Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

25 maja 2011, 08:35

Hej! U nas chyba upały już sobie poszły bo dziś już na dworzu zdecydowanie chłodniej :ico_sorki: Muszę dziś polatać po urzędach więc całkiem dobrze się składa :ico_sorki:
Życzę Wam kobitki miłego dzionka, a dla Malinki dużo spokoju :ico_sorki:
A gdzie Zirafka, Katelajdka itd - coś mała frekwencja ostatnio

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 maja 2011, 08:43

witam
wracam po przerwie a tu takie wiesci :ico_olaboga:
Malinka strasznie mi przykro, strasznie..tak czy siak musicie porozmawiac, co to ma znaczyc ze nie wraca?ze co nie chce z toba byc, nie chce z toba mieszkac, nie chce znac waszego dziecka?czy co?nie chce z toba byc to przeciez trzeba formalnie w sadzie zalatwic, nie chce mieszkac to trzeba wypowiedziec umowe, nie chce znac dziecka to ok, ale jak faktycznie to on jest ojcem, to trzeba to stwierdzic badaniami i bedzie placic alimenty...tyle rzeczy trzeba jednak obgadac na spokojnie, bez rodzicow...niedojrzaloscia i nieodpowiedzialnoscia to on blyszczy na prawde, ale tak jak dziewczyny pisaly taki wiek, faceci duzo za nami w rozwoju, za szybko widocznie podjeliscie pewne decyzje i teraz mu to wychodzi...ja bym jednak walczyla o rozmowe zeby wszystko wyjasnic, ale bron Boze nie prosilabym go o powrot itp bo jak sam do tego nie dojdzie co traci to nikt go nie przekona, szczegolnie ze obraca sie w kregu tych niesprzyjajacych tobie doradcow :ico_noniewiem:

ja sie powoli przymierzam do wziecia sie za segregowanie ciuszkow, normalnie nie mam jakos weny...musze sklecic liste do apteki, zeby spakowac sie do szpitala...
stopy mi puchna, normalnie jak baloniki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

25 maja 2011, 09:31

Hey Kobitki.
Dzis o 8 odezwał sie Patryk.
Napoczątku sie do mnie zwalał ,że go okłamałam ,że mielismy miec kase za ten slub,
ze mama mu wszystko wyjasniła... bo jestesmy jednostka rodzinna ale on nie pracuje (na czarno robi) ja sie ucze , i dochód nie przekracza 351 zł na jedną osobe. Czyli nalezy nam sie dodatek z PUP-u i MOPSu. okolo 1200 zł.
miesiac w miesiac.
Na to jego mama ,że ona tez tak ma i jej zadnej kasy nie przyznali.
hola hola, 3 herktary ziemi ornej i pod zabudowe (to sie wlicza )
jego tata ma działalnośc zarejestrowana... i to tez sie liczy to im dochód przekracza jak by nie patrzył.
Na to Patryk ,że mam troche racji.
Nastepnie powiedział,że go robie w hu.... bo na poczatku ciazy byłam zagubiona i poiwedziałam mojej mamie że robiłam test z Patrykiem i ,że nie jestem a jemu ,że byłam u lekarza i ,że nie jestem w ciazy.
Dowiedzieli sie o tym podczas gadki miedzy soba jak karetka mnie zabrała. Fakt źle zrobiłam ale ja sie bałam :(((( niehc mnie ktos zrozumie... wybaczył mi wtedy.
Druga sprawa jaka porusyzł to to ,że miałam mu załatwic robote ale mój wujek splajtował i nie dało rady :( obwinił za to mnie... ale wybaczył mi i zapomniał.
JEGO MAMUSIA MU TO WSZYSTKO PRZYPOMNIAŁA....
i nie chce do mnie wrócic bo jestem cwaniara ale powiedział,że jego córce nic nie zabraknie....
w piątek wieczorem ma sam wrócic do domu i mamy oboje porozmawiac w niedziele bedzie jego zajefajna rodzinka... to tyle u mnie ;))

co u was ?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 maja 2011, 10:09

Malinka sory ale ja czegos nie rozumie to on jest z toba bo jakas kasa od panstwa sie wam nalezy, bo kasa z wesela miala byc?bo mialas mu robote zalatwic?czyli chodzi tylko o finanse? :ico_szoking: 2 m-ce po slubie on mowi ze nie chce z toba byc bo jestes cwaniara :ico_szoking: nic dla niego przysiega malzenska nie znaczy, liczy sie to co mu mamusia powie..a swoja droga to jakas kretynka z niej, maja tyle dzieci w takim wieku i chciec zeby siedzialy na jej garnuszku, zeby sie nieusamodzielnialy, zyly wlasnym zyciem i byly szczesliwe?a wogole po co on jezdzi do nich co chwile, on robi na czarno u swojego taty czy jak?
przemysl sobie dobrze czy z takim kims chcesz spedzic reszte zycia, kto zwala niepowodzenia na ciebie i z wszystkiego spowiada sie mamusi..bo mi sie wydaje ze jestes jeszcze na tyle mloda ze nawet z dzieckiem mozesz sobie ulozyc zycie u kogos odpowiedniejszego :ico_noniewiem: a jesli chodzi o kase to ty jako matka samotnie wychowujaca i uczaca sie dostaniesz z MOPS'u na pewno jakas pomoc finansowa :ico_noniewiem:

a u nas kaszlu Mili cd..jutro mamy isc po wyniki i zobaczymy co p. doktor stwierdzi :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 maja 2011, 11:53

ladybird ma rację Malinko. Teraz Ty się zastanów czy chcesz być z kimś takim niedojrzałym, kto z każdą sprawą biegnie do mamusi ... szlag mnie trafia jak słyszę, że są tacy mamisynkowie. Jest chwiejny jak chorągiewka na wietrze. Jeszcze nie dawno twierdził, że to nie jego córa, a teraz, że jej niczego nie zabraknie. Jeszcze nie dawno też przysięgał Tobie miłość i wierność do końca, a teraz już mu coś nie pasuje. Masakra. Ja bym Ci radziła, chociaż wiem, że to może nie być łatwe, żebyś podczas rozmowy z nim była twarda. Nie proś go o litość. Niech on trochę o Ciebie powalczy. Niech zrozumie co traci. Załatwiaj sprawy tylko dotyczące Liwki, nie przepraszaj go za nic. Bo obawiam się, że nawet jak wróci do Ciebie i będzie już OK, to będzie tak tylko na krótką metę, do następnego jakiegoś podszeptu jego matki. A ile można być tak wodzonym za nos. Mam nadzieję, że ten Patryk zmądrzeje i jeszcze wam się ułoży i będzie Cie doceniał a nie obwiniał za każdy problem na świecie. A jeśli nie to nie załamuj się kochana, bo tak jak dziewczyny mówią, jesteś młoda i ułożysz sobie jeszcze życie z kimś kto będzie Ciebie wart!!!

A u mnie bieda. Boli mnie bardzo dół brzucha. Jestem przerażona. Mam nadzieję, że to nic groźnego. Wczoraj to każdy krok sprawiał mi ból, dziś już troszkę mniej boli, ale nadal leże. Oby to jakieś przesilenie, a nic poważniejszego. Naczytałam się niepotrzebnie w internecie o tych odklejających się łożyskach i teraz mam mega stracha, bo to dopiero siódmy miesiąc :ico_szoking: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 maja 2011, 11:59

hej hej..jestem i ja... nie zaglądałam bo jakoś weny nie miałam przez te upaly ufff ale na szczęście dzisiaj o niebo lżej i lepiej bo chłodniej się zrobiło... na szczęście!
No u nas bez zmian ja przedostatni dzien dziś w pracy i z tego powodu jestem mega szczęśliwa, bo powiem wam, ze jednak cięzko juz mi tak siedzieć bo mała kręci się i wierci i kopie bo pewnie ciasno jej jest... A i prezez ten czas zdecydowalismy, że niunia bedzie miała na imię Maja hm choc nie powiem ,z e to na stałe to imię :ico_oczko:
Kuba ze żłobka przyniósł zapalenie spojówek więc siedział 2 dni w domu bo strasznie oczka mu ropiały i rano jak się budził to całe zaklejone oczy, bylismy u okulistki przepisała krople i stwierdział, ze trochę jest to alergiczne, ale pani w żłobku powiedziała mi , ze w tamtym tyg dzieci miały zapalenie spojówek i prawie już wszystkie przez to przeszły wiec jak mój Kuba mógłby nie złapac ?! Na szczęscie dzisiaj już lepiej i poszedł do żłobka robić laurkę dla mamusi..
Malinka nie będe komentowac zachowania Twojego chłopaka , ale ja bym z nim nie była... ot moje zdanie!

[ Dodano: 25-05-2011, 12:02 ]
a no i tak się zastanawiam co malutkiej kupic na wyprawkę do szpitala, bo jak wychodziłam z Kuba to było zimno więc kombinezon wystarczył a teraz bedzie bardzo ciepło więc niewiem w czym to moje dziecko wezmę do domciu.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

25 maja 2011, 14:02

a no .. , kocham tego nonono i nic na to nie poradze :(
mam nadzieje ,ze jak bedzie w piatek sam (a tak ma byc ) to co nieco pogadamy :(
albo przyjedzie tylko po garnitur na wesele :(
a wtedy to juz wogóle jak pierd... ę. go to pójdzie gdzie raki zimuja...
cóż, czekam teraz cierpliwie.

Druga sprawa odebrałam wyniki badan, jutro mam USG ostatnie :)
fatalna morfologia :(
hemoglobina 8.3 a norma od 11 :(
laborantka powiedziała ,że chyba pójde do szpitala na toczenie krwi :( :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

25 maja 2011, 14:15

Malinko - kurcze i jeszcze się Tobie ta słaba hemoglobina przyplątała :ico_sorki: Mam nadzieje że jednak uda Cisię szpital ominąć szerokim łukiem. :ico_sorki: Co do Twojego związku- niestety myślę że im szybciej uda Ci się go zakończyc tym lepiej dla Ciebie i dla Liwki. Choćz drugiej strony rozumiem że miłość nie wybiera. Tak czy inaczej życzę Tobie jak najlepiej i mam nadzieje że przed Tobą już tylko lepsze i bardziej radosne chwile. :ico_sorki:
Ladybird- :ico_brawa_01: za nową fotkę Milci :ico_brawa_01: No i zdróweczka dla tej Twojej pannicy :ico_sorki:
Zirafko- za odpoczynek który Cię już niebawem czeka :ico_brawa_01: No i zdrówka dla Kubusia również :ico_sorki:
Nina- a może poprostu dzidzia tak Ci się ułozyła że naciska na jakiś nerw i sprawia trudności i ból przy chodzeniu? Nie zamarwiaj się na zapas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

25 maja 2011, 14:30

hej - jestem i ja
hmmm ..co tu napisać ..Malinka - ja nie rozumiem - wzieliście slub - z powodów pieniędzy???? znaczy twój mąż ?? zapytaj sie go? ty cwaniara - to chyba dobrze - powiedz mu - wżyciu bedziesz sobie radzić :-) . Nie rozumiem jego postępowania - co piernik do wiatraka - co mają te sprawy - co opisałaś do bycia razem? To w końcu on wierzy w to , że to jego córka ? czy nie? odszedł bo myslałm, że nie jego? czy że kasy nie ma ? jakas jedna wielka głupota ... sorrki - rozumiem, że jeste s zakochana - ale ja może stara baba jestem - ale z kim ty chcesz być ? z kimś komu zależy tylko na pieniądzach a żona jest na 7 m-cu a nie na 1? ... o alimenty możesz sie starać nawet teraz - jeżeli od ciebie odejdzie - zbieraj każdy rachunek - który wydasz - do koperty. Bedzie potrzebny w ewentualnej rozprawie - nie daj sie po prostu. i pamietaj - nie proś, nie ukarzaj sie - facet ma za tobą leciec a nie na odwrót inaczej nie bedzie szanował
no sie rozpisałam ...
u nas gips nadal ... Hubert po urodzinach - 4 :-D ale ten czas leci .. a teraz zaczynam sie zbierać z nowym Bartkiem :-D ubranka częściowo poprane ... podkłądy, majtki i inne kupione ... no .. czas zaczac segregowanie ..a wózek tez kupiałm hyhyh
zirafka, - Maja fajnie ... a, że sie zmienie moze - rozumiem
nina0226, spokojnie - może sie przekręca i dlatego boli ... a nie od razu łozysko - ale dzwon kochana do lekarza na wszelki wypadek..
dobra ide was doczyatc .. bo cos w tyle jestem
tosia, - a jak samopoczucie ???

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 maja 2011, 14:33

nina tosia moze miec racje, Mala sie tak felernie uklada ze ci uciska gdzies i powoduje bol, a zadzwon do swojego lekarza zapytac czy to jest jakies niepokojace, czy moze sie nie zglosic na jakas kontrole :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość