Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

12 cze 2011, 12:19

dziewczyny piekne zdjecia wygladacie slicznie ja tez pozniej wstawie jakies rodzinne zdjecie ;)) my juz po chrzcinach bardzo jestem zadowolona malutka nie plakala impreza tez sie udala robilam w domu ale sie nie wygupialam zamowilam udzca z kasza i sosami byl pyszny a ja nie musialam stac przy garach zrobilam salatki i upieklam chlebek pozniej tort i placki wszyscy sie najedli do syta a jakbym piekla miesa to musialabym kilka rodzaji i wogole a tak wszystko na gotowe cieplutkie przywiezli przystrojone owocami wkoncu nie na codzien sie je udzca ;) pozniej was doczytam zycze udanej niedzieli ;))

[ Dodano: 12-06-2011, 22:10 ]
Blanka26, tak normalnie,nic nie płakał wiec ja chyba to nie boli
a my juz na nogach
mała pobiła dzis rekord
zasneła o 10 a wstała na jedzonko o 4 30 :ico_olaboga:
mnie cos brzych boli :ico_sorki:
to dobrze ze juz po zabiegu skoro nie placze to mysle ze ja to nie boli ;)6,5 godz spala wow to ale dala ci pospac superr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 12-06-2011, 22:14 ]

Stawiam Wam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 3 miesiączki Oksanci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
alez przelecialo :ico_brawa_01: brawa la Oksanki niech zdrowa Ci sie chowa no i nam wszystkim nasze kochane malenstwa ;) tak rosna w oczach i z dnia na dzien sie zmieniaja ;)

[ Dodano: 12-06-2011, 22:20 ]
Tabogucka trzymam kciuki zeby ta bratowa wkoncu pojechala sobie i zebys mogla normalnie zyc w swoim domku i odpoczac sobie ;)
nowasejano mnie jak tam piecze to uzywam takiej masci clotrimazolum lub biore globulki dopochwowe i pomaga ale tez podczas stosunku czuje jakby tam bylo tak ciasniej na poczatku ale pozniej juz jest ok ;p moze dlatego ze o tym myslimy

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

12 cze 2011, 22:23

patrycjaaa, fajnie ze imprezka sie udala i sliczne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja rzadko odpisuje ale raczej czytam na bieżąco bo na odpisanie juz mi czasu nie starcza.

My chrzest planowalismy na 8 lipca ale hrzestna Roksanki idzie wtedy na wesele wiec musimy poszukac innego terminu.
My bedziemy robic w restauracji bo niestety w domu nie mamy miejsca zeby ugoscic nawet najblizsza rodzinke.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

12 cze 2011, 22:33

patrycjaaa, super, że się udały chrzciny, zdjęcia piękne, na drugim malutka jak zapozowała :-D i :ico_brawa_01: że taka grzeczna była

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 cze 2011, 09:05

patrycjaaa, bardzo ładnie wyglądacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My bedziemy robic w restauracji bo niestety w domu nie mamy miejsca zeby ugoscic nawet najblizsza rodzinke.
my mamy tą samą sytuacje
moja malutka już 3 noc pod rzad tak ładnie śpi zasypia ok 10 wstaje 4-5 rano szokkk
no i śpi już w małym pokoju w swoim łóżeczku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
idę po śnaidanko :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 cze 2011, 11:25

patrycjaaaale figura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zazdroszcze...

ja sie tez musze zajac chrzcinami tylko za granica to troche trudniej ...ale dobrez by bylo zeby na Boze Narodzenie zrobic...bo wtedy moja mama z babcia beda...


co do sytuacji domowej...eh nie wiem jak to bedzie...na razie staram sie nie przejmowac i dopiero pod koniec tygodnia zapytac M. na kiedy siostra ma bilety...jesli nie bedzie konkretnej odpowiedzi to zabieram malego znow do taj mojej kumpeli ...i teraz 2 noce u niej posiedzimy....

[ Dodano: 13-06-2011, 11:26 ]
zasypia ok 10 wstaje 4-5 rano szokkk
jejku a mi maly tak marudzil w nocy ze nie przytomna jestem :ico_sorki: ateraz spi jak aniolek -lobuz jeden!!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

13 cze 2011, 12:11

hej :)
moja malutka już 3 noc pod rzad tak ładnie śpi zasypia ok 10 wstaje 4-5 rano szokkk
mój Maluch zasypia przed 21 i śpi do 4 :D

od 3 dni ma ataki płaczu, moja mama mówi, że może zaczął ząbkowanie ajj.. :ico_olaboga: dziąsełka ma faktycznie napuchnięte :ico_szoking:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

13 cze 2011, 14:31

Inuno sliczny ten twoj chlopczyk zabkowanie mowisz ojej to rzeczywiscie moze byc marudny sa takie specjalne masci mozesz wyprobowac

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

13 cze 2011, 20:31

Inuno sliczny ten twoj chlopczyk
dziękuję :) Wy macie śliczne zdjęcie razem, pomyśleć, że nam się jeszcze nie udało takiego zrobić :ico_szoking:
a takie specjalne masci mozesz wyprobowac
no będę musiała, bo gryzaczków jeszcze nie trzyma :/ pcha sobie piąstki do buzi i pieluchę i się ślini strasznie :ico_olaboga: wczoraj próbował zjeść kołnierzyk od koszulki :P

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

13 cze 2011, 21:08

pcha sobie piąstki do buzi i pieluchę i się ślini strasznie :ico_olaboga:
ale wiesz ze moja tez tak robi czesto jezyczek wywala piastki cale wpycha sobie do buzki ale to mysle ze jest glodna i jak na brzuszka ja poloze to pieluche slini jezykiem i paluszki sobie cmoka nawet po jedzeniu ale nie placze przy tym zreszta moja to jeszcze za wczesnie na zabkowanie

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

14 cze 2011, 08:38

hej :ico_kawa:
jeszcze za wczesnie na zabkowanie
no mi się wydawało że też za wcześnie, ciężko ocenić, dziąsełka są opuchnięte trochę, trzeba obserwować

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość