Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 cze 2011, 10:14

Gaga fajnie ze wesolo u was. i deszczyk tez zbawienny bywa. ja tez nie placze za upalami. choc jutro juz wracaja. tylko 3 dni oddechu. ale lato bez upalow to nie lato nie?
zacznie sie basenowanie i jeziorkowanie to bez upalow nie to samo hehe

mam nadzieje ze nad morzem bedzie ladnie
choc 25 st i slonce i bedzie super
zeby dzieci nie popalic hehe

piszecie o tesknocie maluchow
ja nawet nie myslalam o tym
bo od malego zostawiam Olafa czesto choc na chwile. z wszystkimi

prawie codziennie 1,5 godz z moja mama. siostrami. nikogo sie nie boi i nie placze. hehe ale jak wracam to sobie przypomina o jedzeniu i juz po uslyszeniu mojego glosu szuka cyca. hehe bo akurat pora karmienia nadchodzi hehe

wlasnie spi. a ja sie zbieram bo dzis tak przyjemnie chlodniej wiec na zakupy pojedziemy. bo jutro nie ma szans. upal no i wizyta u neurologa i zakonczenie Pkola..
buuuu

milego dnia buziak

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 cze 2011, 13:33

ja się przywitam grzecznie :)

u nas w porządku wszystko. Czasu mało na internet, jakoś nie po dordze do komputera :)

Widzę, że nasze dzuecuaczki rosną jak na drożdżach :)

Tomuń też rośnie. Ważyliśmy to miał 8,5 kg :D Tez juz je inne pokarmy niż mleczko, lae niezbyt chętnie. Każde warzywka musi poprawić mleczkiem, bo chyba nie czuje że zjadł póki smak mleka nie poczuje hehe.

Buzok Ty już pracujesz> ? No właśnie, a kto jeszzce pracuje? Ja mam zamiar ok. listopada.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

21 cze 2011, 14:04

Witaj Alineczq z Tomusia kawał chłopa :ico_brawa_01: no ale on od początku był duży
No właśnie, a kto jeszzce pracuje? Ja mam zamiar ok. listopada.
ja wracam od września, tak w połowie miesiąca, no chyba, że będę miała dość bycia kurą domową, to od początku miesiąca :-D

madziorka a gdzie jedziecie nad morze ?
my wym roku sobie odpuszczamy, jakoś nie bardzo mam chęć z moją dwójką tłuc się prawie 500 kilometrów. Zresztą teraz dzieciaki i tak mają fajnie - jak tylko jest pogoda, to prawie cały dzień na podwórku siedzimy. A mieszkamy na wsi także powietrze im służy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 cze 2011, 14:32

Gaga do gdańska. mam tam kumpele. jade do niej z druga kumpela. kazda z nas ma po dwojce dzieci. takze szalenstwo
ja mam ok 700 km
ale jade pociagiem wiec dziele trase na pół
co oczywiscie wyjdzie znacznie dluzej ale wiadomo jak to koleja sie jezdzi
autem pewnie ok 9 godz
a ja z warszawy do gdanska mam 8 godz pociagiem. masakra. ale chyba cos remontuja bo to niemozliwe chyba wrrr
no a do warszawy to tez pociagiem ok 7 godz. wiec lacznie to ok 16 :ico_haha_01:

jade sama z dziecmi
ale okazalo sie ze adama kolega z pracy jedzie tego samego dnia do warszawy sam. autem. wiec jak nic sie nie zmieni to nas zabierze. byloby super

a z warszawy juz z kolezanka i jej dzieciakami razem pociagiem. sa przedzialy dla matek z dziecmi.
pojedziemy tez noc. od godz 23-7 rano
bedzie chlodniej przede wszystkim i dzieci beda spaly.

Alinka witaj. ja do pracy chetnie od wrzesnia. tyle ze gdzie? i co z Olafem?
mysle ciagle nad jakims swoim interesem..
i przede wszystkim trzeba miasto zmienic
i szukac dalej pracy
dla Olafka jakis dobry zlobek

ehh

damy rade nie?

buzka

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 cze 2011, 15:22

hej :D

Gaga dziękuję za info :ico_sorki: owsianki to u mnie ci moc :-D więc zacznę podawać :-)

madziorka hihi, jak nasze mamy dawały co popadnie to alergie też były tylko nie były tego świadome,dziecko miało czerwone poliki aż paliły to mówiono o jakie zdrowe piękne rumiane dziecko :ico_haha_01: a to alergia była...

Zuza ma AZS no i niby się wyrasta ona ma mniej jak dawniej ale nie wyrosła jeszcze,zaczęło się jak u buzok problemami z jelitami,kolkami itd później AZS no i astma...
Więc współczuję komu to dokucza...

Alineczq, ale już masz duzego synci :ico_brawa_01:

jej jej muszę uciekać po dziewczyny do szkoły ..

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 cze 2011, 21:38

Aniu tak gluten jest w wielu rzeczach. jesli twoja mala toleruje kazde mleko to mozna kupic juz gotowe z mleczkiem dla dzieci specjalne bo ja kupilam taka manne zwykla.
no ale biszkopciki mozna tez kruszyc do deserku i td

ciesze sie bo Leonowi sie spodobala sie kaszka Olafa i sam sobie zazyczyl. wiec ugotowalam mu manne na mleku i dodalam owocow. zajadal sie
obiecalam mu ze na wakacjach bede mu codziennie gotowala na sniadania rozne kaszki
jesli tylko mu sie nie znudza
bo to takie zdrowe i pozywne sniadanko

zawsze mu takie robilam. sama. nie kupowalam gotowych slodkich kaszek . tylko zwykla owsianke. kaszke kukurydz. i inne i urozmaicalam swiezymi owocami. zadnego cukru

sama tak lubie
ale teraz wyklucyzlam nabial buuuu



no pewnie alergie sie pojawialy. ale nie tak jak teraz
teraz wiecej chemii i wszystkiego wokol...

ja ze zdjec tak nie kojarze rumianych dzieci

ale napewno bywaly i takie
i umeczyly sie bo nikt nie zdiagnozowal

wiesz nie kazde dziecko wyrosnie z AZS
ale wiekszosc
i ja na to licze

na razie nie narzekam bo naogladalam sie zdjec na necie i u nas nie jest zle

tylko te pobudki w nocy swedzace sie pojawily
on sie nawet nie drapal wczesniej
ja jadlam wszystko
dokarmialam go HA

i bylo bdb

ale AZS ma to do siebie ze sa rozne etapy

dzis kupilam jeszcze inne kremy

i na noc nie dostal w ogole flachy

wypil tylko moje mleczko z piersi
i zasnal sobie szybciutko grzeczniutko sam

on jest taki kochany

wczesniej tez pospal 2 godzinki kiedy ja z mama i sister po wyprzedazzach buszowalysmy w galerii. wrocilam z nim prosto do domu i wykapalam nakarmilam i chwile sie pobawil poprzekrecal na brzuszek i nawet nie wiem kiedy zasnal
kochaniutki slodziutki

lelek to chce byc taki samodzielny
i sam chce sie myc wycierac..

tylko jeszcze bajke trzeba mu czytac hehe
wiec luzzz

takze sprawnie mi poszlo z dziecmi
a ja dzis wyjatkowo w tygodniu sama wieczorem

bo Adam gral w Piłke
zaraz bedzie

zazyczylam sobie zimna cole
mam ochote

hehe

ale moge sobie pozwolic.. na odrobine slodyczy hehe

bo po cwiczeniach dzisiejszych i mierzeniu jest bdb
kolejny cm mniej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-06-2011, 21:40 ]
Aniu a Zuzia ile ma juz latek?
bo ponoc do 4 roku zycia sie wyrasta z AZS

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 cze 2011, 13:13

madziorka hihi, Zuza w sierpniu skończy 8 lat.

a czy Lili toleruje inne mleka to ja nie wiem bo ona nie chce butelki a ryżową kaszkę na mleku modyfikowanym wymiotowała więc albo mleka właśnie nie toleruje albo konsystencji kaszki.

Na biszkopty za wcześnie,jeszcze tak sobie nie radzi z jedzonkiem.

No a kaszki to my jemy owsiankę itp to ja i dzieci codziennie i różne płatki więc spoko coś tam wymyślę.Dobrze ,że Leonkowi posmakowało :)

Ponoć od 2 lipca mamy mieć w miarę pogodę tzn 16 stopni średnio :ico_haha_01: ale ma nie padać :ico_sorki: nie mogę się doczekać :ico_haha_01:

[ Dodano: 22-06-2011, 13:15 ]
aa zapomniałam się pochwalić,Gabi wczoraj skończyła 5 latek dostała roki i była mega szczęśliwa bo wróciła ze szkoły bardzo rozczarowana że nie było żadnej niespodzianki wchodzi do domu a tu tort,prezenty karteczka...ale się cieszyła nawet nie potrafię opisać :D
przyjęcie jej robimy w sobotę,będzie cudnie mam nadzieję :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 cze 2011, 09:49

Cześć dziewczyny, u nas wczoraj masakralna burza była, drogą normalnie rzeka nam płynęła.

Ulubionym zajęciem Krzysia od kilku dni jest podskakiwanie. Nie chce siedzieć, tylko che żeby go trzymać pod pachy, a on się odpija nóżkami od podłoża i całą buzia mu się cieszy.
Ja to jakieś dziwne dzieci mam :ico_noniewiem: Bartek miał tak samo. Też się nie rwał do siedzenia. Najpierw zaczął wstawać w łóżeczku na proste nogi, a dopiero później siadać i wygląda no to, że z Krzysiem będzie to samo

Dziś znów mamy gości, także zmykam coś przygotować.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

23 cze 2011, 22:34

Hej dziewczynki ja wpadłam tylko ktopkę postawić!
Ale naklikałyście nie wiem kiedy was doczytam pewnie dopiero w przyszłym tyg. jak wrócę do UK bo tutaj to zupełnie czasu nie mam! U nas wszystko ok. Klaudusia rośnie jak na drożdżach co dzień wydaje mi się większa i mądżejsza - zbój mały!
Dodam wam fotki jak wrócę!

Buzoczku widziałam fotki Adrianka ale duży i silny chłopczyk z niego i coraz ładnijszy się robi!

Zmykam spać bo jutro rano pewnie córcia zrobi mi pobudkę bo ostatnio o 6:00 - 6:30 wstaje i zaczyna gadać i się śmiać i bawić taże zmykam!

Buziaki

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 cze 2011, 08:35

Witam dziewczyny, a my dziś chwalimy się pierwszym ząbkiem :509: prawa dolna jedynka od rana na wierzchu

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości