Adrianek rośnie jak na drożdżach i za 4 miesiączki skończone! od cioci forumowej :)
dziękuję w imieniu Adrianka :ico_sorki:
masz jakiegoś fotografa w domu czy co?
też o tym myślałam, bo zdjęcia faktycznie świetnie zrobione :ico_brawa_01:
No i zaczęła śmiać się na głos i też wczoraj wszystko razem!
:ico_brawa_01: dla malej pociechy, cudowne jest to obserwownie postępów naszych szkrabów :ico_brawa_01:
Daję już jej jedzonko ze słoiczków ale nie bardzo lubi obiadki zdecydowanie woli owoce!
ja jak narazie daję tylko deserki, a z warzywek to marchew.

Szykuję się i czekam na mamę, ma przyjechać do malego, a ja śmigam na jazdę, wcale mi się nie chce no ale mos :ico_noniewiem:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

16 maja 2011, 16:07

Hej dziewczyny Wiktor zainteresował się chwilowo :ico_olaboga: karuzela to mam chwile ale nie wiem ile zdąże opisać :-D Wiktor jest od dwóch dni nieznosny :ico_wstydzioch: Spi w dzien po 15 min :ico_szoking: i ciągle jojczy :ico_noniewiem: Może to faktycznie zęby bo na chorego nie wygląda. Ciągle trzeba przy nimbyc rozmawiac i zabawiac bo płacze :ico_olaboga: Na szczescie nocki ok śpi :ico_sorki: :ico_sorki: Raz się budzi nad ranem. Co do wprowadzania nowych pokarmów to lecimy wg schematu żywienoiwego nic nie uczula wszystko wciąga aż miło. desery też. Ja co u mnie nadal nic nie wiadomo jutro już konkrety będą. Leki skończyłąm poprawy nie ma tylko kupa skutków ubocznych sterydów :ico_olaboga: Także narazie nic nie piszę nie zapeszam jutro jakies konkrety to jesli tylko mi mój szkrab da bo M ma drugą zmianę to siąde i popiszę cios. Już mój mały terrorrysta krzyczy nie podoba mu się :-D Lese jakiąs kretynkę zrobic z siebie to może cos się posmieje gburek mój mały kochany :-D :ico_brawa_01: Boże jak ja go kocham!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 16-05-2011, 16:08 ]
buzok14, Adrianek Sliczniutki wielki chłopczyk!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 maja 2011, 16:17

Przepraszam, że wcinam się w Wasz wątek, ale chciałam tylko słowko do madziorki.
Piekne foteczki, cudna rodzinka, przeslicznych synów masz moja Kochana :)
Niektóre zdjęcia to jakby z jakiegoś magazynu normalnie :)
Buziaczki :*

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 maja 2011, 17:46

Hej dziewczyny piszcie coś! NUDY... NUDY... NUDY....!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 maja 2011, 19:34

Spi w dzien po 15 min i ciągle jojczy
zabki go męczą biedaczek malutki :ico_pocieszyciel: kup mu może jakiś żel uśnieżający ból :ico_noniewiem: , mój tez już zaczyna bo ręce praktycznie całe wklada do buxki, a co się przy tym slini :ico_olaboga: .
Moj Adrian z kolei ostatnio potzebuje żeby całą uwagę skupuiać tylko na nim, ciągle do niego gadać i się z nim bawić, normalnie powiem Wam, że już tydzień mi kupka prania leży i nie mam go kiedy uprasować :ico_olaboga:
Oj a chodze taka nie wyspana, że szok, bo też malutko spiu i w nocy i w dzień :ico_olaboga: .
Hej dziewczyny piszcie coś! NUDY... NUDY... NUDY....!
oj fakt, co tu zrobić, żeby sobie dziewczyny przypomniały o nas :ico_noniewiem: ?

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 maja 2011, 20:20

Moja Klaudia dziś pierwszy raz przekręciła się z plecków na brzuszek i z powrotem mała cwaniara co dziennie uczy się czegoś nowego!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 maja 2011, 21:58

czesc laseczki

dziekuje za uznanie moich fotek. ale u nas amatorszczyzna
robimy je roznie
ja adam moje siostry
aparat mamy dobry.. moze to tez dlatego..
a wychodza roznie
ale milo ze wam sie podobaja
katka :ico_haha_01:

Aga brawa dla Klaudusi. u nas przekrecanie z brzuszka na plecy od dawna ale odwrotnie niebardzo hehe wygina sie Olaf w luk ze juz prawie prawie/. ale jednakl
tyle ze on slabo trenuje bo rzadko lezy na brzuchu
normalnie nie ma czasu
bo albo w wozku
albo w foteliku samoch
i ta caly dzien zleci hehe

musze tego dopilnowac hehe

buzok ale fajny Adrianek!!!

Agnieszka oj 15min i marudzenie to rzeczywiscie nie jest normalne. wiec stawiam na zabki pewnie. oby szybko przeszlo
moze juz lepiej co?



my jeszcze nie podajemy nic dodatkowego
tylko cyc
i ostatnio pare razy mleko modyfk
tak co drugi dzien jedna butelka wychodzi
ze wzgledu na wage malego
ale tez i na okolicznosci
albo spieszylam sie na fitness
albo bylam u dentysty a maly sie obudzil nieplanowo na jedzenie hehe

wiec tak wyszlo ze co 2 dzien zjadl mleko modyf

on juz coraz wiekszy wiec mysle ze mu to nie zaszkodzi
a pewnie lepsze takie mleko niz juz deserki zupki itd

wy macie starsze troche dzieciaki
albo na butli hihi

jutro idziemy na wazenie
widac po nim ze nabral cialka juz ostatnio
choc faldek nie ma jeszcze hehe moja malota kochana!!!

weekend spedzilismy w wielkopolsce
z podkarpacia do Poznania to kawalek drogi
ale Olaf zniosl ja dzielnie i bezporblemowo
z nim podrozowac. zmieniac otoczenie. towarzystwo to pikus

zadna roznica
smieje do kazdego
i jest przekochany
wszscy sa zachwyceni
oby sie nie zmienil od tych ochow i achow nad nim hehe

wyjechalismy w sb nad ranem o 3
ja adam moje 2 sistry i olaf czyli pelne auto
ok 8-9 godz w jedna strone
a w POznaniu poznalismy nasza rodzinke. dzieci wujka. ktory choruje na nowotwor zoladka i dlatego chciaysmy go odwiedzic

nasze kuzynoswto juz po 40stce a my dopiero sie poznalismy
swietni ludzi
takze czas spedzilismy tam fantastycznie
wielki ogrod piekne tereny wiec caly dzien na zewnatrz
i na koniec ognisko i kielbaski na patyku
super
w niedziele zwiedzilismy POznan
i jeszcze w drodze powrotnej odziedzilismy znajomych z tego forum
niespodziewanie okazalo sie ze przejezdzalismy przez ich miejscowosc
wiec nieplanowo wpalidsmy do nich hehe

pogoda u nas super
letnia
wiec wracamy na kapanie i spanie
luzzzz

pozdrawiam was cieplo
i moze zaraz wkleje foty z poznania
choc nie sa najlepszej jakosc.
pogoda nie byla sprzyjajaca i sa w wiekszosc z uzyciem lapmy czego nie lubie wrrr

buziaki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości