galicja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 wrz 2010, 12:33

05 kwie 2011, 11:28

chyba przy rozwijającej sie infekcji płyn do higieny intymej raczej nie pomoże, lepiej juz założyć lactovaginal na noc przez kilka dni. A przy swędzeniu używać clotrimazolu-kremu.Jeśli to nie pomoże to zostaje tylko wizyta u lekarza i silniejsze leki.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 13:11

Tantum Rosa polecam :)
w ciązy też można używać i jest baaardzo dobry :)
no i jak nie pomoże to wizyta u gina :ico_sorki:

precelek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 mar 2011, 15:32

18 kwie 2011, 14:06

Ja przy rozwijających się infekcjach stawiam na probiotyki,np. LaciBios-femina,-uzupełnia i utrzymuje właściwą mikrofloro układu moczowo-płciowego i pokarmowego kobiety. Unikalna technologia produkcji chroni bakterie kwasu mlekowego przed działaniem kwasu żołądkowego.Doznałam takiej "przyjemności" po kuracji antybiotykowej ,dostałam grzyba i to mi pomogło :-) teraz zawsze staram się o tym pamiętać

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 kwie 2011, 17:09

Tantum Rosa polecam :)
i tuż po porodzie :ico_oczko: mi przynosił ulgę podczas sikania :ico_wstydzioch: piekło bardzo a jak spryskiwałam chłodnym tantum rosa to ulga niesamowita :ico_sorki:
do szpitala zabrałam kilka saszetek :ico_oczko:

galicja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 wrz 2010, 12:33

25 maja 2011, 11:40

a mnie jakoś ten tantum rosa nie spasował, bardziej mnie po nim piekło-ale to pewnie zależy-u każdego może działać inaczej. Trochę delikatniejszy jest provag żel-ale też bardziej do codziennego użycia. A jeśli już tantum i irygacje to jak twierdzi mój ginekolog nie dłużej niż 3 dni i w połączeniu z lactovaginalem na noc. Bo irygacja wypłukuje całą florę.Pozdr

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość