emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 cze 2011, 14:22

Koroneczka, czyli jesz juz wlasciwie wszystko, tak?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 cze 2011, 14:26

Koroneczka, czyli jesz juz wlasciwie wszystko, tak?
W zasadzie tak :-) jeszcze tylko raczej powstrzymuje się od smażonego, nie jadłam jeszcze kapusty , kalafiora, grochu, fasoli, no i nie używam czosnku i cebuli :-)
A tak to wcinam wszystko- Małemu nic nie jest!
Muszę próbę z kapuchą zrobić, bo marzy mi się młoda kapustka :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 cze 2011, 14:32

W zasadzie tak :-)
o to fajnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-06-2011, 14:33 ]
co dzis macie na obiad? ja zrobilam tylko nalesniki z serem

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 cze 2011, 14:53

Ja mam pomidorową :-) Po tym obżarstwie tylko zupka :-)

[ Dodano: 06-06-2011, 14:56 ]
Ciekawe jak Motylek po ktg? Może już się coś ruszyło :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 cze 2011, 14:57

Młody właśnie zasnął-nareszcie :ico_sorki: nie spał od 11. Marudził z gorąca ale jakoś poszło i śpi, oby jak najdłużej.
Koroneczka u mnie ani kropelka nie spadła choć chmury ciemne były.

[ Dodano: 06-06-2011, 14:58 ]
Ciekawe jak Motylek po ktg? Może już się coś ruszyło :-)
Mogłaby już zostać w szpitalu.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 cze 2011, 15:24

Była u mnie położna, w tym samym czasie zjawiła się też prababcia Krzysia (babcia mojego męża) ta co się we wszystko wpiernicza :ico_oczko: bardzo dobrze, że przyszła jak była położna, bo przynajmniej posłuchała jak to teraz jest i nie będzie mi truła, że mam pozamykać okna, założyć małemu czapkę, włożyć w rożek i nie nosić absolutnie, bo mu krzywdę zrobię :ico_oczko:
Położna mówiła, że mam jeść wszystko, smażone i pieczone też, nie przyprawiać tylko ostro i potrawy wzdymające wprowadzać po troszeczku, czyli np łyżka kapusty, następnym razem trochę więcej i tak tydzień po tygodniu coś nowego-pomidora, truskawki itp... mówiła też, że jak nie wieje i mam postawioną budkę w wózku, to nie zakładać czapki, bo będą potówki. Doczepiła się tylko do mnie, że mam stanik z fiszbinami, ale to jest typowy do karmienia i fiszbiny są elastyczne, to niech się wypcha :ico_haha_02:
Dzisiaj Krzysiu dostał już 2 porcje espumisanu po 10 kropelek i chyba pomogło, bo troszkę tylko pomarudził a nie było wrzasku :ico_brawa_01: w piątek mamy pierwszą wizytę u pediatry.

Emilia ja też będę pisała obowiązkowo o te 2 dodatkowe tygodnie :-D ja na obiad mam dzisiaj leniwe z baru mlecznego, bo miałam do południa gości, była jeszcze chrzestna Krzysia i nie było kiedy ugotować.

Murchinson dziękuję za informacje o formalnościach do załatwienia :-D

Mariola Krzysiu generalnie robi kupkę w trakcie każdego karmienia, ale raz w ciągu dnia ma problem i się pręży. Położna powiedziała mi dzisiaj, że jelita nie pracują jeszcze jak należy i stąd ten problem.

Koroneczka ja też jem właściwie normalnie, nie jem tylko ostrego i wzdymających rzeczy, z owoców na razie tylko jabłka jadłam, ale pewnie spróbuję truskawki :ico_oczko:

mam nadzieję, że Motylek po tym ktg zostanie już w szpitalu, albo wróci do domu tylko po torbę :ico_oczko:

u mnie nic nie padało, chociaż przez chwilkę się zachmurzyło, ale w domku mam przyjemnie, bo mamy już klimatyzator :-D

[ Dodano: 2011-06-06, 15:25 ]
Koroneczka buziaczki dla Maksa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 cze 2011, 15:50

hej

W końcu chwila na kompa :-)

wczoraj spedziłam cały dzionek u rodziców, Liwia była aniołkiem, robiła sobie tylko przerwy na karmienie, a tak to spała, dziś już szara rzeczywistość :-) , rano pospała 1h, ale non stop jeździłam wózkiem, w końcu normalnie zasnęla po 14 :ico_sorki:

markotka wysłałam maila :ico_oczko: , ja mam krem z faktorem 50, ale małej nie smarowalam póki co, w wiekszości siedzimy na tarasie i odsłaniam ją od slońca i wiatru, a na spacer, też zakładam pieluchę na budkę, czapki nie zakłam, bo mała się wkurza.
Liwia też ma problemu brzuszkowe, kupa praktycznie przy kazdym karmieniu, ale czasami widac się meczy i popłakuje, mi poozna kazała dawać max. 5 kropel :ico_noniewiem: , w srodę ide na kontrolę to popytam pediatrę.
Liwia przez parę pierwszych dni płakała przy kapieli, teraz jest ok. ale po przeważnie placze i trzeba ja szybko ubierać, kremować itd.

koroneczka[/b co do ćwiczeń to ja właśnie na fitness chcę, w soboty mogę sobie pozwolić wyjść, póki co :ico_sorki:, ale pewnie zaczekam do wizyty u gina :ico_sorki:
Zdjecie w kapieli śliczne :ico_brawa_01:
Ja wczoraj zjadłam łyzkę młodej kapusty u rodziców , pychaaa :-)

dziewczyny :ico_brawa_01: na skończone tygodnie i miesiace maluchów

emilia ja oczywiscie skorzystam z tych 2 dodatkowych tyg. :-)

trzymam kciuki za motylka

ania dobrze, ze samopoczucie lepsze :ico_brawa_01:

murchinson super, że udało Wam się zlikwidowac kolki, wielka ulga dla małego i Was :ico_brawa_01:

I wiecej co komu nie pamiętam :ico_sorki:

[ Dodano: 06-06-2011, 16:00 ]
A chciałam zapytać jak u Was z przytulankami, macie ochotę????
mój mąż czasami namówi mnie na małe co nie co, ale generalnie średnio mam ochotę :ico_noniewiem: , a przed ciaza raczej nie trzeba było mnie długo namawiać :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 cze 2011, 16:39

opis mojego porodu: http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 43#5514643

Ja małego posmarowałam kremem z faktorem 50

NOWA zaraz wyślę książki :-) my z przytulankami musimy jeszcze poczekać :ico_sorki: pod koniec ciąży miałam wielką ochotę i nie mogłam się doczekać zdjęcia krążka :ico_oczko: ale przez skurcze i tak nic nie było, a teraz ochoty na szczęście nie ma :ico_oczko:


u nas się rozpadało i chyba burza będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

06 cze 2011, 16:39

Markotka mój mały też robił kupkę ładnie zwykle zawsze po jedzeniu a teraz się męczy i jedną dwie kupki robi ale konkretne
dużo tego espumisanu O.O mi lekarka kazała dawać tylko 1 krople

NOWA ja to za wcześnie na przytulanki bo jeszcze jakoś ochoty nie mam :-) jak mój K mi powiedział że mam flaczek na brzuchu i straszne rozstępy to wolę nie pokazywać :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 cze 2011, 17:12

...mi poozna kazała dawać max. 5 kropel :ico_noniewiem: , w srodę ide na kontrolę to popytam pediatrę.
To ile kropelek jednorazowo podaje się maluchowi zależy m.in. czy to espumisan, bobotik czy inny odpowiednik. Każdy ma inne stężenie.
U nas przytulanek to nie ma od marca i do wizyty u gina nici. Ja to nawet ochoty na przytulanki nie mam.

Markotka ja też poproszę o książki. Zaraz mnie coś trafi bo młody od 11 spał 2xpo10 min i cały czas chce być na rękach :ico_zly: Kręgosłup wysiada.

U mnie pokropiło jak ksiądz kropidłem przez 5 min.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość