Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 maja 2011, 11:54

aga216, śliczne zdjęcia w podpisie
b dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Waszym dzieciaczkom też tak ciepło ?
bardzo,dlatego pytałam jak ubieracie dzieciaczki i czy dajecie herbatke

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 maja 2011, 11:56

aga216, my ubieramy body z długim, półśpiochy, czapeczkę cienką - poszukuje opaskę ale chyba muszę przez internet zamówić,bo u nas nigdzie nie ma i na to jeszcze bluzeczkę taką rozpinaną,bo nie przykrywam jej niczym,a wieje u nas mocno. Ostatnio w samym body była ale miała zimny kark i stópki, więc chyba jej jeszcze za zimno tak :ico_noniewiem:

NowaSejana, oj, wiem jak to jest,bo jak Martynka tak mało sypiała wcześniej to jak tylko miała drzemkę króciutką to ja leciałam coś robić szybko w domu albo jak grzecznie sobie leżała to ją do wózka wkładałam i tam gdzie coś robiłam to ją zabierałam,bo wszędzie pranie, naczynia i zabawki :ico_olaboga:
Teraz na szczęście malutka sypia o wiele więcej i mam czas nawet,żeby się położyć :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-05-2011, 11:59 ]
Ja nic nie podaje małej do picia,bo ona toleruje tylko pierś, więc czasem nawet co 30 minut chce, dlatego nie możemy się daleko od domu ruszać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 maja 2011, 12:00

no ja tez małej niczym nie przykrywam,bo cieplutko
aaa jeszcze chciała się pochwalić że mała już umie sie w głos śmiać i tak fajny głosik wtedy ma ,no i gaworzy fajnie i mieli bużką jakby chciała coś powiedziec a nie mogła :ico_sorki:

[ Dodano: 20-05-2011, 12:02 ]
Aniaaa,ja jak małeą nakarmie o 14 to do 17 spokojnie moge byc na dworze,i jakoś głupio mi tak karmic na placu zabaw,chociaz jest jedna dziewczyna,która tak.....papierosek,karmi maluszka,papierosek,w między czasie spritem popija :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 maja 2011, 12:07

aga216, super to musi być jak mała się śmieje :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Moja wczoraj miała próby śmiechu ale jeszcze nie bardzo jej wyszło :ico_haha_01:
Pewnie na dniach się będzie śmiać. Już nie mogę się doczekać :-D

Kurcze nie wiem czy dobrze ubieram mała na te spacerki... Ciągle się zastanawiam czy nie będzie jej zimno albo za gorąco :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 maja 2011, 12:11

Aniaaa, ja mam to samo,zimno jej raczej nie jest,boje sie raczej czy jej nie przegrzewam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 maja 2011, 12:13

aga216, o rany :ico_olaboga: ja to bym takiej powiedziała co myślę :ico_zly:
Ja też ostatnio widziałam jakąś mamuśkę co prowadziła wózek z wpiętym fotelikiem (sama radość dla maluszka gnieść się w foteliku w taki upał na spacerze...) i z papierosem :ico_noniewiem: Na środku ulicy stanęła z maluszkiem,bo jej papieros wypadł... porażka :ico_olaboga:

U nas tez niestety nie ma takich miejsc gdzie można nakarmić dzieciaczka,a na placu zabaw też mi głupio karmić :ico_wstydzioch: Wiadomo jak to w pl, wszyscy by się gapili i komentowali... :ico_puknij:
Na szczęście mamy podwórko, więc spokojnie możemy siedzieć na polku, tylko jakieś dłuższe wyjście nie wchodzi w grę,bo biegiem trzeba wracać :ico_noniewiem: albo z maluchem na rękach :ico_oczko:

[ Dodano: 20-05-2011, 12:17 ]
aga216, ma być podobno jeszcze cieplej, więc nie wiem jak ją będę ubierać,żeby właśnie nie przegrzewać :ico_noniewiem: W gondoli dzieciaczkom chyba cieplutko, a zawsze można coś założyć. Lepsze to niż rozbierać spoconego malca :ico_noniewiem:

Dostałam pismo z przedszkola,że będą dni otwarte od poniedziałku do czwartku od 9:30 do 11:30 i kurcze myślę kogo by poprosić,żeby z Martynką został,bo nie uśmiecha mi się zabierać takiego maluszka do przedszkola gdzie tyle zarazków :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 maja 2011, 13:20

ja jeszcze dziś musze z małym do fryzjera podjechac i po sandałki dla niego bo niema,i musze małą wziąsc ze sobą bo niemam jej gdzie zostawic :ico_sorki:

[ Dodano: 20-05-2011, 13:28 ]
aaaaaaaaa i jutro ja ide do fryzjera,mama mi z małą zostanie,bede pasemka robic bo już na siebie patrzec nie moge,zle się czuje jak mam ciemne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 maja 2011, 15:04

u nas jest tak parno ze mala ubieram tylko w body na krotki rekaw skarpeteczki i opaske na uszka ;) jakby wialo przykrywam ja kocykiem ale ostatnio jest tak parno ze wiaterk jak juz jest to tezz taki cieplutki
mala lezy w wozeczku pod choinkami w cieniu i spi dłuugoo sobie
daje jej wode z glukoza bo strasznie sie jej pic chce jak jest tak goraco ...
a jak ide do parku to biore ze soba taka cienka chuste i jak wyciagne cyca to zaslaniam glowke malej tylko ta chusta i siedze nic nie widac ;p

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 maja 2011, 15:55

Marcelina za herbatka nie przepada, wypija tylko kilka lyczkow, wiec mozna powiedziec, ze prawie caly czas jest na mleku...
dzisiaj jest mega goraco i miala ubrane body na ramiaczkach, na to koszulke z krotkim rekawkiem i takie cieniutkie dluzsze spodnie, no i skarpetki i cieniutka czapeczke... czasem nawet tak ubrana strasznie sie poci...
Aniaaa, pytalas jak nozki malej.. wiec w poniedzialek idziemy na ostatnia rehabilitacje, w czwartek o 11 mam wizyte u ortopedy i on zadecyduje co dalej, ale ostatnio mowil, ze widac poprawe :ico_sorki: :ico_sorki: w tlumaczeniu na polski to hakonog, a wiec stoptki zginaja sie do srodka i na poczatku to wygladalo faktycznie jak haczyki... mam nadzieje, ze zrozumiesz to moje tlumaczenie...

ja ostatnio Marcele chcialam nakarmic na placu zabaw, ale ona nie chciala, wiercila sie na wszystkie strony... moze to dlatego, ze w domu tylko na lezaco karmie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

co do nosidelka to wlozylam wczoraj mala na chwilke i nie narzekala, patrzyla tylko na mnie w gore :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale zauwazylam, ze zsinialy jej nozki, takie marmurkowe sie zrobily... pewnie cos jej uciskalo :ico_olaboga: pamietam, ze blizniaczkom tez sie tak czasem robilo, albo jak zle raczke trzymalam to zaraz siniutenka byla...

co do gaworzenia to u nas tez sie juz zaczelo... ale widze jak sie meczy zanim wyjdzie z niej jakis dzwiek :ico_olaboga: no i usmiecha sie najczesciej do Dominiki, nie wiem czemu :ico_oczko:

[ Dodano: 20-05-2011, 16:02 ]
a to z dzisiejszego spacerku
Obrazek

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 maja 2011, 17:59

no i gaworzy fajnie i mieli bużką jakby chciała coś powiedziec a nie mogła :ico_sorki:
mój też tak robi :-D

co do ubioru to to też problem u nas, ale zakładam mu długi rękaw i spodenki cienkie i cienką czapeczkę.
Opaska byłaby lepsza niż ta czapka ale dla chłopca to jakoś mi nie pasuje...;p

raz dałam małemu herbatkę koperkową gdy były te upały tydzień temu. Nie dopił całej ale chyba mu smakowała :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości