Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

09 cze 2011, 20:49

ja moja tez klade do lozka i sama zasypia... nie ma lulania i innych dziwnych poczynan... :ico_oczko:
u mnie też zasypianie idzie sprawnie, tylko jak widzę że zaczyna już marudzić albo po kąpieli to wkładam dydka i oczy się same mu zamykają. Czasami tylko kołysankę mu zaśpiewam :-)

patrycja Masz dużą dziewczynkę ale przynajmniej zdrowo rośnie :-)
Udanych chrzcin :-D
a co do tych ubranek to faktycznie te sukienki ala królewna są przesadzone... Mój Witek też co prawda do chrzcin miał takie satynowe wdzianko ale wtedy nie było upałów więc się nie pocił, ale wyglądał w tym raczej śmiesznie niż ładnie :ico_haha_01: Ale takie moja teściowa kupiła i takie założyliśmy.

aga216 oby Ci nie zachorował synek po tej wycieczce :ico_sorki:

Z tego co czytam co wasze maluchy mają te szczepionki w uda robione? Mój miał szczepienie to 6w1 i ukłuty był w ramię normalnie.

[ Dodano: 09-06-2011, 21:01 ]
a tu właśnie sobie śpi

Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 cze 2011, 21:19

hej dziewczyny. Ja jakoś nie mam czasu na neta ostatnio. Dziś robiliśmy przemeblowanie w pokoju, upociłam się przy tym jak szczur. Mateusz już śpi, Ola zasypia, nareszcie noc :-D

tabogucka oj ale masz z tymi gościmi. mam wrażenie, że odkąd się wprowadziliście do nowego domku to nie zaznaliscie jeszcze chwili spokoju :ico_noniewiem: siostra Twojego męża jest niepoważna, wrpowadzać się do kogoś na miesiąc lub dłużej, na dodatek urządzać imprezy urodzinowe u kogoś w domu :ico_puknij: weź się za to, magluj męża, niech delikatnie z nią porozmawia, na dodatek dwoje łobuzów, tez bym się wkurzyłą o tę podłogę :ico_zly:ja bym nie wytrzymała i porozmawiała z nią delikatnie, że potrzebuję spokoju, żeby przyjechała jak sięogarniecie itp. rozumny człowiek zrozumie, nie obrazi się. a gdzie ona byłą przez 5 lat????

aga216
pięknie wyglądasz, ech kiedy ja będę taka szczupła :ico_placzek:
śliczne zaproszenia. my też robimy chrzciny 26

aniaaa
Mat nie prostuje tak nóżek. No chyba, ze się wścieka, ale to już raczej w wóżku, na rękach prawie nigdy :-)

patrycjaaa
ślicznie rośnie Blaneczka. A powiedz jak z tymi krostkami????

NowaSejana zdrowia dla Was i oby mała się nie rozchorowała

Dobrusia a jak tam u Was leżenie na brzuchu???u nas kiepsko, Mateusz od dwóćh dni nie chce leżeć w ogóle na brzuchu, a do tej pory wszytskie drzemki przesypiał w ten sposób . słodko sobie śpi

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

09 cze 2011, 21:28

Blanka26, Wiesz, ja po każdym posiłku (chyb że zapomnę) jak odczekam chwilkę aż mu się wszystko w brzuchu ułoży to go kładę na brzuch i jest ok, nie płacze zadziera głowę i się rozgląda ale nie trwa to zbyt długi, max 5 minut potem się zaczyna wkurzać i zaraz przed wielkim rykiem muszę go z powrotem przewrócić bo jak zacznie wyć to potem przestać nie może :ico_haha_01:
Ale żeby spać na brzuchu to nie za bardzo...

Wrzuć jakieś zdjęcie Mateuszka też :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 cze 2011, 21:40

Dobrusia, my mamy identycznych synów :-D jak nie śpi, położę go na brzuch to poleży z 5 minut, grzechoczę mu zabawkami i zaraz się nudzi i się wścieka, najpierw marudzi a potem jest wrzask. ale do tej pory jak zasypiał na plecach i był mocno zaspany to go przewracałam na brzuszek i sobie spał smacznie a od wczoraj budzi się skobaniec przy przewracaniu i zaczyna płakać.
postaram się wrzucić fotkę jutro, bo właśnie mąż wrócił z pracy

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

09 cze 2011, 21:45

moja jak tylko robi sie spiaca to klade ja na brzuszku i zasypia bo jak nie chce spac to sie pokreci pomruczy i zacznie plakac
tak to karmie piersia ale na noc po kapieli daje butelke ale i tak malutka zeby zasnac musi pociagnac troszke z piersi ogolnie tez nie mam problemow z jej uspieniem
patrycjaaa ślicznie rośnie Blaneczka. A powiedz jak z tymi krostkami????
dziekuje ;) takie fajne ma pucki :ico_sorki: do calowania ;p a krostki znikaja pojawiaja sie czasem nowe ale wiecie co mysle ze jakby to byla naprawde skaza to chociaz nie wiem co bym zjadla to we wszystkim jest troche nabialu to by musialo mala wysypac
jak dzisiaj bylam na szczepieniu to byl taki mega stary lekarz ale mowie mu ze mala ma podobno skaze a on sie usmiechnal i mowi skaze? gdzie tam skaza nie ma zadnej skazy wiec juz sama nie wiem ;/
ostatnio pilam kawe z mleczkiem i nic jej nie bylo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

09 cze 2011, 22:33

A ja dzisiaj wazyłam Oksankę i wazy ok 7 kg!!!!!!!!!!!!!!
My na ogól tez nie mamy problemu z usypianiem, wieczorkiem po kąpaniu zasypia przy mleczku!!!!! Teraz tez juz spi, ja tez uciekam bo brzusio mnie boli bo okresik mam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

09 cze 2011, 22:59

Blanka26, hehe, no widzisz:-) w sumie też muszę spróbować go przewrócić na brzuch jak będzie zasypiał...

patrycjaaa, to pewnie nie ma tej skazy, pewnie to takie przejściowe krostki :-)
a pucki naszych maluchów są super, też uwielbiam całować mojego w puculki, w ogóle to bym go zacałowała na śmierć :030:

ewelcia1245, duża Twoja buba :ico_brawa_01: Ty już okres, ehhh ja będę mieć za 2 tygodnie mój pierwszy :ico_zly:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

10 cze 2011, 08:24

a pucki naszych maluchów są super, też uwielbiam całować mojego w puculki, w ogóle to bym go zacałowała na śmierć :030:
ja tez czasem jak sie dorwe to nie moge przestac ;***
ja w nastepnym tyg ide do ginekologa zobaczyc czy juz wszystko jest ok juz normalnie sie kochamy z K za pierwszym razem bolalo ale pozniej juz jakos bylo ok ;p
co do wyprezania to musze poczytac o tym zespole napiecia czy jakos tak bo moja mala sie tak wlasnie czasym wygnie w literke C jak sie przeciaga to sie cala tak naprezy wygieta ze jak ja biore na rece to tez taka cała w takiej pozycji dopiero na raczkach sie odgina ale czasem jak ja trzymam albo lezy to glowke tak mocno odgina z taka sila napiera mi na reke
ale nie wiedzialam ze to cos moze byc nie tak

[ Dodano: 10-06-2011, 08:26 ]
A ja dzisiaj wazyłam Oksankę i wazy ok 7 kg!!!!!!!!!!!!!!
no to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ona ma prawo bo juz ma 3 miesiaczki ja swoja jak ponosze na raczkach to czuje ta wagę ;p

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 cze 2011, 10:28

Dobrusia, ale słodko sobie śpi,aniołeczek..
ewelcia1245, wow super malutka rośnie.oby tak dalej..
co do zasypiana to różnie,przy cycku nie zasypia jak kiedyś,niestety trzeba troche polulac na rączkach,potem wkładam do łóżeczka+pieluszka przy buzi i śpi
wczoraj mała zjadła o 10 ,potem obudziła sie o 3 w nocy ,no i rano o 6 30 dopiero wstała na jedzonko,ale sie wyspałam
teraz znowu zasneła
no i dziś do lekarza,troche sie boje :ico_chory:
a mały z wycieczki zadowolony bo tam nie padało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziś jedzie znowu z tata na noc na rybki :ico_oczko:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

10 cze 2011, 10:52

aga216, udanych połowów :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość