Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

21 maja 2011, 20:04

Czesc Laseczki :*
U mnie juz po malowaniu...
kwiatki, mis, trwka, motyle, słonko , chmurki... wr.. 2 dni w farbie ale juz gotowe :D
nawłaziłam sie po stołku jak nie wiem...
ale bardzo dobrze sie czuje, moja kumpela urodziła wczoraj w 4 godziny córeczke, Asie.
3300 g. i 54 cm :) kurna tez bym tak chciała, u nas coraz blizej...
brzuszek sliczny, okrąglutki...
nogi puchną, a za tydzien wesele... i 4 pary butów, do koscioła to załoze obcasy lekkie,
a potem to mam 3 rodzaje klapek :D
mi wolno wkoncu :D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i wcale sie nie przejmuje :P
ahhh... musze pokombinowac z tymi zdjeciami i wstawie gdzies.
albo na photobloga.... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 maja 2011, 22:47

Łoooo ale tu tłumy :ico_olaboga: :-)
musze pokombinowac z tymi zdjeciami i wstawie gdzies.
koniecznie bo jestem strasznie ciekawa efektów :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

21 maja 2011, 22:56

Oj Malinka ale zazdroszcze wlasnego mieszkanka.. My wynajmujemy i nie mozemy sobie za bardzo poszalec z malowaniem ani takimi sprawami ale juz niedlugo (to znaczy mysle tak do roku najdluzej) dostaniemy mieszkanko od panstwa wiec wtedy sobie wszystko urzadzimy jak nam sie bedzie podobac :D Juz sie nie moge doczekac :ico_brawa_01: Mi tez nozki puchna, i caly czas sa takie gorace..
Ahh juz chce sobie torbe do szpitala spakowac laaa... Nie moge sie doczekac :D Chyba na dniach ja spakuje..
A ogolem jutro mam rocznice slubu z mezem a w srode on ma urodziny i nie wiem co kupic.. To znaczy kupic czy zrobic, chcialabym cos oryginalnego ale kurcze no nie mam pojecia co wymyslic.. :p Jutro idzie do pracy to najwyzej pojade sobie do miasta i cos pomysle.
Ale nuda... Ide zobaczyc jak Pudzian przegrywa ;) Buzka!!

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 maja 2011, 09:30

a ja tam jestem w 34 tyg i torby nie spakowałam jeszcze :D
musze o tym pomyslec chyba... wkoncu :D
nie mam weny na rodzenie jakoś xD
lece z mamą do pracy, buźka :*

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

22 maja 2011, 15:47

teraz tylko szybki przeglad z telefonu czekajac a? Malz wroci z lazienki ;)
przegląd telefonu męża? :ico_nienie: :-)
ciagle jakies obiazdy albo tiry zajmujace wszystkie pasy
Mam nadzieje że powrót będzie lepszy :ico_sorki:

Hehe...Przegląd neta na telefonie, bo przy kompie na dole mi się nie chało siedzieć :) Męża nie kontroluję :ico_haha_01:
No mam nadzieję, że jutro będzie się lepiej jechało :) Ale powrót do Lublina przez Wawę, bo mamy kilka rzeczy do załatwienia :)
Ahh juz chce sobie torbe do szpitala spakowac laaa... Nie moge sie doczekac :D Chyba na dniach ja spakuje..
Jak coś kupowałam dla siebie do szpitala to kładłam do torby także moja już prawie zapakowana :)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 maja 2011, 17:57

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
DZIEWCZYNY POMÓŻCIE MI ;(((
moja tesciowa powiedziała ,ze to nie dziecko Patryka ;(
jak nie jego.. nie ma innego wyjscia ;(
patryk mnie zostawił ;( nie wrócił na noc... i nie wróci ;(
totalnie nas olał l(

nonono ;(((((((((((((((((((((((((((((((

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

22 maja 2011, 18:40

Malinka nie wiem co Ci doradzic, probowalas do niego dzwonic albo je?li nie odbiera napisac smsa? Co tej Twojej tesciowej do lba strzelilo? Ehh

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

22 maja 2011, 19:25

Hej!
Jak coś kupowałam dla siebie do szpitala to kładłam do torby także moja już prawie zapakowana :)
Ja musze zadzwonić i sie dokładnie dowiedzieć co mam zabrać. Z tego co wiem to niewiele. Ale wole wiedziec.
Malinkax33, Nie wiem co Ci doradzić. Porozmawiaj z nim. A nie chce testu na ojcostwo? A może on się boi i powiedział że matka mu tak mówi, a to tylko przykrywka.
My się zbliżamy ku końcowi remontu. Właśnie kupiłam szafe. Teraz tylko jechac ja odebrac :)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 maja 2011, 20:27

Malinko ja uważam, że powinnaś z nim porozmawiać, wytłumaczyć jak się czujesz i że sobie nie życzysz takiego traktowania, bo co teraz za każdym razem będzie Cie zostawiał, bo ktoś mu coś powiedział. Wytłumacz mu, że małżeństwo jest rzeczą święta i nie powinien się w ten sposób zachowywać. Że doroślej byłoby porozmawiać i omówić problem skoro go widzi. Zaproponuj mu też test na ojcostwo. Jak zobaczy, że jesteś pewna siebie to na pewno ustąpi, a jeśli nadal będzie miał wątpliwości to naprawdę po urodzeniu maluszka zróbcie test.

A ja dziś z mężem pojechałam na plażę się poopalać. I nawet nieźle brało słoneczko. Trochę śmiesznie się czułam z takim brzuszkiem w stroju kąpielowy, ale co tam :). :ico_ciezarowka: Rozstępów nie mam, tylko okrąglutką piłeczkę, więc mogę pokazywać

Już poukładałam też wszystkie ubranka dla Alanka rozmiarami, żeby po porodzie łatwiej było się połapać co do czego.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 maja 2011, 22:40

Hehe...Przegląd neta na telefonie, bo przy kompie na dole mi się nie chało siedzieć :) Męża nie kontroluję
uff no to dobrze i sorry za moje pytanie :ico_sorki:
Malinko- a Twoją teściową to co strzeliło? Teraz jej to przyszło do głowy??? :ico_puknij: A czemu nie wcześniej, zaraz na początku jak się dowiedzieli? Albo przed Waszym ślubem??? Zdurniała baba do reszty?, niech się nie wpierdziela pomiędzy Was!!! A tym, że Twój Patryk nie wrócił do domu to się jeszcze nie przejmuj bo może (między nadzieje) co innego było tego przyczyną. :ico_sorki: Spróbuj z nim porozmawiać na spokojnie, niech Ci wyjasni czemu czy to oskarżenie rzuca Tobie razem z teściową i on. Jesli tak - zaproponuj mu test tak jak piszą dziewczyny :ico_sorki: I kochana- najważniejsze- teściową masz głupią jak but i tego nic nie zmieni ale z mężem spróbuj pogadać i narazie nie snuj domysłów, bo tylko jeszcze berdziej będziesz się denerwowała :ico_sorki: Jestesmy z Tobą :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość