NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 cze 2011, 09:45

hej laseczki
nie dam rady Was doczytac :ico_szoking:
wczoraj bylysmy na rehabilitacji.. i terminy mamy rozpisane az do polowy lipca..
dzisiaj dzwonilam do pediatry i pierwsze szczepienie Marcelina bedzie miala dopiero 13 lipca, nie wiem czemu tak pozno skoro Wasze dzieciaczki juz po szczepieniach :ico_olaboga:
Fintifluszka, super, ze Wam wyplacili zalegly... ja wczoraj dostalam pismo, ze przyznaja nam juz na Marcele Kindergeld i wyplaca juz w tym tygodniu zalegly od kwietnia... :ico_brawa_01: a z Elterngeldu nic jeszcze nie odpisali, mimo, ze papiery u nas w ratuszu skladalam...

I u nas leje od rana na maxa... a my musimy o 12 male z przedszkola odebrac :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 08-06-2011, 09:48 ]
my bedziemy mala chrzcic w polowie lipca...
w przyszlym tygodniu musze isc zalatwic wszystkie sprawy z tym zwiazane, chcialabym zeby poprowadzil polski ksiadz.. moze sie uda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 cze 2011, 12:59

NowaSejana, ja nasteone ma 19 lipca
własnie dzwoniłam do szpitala w piatek mała bedzie miała zabieg podciecia juz sie boje :ico_chory:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 cze 2011, 15:20

właśnie dzwoniłam do szpitala w piatek mała bedzie miała zabieg podciecia juz sie boje :ico_chory:
ostatnio mojej koleżanki córka miała podcinany. Jest starsza bo ma skończone 5 lat, ale dopiero teraz lekarze zauważyli że coś jest nie tak. Mówi jak na swój wiek dosyć niewyraźnie, chodzą teraz na spotkania do logopedy. Do tego od samego początku miała problem z jedzeniem, dostawała nawet syropy na apetyt... a teraz dopiero okazało się że dzieci które mają z wiązadełkiem problem mogą również mieć problem z jedzeniem, więc dobrze że u was tak szybko wykryto. Co do samego zabiegu to ona miała robione w gabinecie stomatologicznym, z tego co wiem to cały zabieg trwał ok 5 min. Zamrozili jej a później nożyczkami przecięli, krwi nie było. Później miała zjeść lody.
Na pewno w waszym przypadku będzie wszystko delikatniej robione z uwagi na wiek małej, ale nie martw się. Wszystko pójdzie szybko i bez problemu. :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 cze 2011, 16:44

moni26, dzięki bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

08 cze 2011, 17:39

Hej

U nas dzis okropnie gorąco :ico_olaboga: , ale własnie zbiera sie na burze bo juz grzmi!!!

Aga216 trzymam za was kciuki, ale napewno wszystko bedzie dobrze i szybko pójdzie! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 cze 2011, 17:45

ewelcia1245, a u nas dziennie sie tylko chmurzy a deszczu zero :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

08 cze 2011, 18:40

Aga no własnie u nas grzmiało i kilka kropel deszczu spadło i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

08 cze 2011, 19:38

Witajcie :-)

NowaSejana, no ciekawe czemu tak późno to szczepienie. Może w Niemczech jakoś inaczej podają :ico_noniewiem:
Trzymam kciuki,żeby się udało z polskim księdzem :-)

aga216, też bym się bała ale będzie dobrze. Raz dwa i po sprawie :-D

ewelcia1245, u nas od rana chmurki deszczowe i wiaterek chłodny wieje ale taka duchota,że oszaleć można :ico_olaboga:
Cała mokra wróciłam ze spaceru u dziewczynki też spocone,a już cieniej ubrać ich się nie dało :ico_noniewiem:

Dobrusia :ico_brawa_01: dla Witusia za skończone 3 miesiące i za piękną wagę :-D
Nie chodzi o wierzganie tylko tak je nerwowo wysztywnia i napina. Na następnej wizycie koniecznie muszę zapytać czy to normalne.

A u nas po szczepieniu Martynka bardzo rozdrażniona. Zwykle w nocy robi sobie jedną długą przerwę nawet do 5 godzin,a później je co 2-3h godzinki,a dziś od 23 do 7 rano jadła 7 razy i budziła się cały czas i usnąć nie mogła :cry:
A w dzień spała tylko 2 godzinki i cały dzień popłakuje i trze oczka i nawet cyca nie chce, bo zaraz się denerwuje :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

08 cze 2011, 21:20

Aniaaa a moze daj małej czopka przeciwbolowego to zawsze pomaga i bedzie spokojniejsza!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

08 cze 2011, 22:29

ewelcia1245, a jakie czopki można takiemu maluszkowi podawać ?
Po kąpieli była przy cycu 40 minut :ico_szoking: a zwykle 7-10 minut je i śpi od dwóch godzin. Mam nadzieję,że jutro już będzie lepiej i biedna nie będzie się tak męczyć.

Lecę już spać,bo starsza córa też już śpi, więc trzeba korzystać :-)

Dobranoc :ico_papa:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości