Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 cze 2011, 15:44

dziewczynki trzymajcie jutro za nas kciuki :ico_oczko:

[ Dodano: 25-06-2011, 15:45 ]
@gniecha grzybicę????ja nawet nie wiem jak się to objawia :ico_szoking:

[ Dodano: 25-06-2011, 15:46 ]
no i wyobrażam sobie, że sama z dwójką maluchów i pies to jest roboty, a kiedy mąż wraca????

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 cze 2011, 17:14

@gniecha grzybicę????ja nawet nie wiem jak się to objawia :ico_szoking:
To wygląda jak podrażnienie bardzo czerwona pupa ,ale są takie pryszczyki mocno czerwone i to oznacza grzybicę i tego samym zwykłym kremem do pupy nie zwalczysz niestety trzeba specjalny no i walczę
no i wyobrażam sobie, że sama z dwójką maluchów i pies to jest roboty, a kiedy mąż wraca????
Kwestia przyzwyczajenia pewnie bo są kobiety co samotnie wychowują dzieci ,ale ja mimo ,że i tak wszystko sama prawie robię to gdy tatuś jest jest mi psychicznie lżej no i z psem nie muszę biegać a ona z tęsknoty co noc siusia pod drzwiami wrrrrr dobrze ,że tam kafelki mamy nie dywan ehhh ale roboty mam po uszy

[ Dodano: 26-06-2011, 09:15 ]
Witam :ico_kawa: Dziś poranek bez niespodzianek pod drzwiami he he za to synek starszy posiusiał się w nocy w łóżku :ico_szoking: Pierwszy raz od 2 lat chyba coś te chorubstwo żle na niego działa .Teraz jeszcze śpi ... bidulek .Ale daję radę bo w takich sytuacjach jak nie my to kto sobie da tę radę m he? Trzeba wziąć się w garść i pchać do przodu no nie?Kto za nas to zrobi?....

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

26 cze 2011, 11:24

tego samym zwykłym kremem do pupy nie zwalczysz niestety trzeba specjalny no i walczę
Zuzanka miała to przy okazji pleśniawek, bo jej się przeniosło i faktycznie miałam smarować chyba ze 3 czy 4 tygodnie żeby to zeszło, na szczęście miała tylko kilka malutkich wyprysków, więc nie cierpiała z tego powodu. A udało mi się tylko przypadkiem, bo przy okazji wizyty mówię, a niech zerknie Pani doktor co to jest, bo przecież nie leży w kupie, sudokremu daję że pupa biała a to nie schodzi i nie schodzi. No i jak się okazało to też zakażenie grzybicze. Ponać można po tym, że ciężko się krem z tego zmywa i krosteczki mają czasem taki kołnierzyk ze skórki.

[ Dodano: 26-06-2011, 11:29 ]
są kobiety co samotnie wychowują dzieci
hehe, ale one już chyba nie biorą sobie na głowę psa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: . Nie no zawsze we dwoje raźniej, przynajmniej mamy wewnętrzny spokój :-D
synek starszy posiusiał się w nocy w łóżku
I starszym nieraz się zdarza, czasem jak się przyśni że do toalety idziemy i siup. A maluchowi tym bardziej. Niech synek szybko wraca do zdrowia, a mąż do domu. U nas przyszły tydzień szykuje się napięty, bo u męża w pracy festiwal prękości, więc pracy będzie po uszy i cały weekend praktycznie z życiorysu.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

27 cze 2011, 07:59

:ico_kawa: Dzień Dobry dziś mam trochę luzu bo starszy do szkoły idzie a ja będę :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: jak go nie ma to jakoś szybciej mi idzie.Stefan w nocy obudził się raz tylko bo jadł o 22h50 potem o 3h40 a potem już rano ja wstawałam o 7h00 super oby mu tak już zostało oznaczałoby to ,że nie mam kryzysu mlekowego :-D

[ Dodano: 27-06-2011, 10:39 ]
Zapomniałam napisać ,że synek wcczoraj pierwszy raz przekręcił się z plecków na brzusio :ico_brawa_01:

[ Dodano: 27-06-2011, 18:41 ]
No co z Wami?Dzieci czas wasz totalnie pochłonęły co? :ico_oczko: Ja też tylko na chwilkę .U mnie upał 35* w cieniu :ico_szoking: Dobrze ,że w domu jest ciut chłodniej w najgorszym wypadku planowałam pobyt w garażu tam jest całkiem chłodno choć średnio przytulnie he he .Jutro będzie dalsza część porządków ufff

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

27 cze 2011, 21:19

hej!! my już po wczasach. Było super, ale nie mogę się odnaleźc teraz. Cała łazienka zawalona praniem :ico_olaboga: puszczam po dwie pralki dziennie bo nie mam gdzie suszyc. Wojtuś słodki i uwielbia jak się go całuje po szyji - piszczy wtedy i cieszy się w głos. Już nie jest taki płaczek za to Zuzia strasznie się rozpuściła przez te wczasy :ico_zly: Więcej napiszę jak Was doczytam

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 cze 2011, 22:10

hej, my pop chrzcinach, imprezka się udała, mały grzeczny a wszyscy nim byli zachwyceni :ico_brawa_01: teraz to tak trochę mi szkoda, że tak szybko zleciały te chrzciny. Piękna uroczystość w kościele, chrzciło się dziewięcioro dzieci :-) ogólnie jestem bardzo zadowolona

AniaZaba, fajnie, że wakacje udane

@gniecha, jak tam pupa Stefcia????lepiej???
bo u męża w pracy festiwal prękości, więc pracy będzie po uszy i cały weekend praktycznie z życiorysu.
a co to takiego????

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

27 cze 2011, 23:47

No co z Wami?Dzieci czas wasz totalnie pochłonęły co? Ja też tylko na chwilkę .U mnie upał 35* w cieniu
No u nas też od dwóch dni nieźle daje. Ale w końcu można założyć dzieciom letnie sukieneczki :ico_brawa_01: my całe dnie na polu jak tak ciepło, szkoda w domu siedzieć, tym bardziej że mieszkanie super ekstra gorące :ico_oczko:
hej!! my już po wczasach. Było super
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wojtuś słodki i uwielbia jak się go całuje po szyji - piszczy wtedy i cieszy się w głos
U nas podobnie, całowanie po szyjce jest zawsze przed kąpielą. Zuzia chyba już wie, bo jak tylko biorę ją na ręce żeby przenieść do wanienki już kuli szyjkę i się cieszy :-D :-D :-D :-D :-D
a co to takiego????
Generalnie mnóstwo samochodów, zarówno tych najnowocześniejszych i najszybszych, jak i starych klasycznych (oczywiście odpicowanych na bóstwo - Anglicy kochają się w zabytkowych samochodach), jakiś rajd jest po drodze, dużo osobiostości, no i ogólnie duuuuużo ludzi. Hotel pełny, więc stąd mąż ma trzy dni 7-18. Pewnie jak przyjdzie do padnie jak długi :-)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 09:29 przez b@sia, łącznie zmieniany 1 raz.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 cze 2011, 06:34

hej!! my już po wczasach.
Superpewnie wypoczęta co?Ja jeszcze wczasy mam przed sobą .
ej, my pop chrzcinach, imprezka się udała, mały grzeczny a wszyscy nim byli zachwyceni
Brawo ja też wspominam super chrzciny i rzeczywiście tego dnia jakby szybciej wszystko leciało a szkoda.
@gniecha, jak tam pupa Stefcia????lepiej???
tfu tfu odpukać jest coraz lepiej a specyfiki jeszcze nie dotarły z Polski chyba się pupa wystraszyła hehe .
Dzisiaj w nocy upał taki,że nie idzie spać masakra a jak otworzę okno to i tak mało daje tylko hałasu więcej z ulicy .Mam klimatyzator ,ale w garażu sama go nie wniosę ah ci mężowie co byśmy bez nich robiły?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 cze 2011, 12:30

hej, za 4 miesiące Mata :ico_tort:

mam @ :ico_placzek: a taki był spokój :-D

b@sia to fajna atrakcja :-)
tfu tfu odpukać jest coraz lepiej
oby tak dalej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 cze 2011, 10:20

witam
ja bardzo rzadko ostatnio nie mogę się wyrobić z czasem...choć Kornelka aniołek jak ich mało!!!!!!może dlatego że mam sesje.......jeszcze do 9 lipca....
u nas po malutku Mikołaj do czwartku chodzi do przedszkola od piątku ma wczasy,w piatek ma 4 dzieci do pilnowania!! :ico_olaboga: moja kuzynka nie ma co zrobić z dziewczynkami i przychodzą do mnie dobrze że jest moja mam bo bym oszalała!!!!!

my w pon byliśmy na szczepieniu.Kornelka waży 7115 i ma 74cm.plakała strasznie ale krótko.je juz zupki i deserki nadal karmię ja piersią ale muszę dokarmiać sztucznym bo mało pokarmu mam....myślłam że jakieś sensacje brzuszkowe będą a tu miłe zaskoczenie!!!!

ja tak naprawde mam non stop wczasy bo mieszkam nad morzem ale mi sie marzy wyjazd gdzieś na pare dni!!!!

a my nadal przed chrzcinami... :ico_wstydzioch: niewiem kiedy je zrobimy :ico_zly: wiecznie jakiś problem jak nie chrzstnym nie pasuje to teraz w sierpniu nie wiadomo czy się uda zrobić bo kasy brak... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość