Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 cze 2011, 21:43

"cicho bądźcie bo dziecko śpi"
artysta mały :ico_brawa_01: teraz dajecie pepti tak?

Z moją laktacją już chyba lepiej, bo niedawno młody zjadł tylko z jednej piersi spokojnie bez szarpania i śpi :-D zobaczymy jak będzie dalej.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 cze 2011, 08:50

Witam,
tu zapowiada się bardzo ciepły i słoneczny dzień :ico_brawa_01: super bo pojedziemy na działkę do siostry.
U nas noc spokojnie-1 pobudka, buzia wygląda już lepiej, wysypka schodzi (za uszami już nie ma). Kamie z serca spadł nam wszystkim.
Markotka tak podajemy bebilon pepti i mam nadzieję, że po tym mleku uczulenie lub jakiejś nietolerancji już nie będzie więcej.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 cze 2011, 10:58

czesc

u mnie jest mama, tzn dzis juz jedzie, ale dlatego chyba mam malo czasu na forum, czytam Was systematyczie,

Markotka jak to jeszcze aktualne, to ja mam laktator reczny aventa i jestem zadowolona

Murchinson, ciesze sie, ze Matiemu juz lepiej

po poludniu jedziemy na urodziy do mojej chrzesnicy, postaram sie zajrzec wieczorkiem

milego dnia

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 cze 2011, 12:09

hej !

nie wiem co robic z ta buzka małego.było juz lepiej i znowu po nocy wysyp ze hej.......maz pojechał po ten protopic ......nie wiem czy dobrze zrobiłam mowic zeby kupił........

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 cze 2011, 18:51

Cześć dziewczyny :-)
Niedawno wróciliśmy- wyjazd b. udany :-) drogę do i spowrotem Maksio przespał z jednym przystankiem na karmienie- też w jadącym samochodzie nigdy bym się nie odważyła nakarmić dziecka! Ogólnie cały wyjazd Młody przespał, było fajnie, dużo spacerowaliśmy, troszkę odpoczęłam! Właścicielka w pensjonacie dała nam łóżeczko i wanienkę dla Małego więc ogóle było super- nie musiałam go myć w umywalce jak to było w zamyśle :ico_oczko:

Pierwszego dnia tylko dostałam gorączki 38,6 bo znowu mam nawał pokarmu- leci mi ciurem!! Na szczęście zabrałam ze sobą laktator, termometr i lek przeciwgorączkowy i szybko sobie poradziliśmy z problemem.
Mam laktator aventa i jestem bardzo zadowolona, przykładam, chwila moment i butla pełna :-)
Maksio też najada się z jednego cycucha, czasami chce jeszcze drugiego ale zdarza się to sporadycznie :-)

Markotka, a jak teraz z tym pokarmem? Masz troszkę więcej? Szkoda by było przechodzić na modyfikowane- bądź dzielna i wytrwała pokarmu będzie więcej :ico_oczko:

Motylku jak tam Pawełęk? Wymiotuje jeszcze? Z witaminami rozpuszczalnymi w tłuszczach czyli A D E K właśnie tak jest że w nadmiarze mogą szkodzić czasem bardziej niż w niedomiarze. Pozostałych się raczej nie przedawkuje bo nadmiar wydalamy z moczem. Te wymioty według mnie mogły być jak najbardziej przez witaminy....

Murchinson fajnie, że nowe mleko przyniosło zamierzony skutek :-)

Patrycja, czuję że gdyby moja teściowa była na miejscu miałabym podobnie! Bardzo Ci współczuję, może spróbuj jej kulturalnie ale dosadnie wytłumaczyć, że to Ty jesteś rodzicem i doskonale wiesz co dla Filipka jest najlepsze i nie potrzebujesz niczyich rad, a jeśli kiedykolwiek będziesz miała jakieś wątpliwości to spytasz ją wtedy o radę :ico_sorki:

Jutro chrzcimy Małego- na szczęście w drodze powrotnej w Katowicach odwiedziliśmy galerię i kupiłam sobie spódniczkę :-) Małemu biały sweterek żeby nie zmarzł bo dziś okropny ziąb :ico_sorki:

[ Dodano: 25-06-2011, 18:53 ]
maz pojechał po ten protopic ......nie wiem czy dobrze zrobiłam mowic zeby kupił........
Skoro nic innego nie pomaga to może dobrze zrobiłaś!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 cze 2011, 21:43

U nas nocka z jedną pobudką za to rano troche Pawełek był marudny do południa, a potem to głównie spał. Dziś pierwszy raz dałam odciągnięte mleczko w butelce i pięknie ssał. Mój Filipek jak był malutki to za nic nie chciał jeść z butli więc cały zapas zamrożonego mleczka się zmarnował :ico_oczko:

Wybrałam się dziś z zamierem kupna sukienki na wesele ale niestety wróciłam z niczym,nic mi się nie podoba :ico_sorki: Chciałabym taką zwiewną sukienkę najchętniej krojoną z klosza np. szyfonową z łączką, kwiecista lub gładką w pastelowych kolorach.

Markotka Pawełek jak narazie nie wymiotuje ale jeszcze nie próbowałam dawać mu znów witaminy K.
Laktator ja mam Medela i jestem bardzo zadowolona. Mam taki ręczny z pompką, bardzo dobrze odciąga.
Widać że wzorowo walczysz o laktację :-D

Murchinson jak widać lekarze często podchodzą do pacjentów nawet takich malutkich rutynowo. Ale fajnie że już znacie przyczynę :ico_brawa_01:
Super masz tego siostrzeńca :ico_brawa_01: Filipek też nas tak ucisza :-D

Koroneczka dziękuję za wypowiedż o witaminach :ico_sorki: Właśnie czytałam że tak może być, dlatego zdziwiło mnie podejście położnej aby dawać witaminy nawet jak dziecko wymiotuje :ico_puknij:
Fajnie że wyjazd taki udany :ico_brawa_01: Zazdroszczę :-D

zoola buziaczki dla obsypanego Tymonka :ico_sorki: Oby mu szybko przeszło.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 cze 2011, 08:39

czesc

Koroneczka, fajnie, ze wyjazd sie udal :ico_brawa_01:

my juz nie spimy od po 6, P wychodzil do pracy wiec sie pobudzilismy :ico_olaboga:

teraz :ico_spanko:

milej niedzieli

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 cze 2011, 11:13

hej

fotki z wczoraj :-)
akurat nie wszystkie bo sam chrzest na fotkach jest u chrzestnej w aparacie i muszę sobie zgrać jak przyjadą :ico_sorki:
mała całą mszę prawie przespała,tzn zasnęła po 17 a wstała przed 22 dopiero :ico_szoking:
imprezka udana tylko dzisiaj mam sprzątania :ico_olaboga:

Hania
Obrazek

Milenka
Obrazek

my z księdzem
Obrazek

my i chrzestni
Obrazek

ja :-D
Obrazek

Obrazek

z Milenką
Obrazek

ja i mój kochany kuzyn Grzesiu :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 cze 2011, 11:55

ania wygladasz rewelacyjnie !!!!!!!!!!!!
kiedy ja bede miec takie szczupłe nogi????
na prawde rewelacja !!!!

dziewczyny jak ma wygladac twarz po posmarowaniu protocic .......małemu robia sie takie czerwone plamki.......nie sadze zeby go piekło bo nie jest płaczliwy ......kidy moge spodziewac sie efektu .......
ja chyba zwariuje....
jutro szukam dermatologa

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 cze 2011, 12:22

Koroneczka super, że wyjazd się udał :ico_brawa_01: śliczna fotka Maksia :ico_brawa_01:

Ania super fotki :ico_brawa_01: ale Milenka pospała :ico_brawa_01:

Motylek no walczę o laktację i jest już lepiej, nie wiem czy to ręczne odciąganie pomogło, czy po prostu kryzys mija, ale czasem jeszcze MM muszę podać.

Zamówiłam sobie na allegro laktator ręczny Avent, zobaczymy jak się sprawdzi.

Tak się zastanawiam jeszcze jak robić teraz z witaminami D+K jak dokarmiam mlekiem modyfikowanym, podawać normalnie? Nie przedawkujemy?

Krzysiu od wczoraj marudny bardzo, w nocy między 3 a 4 płakał prawie cały czas i nawet przy piersi nie chciał się uspokoić :ico_sorki: rano dzisiaj też marudził, ale teraz zasnął :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość