Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 maja 2011, 09:49

Murchinson, oj to bidulko też niewyspana jesteś :ico_sorki: A głowa nie dziwię się że boli po takiej nocy :ico_sorki:
ja bardzo bym chciała zeby zaczeło sie u mnie w nocy
Ja bym chciała nad ranem, żebym była wyspana :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 maja 2011, 09:55

Ja bym chciała nad ranem, żebym była wyspana :-D
tak sobie mysle ze w sumie to juz mi bez róznicy byle sie wreszcie cos ruszyło........ :ico_oczko:

mała juz kup nie robi tak ze to nie jelitówka :ico_sorki: :ico_sorki:

dzis ja przetrzymam na lekkiej diecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 maja 2011, 10:47

Jak fajnie, że dzisiaj chłodniej :ico_brawa_01: można normalnie oddychać :ico_sorki:

Zoola współczuję ciężkiej nocki :ico_sorki: zdrówka dla Nataszki.

Motylek fajnie, że masz od kogo dostawać ubranka, u mnie w rodzinie dawno nie było żadnego maluszka, więc ja nie liczę na to, że coś mi skapnie :ico_oczko:

Murchinson to mąż tak późno wrócił? Głowa boli pewnie przez pogodę i ze zmęczenia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 maja 2011, 11:03

więc ja nie liczę na to, że coś mi skapnie :ico_oczko:
pewnie sporo przyniesie rodzinka jak juz sie Krzys urodzi.......moja mala dostała mnóstwo ubranek.....teraz juz sie pytaja co w jakim rozmiarze przynosic Tymonkowi ...

siedze sobie na fotlelu i rozmawiam z synkiem zeby sie nie wygłupiał tylko do nas wychodził a moja córa podchodzi daje buziaka w brzuszek i mówi sio sio Ty sio sio :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 maja 2011, 12:40

Zoola na teraz mam trochę tych ubranek, mam też trochę większych, więc damy radę, nie liczę na to, że rodzinka coś przyniesie, chociaż pewnie tak będzie :ico_oczko: Nataszka udana :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 maja 2011, 13:00

czesc
zagladalam od rana ale nie bylo czasu zeby napisac
u nas ok, mala od rana dopiero usnela 15 minut temu
mnie tez cos dzis glowa bolala, ale po kawie prawie przeszlo
pogoda u nas fajna, bo chlodniej
milego dnia

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 maja 2011, 13:04

Witam dziewczyny :-D

U nas juz dobrze na szczescie chorobsko mineło.
Podziwiam was ze macie czas na forum, mnie to ostatnio na wszystko go brakuje.

Dawid to taka mała beksa ciagle chce sie nosic, wiec nic przy nim nie porobie, to juz ide na dwor tam fajnie spi, no i nie mam czasu tu zagladac.

Nowy watek załozymy jak wszystkie urodza :-D

Pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 maja 2011, 13:45

witam

mała śpi to zaglądam :ico_sorki: w domu trochę ogarnięte,położna miała przyjechać dzisiaj i jej nie widać :ico_noniewiem: a ja o 14.20 wychodzę po Hanię na busa...
wczoraj chyba Milenka się cycem nie najadała,doiła godzinę z małymi przerwami góra 5 min na drzemkę,to w końcu po 22 dałam jej mleko (bo kazałam A kupić ze względu na to,że mam płaskie brodawki i czasem się obie wieczorem denerwujemy jak nie może złapać),tak się dopadła,że od razu 70 ml wypiła i poszła spać :ico_sorki: i teraz nie wiem co mam zrobić,bo jak je to słychać jak połyka i czuję że ściąga mi mleko,ale dość szybko zasypia przy piersi (z Hanią tak samo było,z tą różnicą że ona innego mleka nie chciała),denerwuje mnie takie przystawianie ciągłe do piersi bo nic nie mogę zrobić w domu :ico_olaboga: bo je z 5-10 min,przyśnie to ją odkładam,zacznę coś robić i się budzi :-/ śniadanie to dzisiaj na 3 raty jadłam :ico_sorki:
pogadam o tym z położną jak do mnie zawita któregoś dnia,bo nie chciałabym jednak zrezygnować z karmienia :ico_sorki: chyba,że jest teraz kryzys laktacyjny,bo z tego co kojarzę to jest tak,że dziecko ma takie skoki co praę tyg,że więcej chce jeść a mleka mniej :ico_noniewiem: chociaż ona od początku ciagle prawie na piersi wisi...

zoola27 zdolna Nataszka :ico_brawa_01: super,że już czop odchodzi :-D

markotka rodzina też na pewno parę ciuszków przyniesie :ico_sorki:

my też info że już po wszystkim zaraz wysyłaliśmy,tzn ja jak urodziłam najpierw do A,potem do mamy i zaczęłam znajome obsypywać smsami :-D
Podziwiam was ze macie czas na forum, mnie to ostatnio na wszystko go brakuje.
mam tak samo :ico_sorki:

[ Dodano: 25-05-2011, 13:47 ]
Murchinson widać,że w końcu w sprawie sąsiada coś się zaczęło dziać :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 maja 2011, 14:07

aniawlkp86, ja jak Filip chciał za często jeść musiałam robić mu dłuższe przerwy w karmieniu. Jak się budził i chciał znów jeść to nosiłam go zabawiałam i nawet jak się domagał nie dawałam cycka po jednym dniu Filipek już tak często nie jadł tylko co 2-3 godziny. Nauczył się że musi się więcej najeść.

[ Dodano: 25-05-2011, 14:11 ]
Dawid to taka mała beksa ciagle chce sie nosic, wiec nic przy nim nie porobie, to juz ide na dwor tam fajnie spi, no i nie mam czasu tu zagladac.
Dlatego ciesze się że mam chustę w razie czego będę po domu nosić :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 maja 2011, 14:15

Podziwiam was ze macie czas na forum, mnie to ostatnio na wszystko go brakuje.
ja narazie zagladam, bo P jest w domu :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość