Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 cze 2011, 12:49

aniawlkp86, jasne że tak i chwali mu się to że pracuje bo i są tacy co ręce załamią i koniec ale on też musi zrozumieć że ty też pracujesz całymi dniami i nocami a to nie jest nic. Poza tym dzieci sa tak samo jego jak i twoje i jego obowiązkiem jest robienie przy nich. Ok on pracuje więc ty zajmujesz sie domem ale po pracy czy w wekkend łaski nie zrobi jak pójdzie z dziewczynkami na spacer a ty będziesz miała chwilkę dla siebie. W końcu dzieci same się nie zrobiły i na świat się niepchały :ico_oczko: mam nadzieję ze się nie gniewasz ze tak mówię ale to tylko moje zdanie. JA też przez wiele lat się godziłam na układ który mi kompletnie nie odpowiadał i ręce załamywałam :ico_sorki: :ico_sorki: życie w dzisiejszych czasach niestety jest strasznie trudne :ico_sorki:

A ja miałam wam mówić że w poniedziałek idę za zebranie do przedszkola :ico_olaboga: kurcze nowy rozdział w moim życiu i życiu dzieci a ja chyba muszę zaczać odcinać pępowinę :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2011, 12:57

Evik.kp, jasne że się nie gniewam :-) wiem,że dzieci są nasze tylko on jakoś tego zrozumieć nie może...ja ich sama nie zrobiłam...wczoraj po nocce 19-7 spał cały dzień,wstał tylko zjeść i małą przypilnował kilka minut jak poszłam po Hanię...ja go jakoś załatwię tylko muszę pomyśleć :ico_oczko:

a chłopaki obaj idą do przedszkola?

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 cze 2011, 01:53

aniawklkp dziękuje ja k, Kubę astma dusi a Miichal nadal nei może się zalatwić.

ja napisałam,z ę nie puściłabym ale nie dlatego, ze nie ufam (ta kwestia akurat jest mi dość obojetna) tylko o to, że uważam, ze urlop nalezyy spędzać z rodziną. Wszytskim się nalezy, a dzieciom to juz najbardziej spędzić maximum czasu z rodzicami.

[ Dodano: 12-06-2011, 01:55 ]
a ja nadal nie wiem c zrobię z Michałem od września i nie mam najmniejszego pomyslu

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 cze 2011, 18:07

Kubę astma dusi a Miichal nadal nei może się zalatwić.
biedactwa :ico_sorki:
a ja nadal nie wiem c zrobię z Michałem od września i nie mam najmniejszego pomyslu
a nie ma żadnego ogłoszenia że ktoś by się zajął jakimś dzieckiem,nie raz takie są :ico_sorki:
uważam, ze urlop nalezyy spędzać z rodziną. Wszytskim się nalezy, a dzieciom to juz najbardziej spędzić maximum czasu z rodzicami.
tak samo myślę :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 cze 2011, 19:09

kilolek napisał/a:
uważam, ze urlop nalezyy spędzać z rodziną. Wszytskim się nalezy, a dzieciom to juz najbardziej spędzić maximum czasu z rodzicami.

tak samo myślę
a mnie się wydaje, że wiedza co robią i dzieci tez dostana swoje jak tata będzie wypoczęty to i dla nich będzie miał więcej cierpliwości. Co innego gdyby to był wyjazd taki jakiś planowany i gdzieś bliżej ale takiego lasta nie można było odpuścić.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 cze 2011, 20:30

ale ja nie twierdzę, że nie wiedzą co robią, przecież to jest ich sprawa. Wyraźnie napisałam, że ja bym nie puściła i podałam swoje powody.

[ Dodano: 12-06-2011, 20:33 ]

a nie ma żadnego ogłoszenia że ktoś by się zajął jakimś dzieckiem,nie raz takie są :ico_sorki:
ależ jest i to mnóstwo tylko ja zarabiam mniej od niani. A posłanie obu do przedszkola pochłonie prawie całą moją pensję (zostanie dokładnie 200zł)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 cze 2011, 09:54

kilolek, no to zbyt dużego wyjścia nie masz, albo dać obu do przedszkola albo zostać w domu :ico_noniewiem: trudna sprawa. Ja wczoraj byłam na zebraniu w przedszkolu i bardzo mi się podobalo. Zmieniła się jakaś ustawa i państwo płaci za 5 godzin pobytu dziecka a rodzice za różnicę czyli jak jest 8 godz to płace tylko za 3. Do tego wyżywienie 5,5 za dzień czyli za dwóch 220 zł na miesiac więc nawet na dwóch nie jest drogo tym bardziej że na drugie dziecko jest zniżka.
U mnie idą obaj i bardzo się cieszę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 13:54

ależ jest i to mnóstwo tylko ja zarabiam mniej od niani. A posłanie obu do przedszkola pochłonie prawie całą moją pensję (zostanie dokładnie 200zł)
to faktycznie nie wesoła sytuacja :ico_sorki:
Zmieniła się jakaś ustawa i państwo płaci za 5 godzin pobytu dziecka a rodzice za różnicę czyli jak jest 8 godz to płace tylko za 3. Do tego wyżywienie 5,5 za dzień czyli za dwóch 220 zł na miesiac więc nawet na dwóch nie jest drogo tym bardziej że na drugie dziecko jest zniżka.
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 cze 2011, 14:37

Evik u mnie jest tak, że te godziny ponad... są po 28 a wyzywienie 10zł na dobę. Poza tym u nas nie mozna przyproowadzać dziecka tylko na darmowe godziny pierwszeństwo w przyjęciu mieli CI co zadeklarowali najwięcej godzin. Ja zadeklarowałam 8 wiec za 3 musze zaplacić. Wychodzi mi 400zł za samego Kubę + zajęcia dodatkowe i komitet

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 14:48

Wychodzi mi 400zł za samego Kubę + zajęcia dodatkowe i komitet
to drogo :ico_olaboga:

choć u nas pkole podrożało do 350 zł zależnie ile godzin dziecko będzie w pkolu,no ale że Hania się nie dostała to koszt pkola na razie mi odpada,chyba że we wrześniu coś się zmieni :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość