julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 cze 2011, 15:01

Tibby, wszystkiego najlepszego dla Tobiaszka! :ico_brawa_01:
Martalka, ja niestety nie pomogę. Życzę powodzonka w poszukiwaniach!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 cze 2011, 17:32

dzięki :) szukam i szukam. ufff.. powoli tracąc nadzieję..

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 cze 2011, 18:29

Martalka, mam kilku znajomych w GB więc wiadomośc rozesłana. Facebook też ruszył z poszukiwaniami. Jakby co, to się odezwe. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 cze 2011, 21:18

dzięki Tibby kochana!
Musiałby stać się cud.
Ileż my już kontaktów odświezyliśmy :) No, ale w sumie poza nakierowaniem nas na jakiś trop, pomysł, nic te osoby nie mogą więcej i ja to rozumiem.
Poza tym Londyn rządzi się swoimi prawami i jest ciężko coś upolować. Czekam teraz na maila i mam WIELKĄ, OGRMNĄ nadzieję, że to nareszcie to!!!!!! że nikt nie będzie chciał od nas potw. zdolności kredytowej ;) potwierdzeń z banku, ani nie napisze mi NO KIDS SORRY...
:ico_oczko:
Potrzymajcie kciuki co?

Mam ostatnio jeden mały koszmarek z usypianiem mileny. Nawet nie jestem w stanie tego opisać. ja NIE WIEM jak to dziecko usypiać... nie mam już na nią sposobu. Co robić... kładę chłopaków najpierw, a potem biorę ją na przeczekanie, bo na rękach nie, przy cycku nie, w łóżeczku wielkie NIE... tylko skacze (oczy śpiące pół-zamknięte, głowa kiwająca się, nogi miękkie), turla się, przekłada, potem śmieje, normalnie jak na haju jakimś. Ja padam, nerwy mi siadają, mam ochotę wyjść... Nie wiem co z nią robić...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 cze 2011, 19:40

Martalka, koleżanka wspomniała coś o tej stronie londynek.net może coś znajdziecie...

Nasz też miliony razy się pokręci w łóżku nim zaśnie. Ja go wtedy zostawiam, drapię delikatnie po pleckach i jakoś pada jak sie ułoży. :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

14 cze 2011, 20:10

Martalka, my z zasypianiem mamy podobnie. Kładziemy się na cycowanie, a potem Dawiś, zaczyna turlać się po łóżku, raczkować, przytulać się i w miarę zmęczenia na coraz dłuższy czas przytula główkę do poduszki, materaca... i tak kilka razy, aż przytuli się już na dłużej :-) Wtedy głaskam Go po pleckach i przysypia (koniecznie na brzuszku). Czasem nasze usypianie trwa 10, a czasem 30 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

14 cze 2011, 20:28

trochę to pocieszające, że macie podobnie z zasypianiem :)
Dzisiaj usnęła przy cycusiu, ależ mam teraz luz... bo zwykle nie usypia, i gadanie chłopaków też raczej nie pomaga zasnąć. Oni już umieją się wyłaczyć i zasnąć, Ona nie- i co usłyszy, to hyc i wstaje. Na pewno trwa to dłużej niż 30 min. Często po tym czasie poddaję się i zabieram Milenkę do pokoju obok i chłopaki zasypiają sami, ona sama...


Tibby, szukam po londynku :) Ale wczoraj i dzisiaj tam nie byłam, więc idę, może cokolwiek wpadło... :ico_oczko:
Ciągle czekam na maila.. w ogłoszeniu nie było nr tel. dziwne. Bo po treści zdawało się, że temu komuś zależy na wynajęciu. A tu cisza w eterze. Aż mam ochotę wysłać drugiego maila- tym razem z gmail czyli bez końcówki .pl
No, ale nazwisko podałam podpisując się, więc bez sensu w sumie...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 cze 2011, 13:03

dziewczyny, jak będziecie chciały się przenieśc na Roczniaki, to dajcie znac, bo trzeba wtedy napisac do moderatora. przeniesie cały ten wątek. chyba, że chcecie sobie gdzies trzasnąc inny nowy juz temacik.

[ Dodano: 22-06-2011, 09:27 ]
dziewczyny i dla was :ico_tort: za 14 m-cy Tobisia! :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 cze 2011, 09:00

Jejku, ale tutaj straszliwe pustki!!!
korzystacie z wakacji czy co? My ju ż po cześci mamy wakacje, Bartosz zakończył oficjalnie pkole, ale jeszcze do końca czrwca moze chodzić się bawić.

U nas nadal po staremu. Milena trenuje chodzenie i myślę, że gdyby nie zbytnia ostrożność z jej strony, to by chodziła, bo umie stawiać kroki, sama stać itd, ale się boi łazić.
Non stop by jadła. :ico_haha_01: Wyszkolona przez chłopaków już jakiś czas pije ze słomką i nie popuści jak oni coś piją a ona nie.

Jakie macie patenty na śniadania dla roczniaka?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 cze 2011, 21:01

Martalka, nasz wcina najchętniej płatki kukurydziane na mleku. :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-06-2011, 16:14 ]
julchik22, najlepsze życzenia dla Dawisia z okazji roczku!!!!!!!!!!!!!!


Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość