NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

30 cze 2011, 10:26

Co do zniszczen....staram sie nie denerwowac...ale szlag mnie trafia jak poprzedniego dnia umylam szafki w kuchni a rano wstaje ...a tu jakies resztki kurczaka na blacie -zalaly caly blat ni to tluszczem ni sosem i scieklo przez wszystkie szafki na podloge... i to naprawde jest jedno z przyjemniejszych sprzatan...bo wczoraj rano pol godziny mylam szczotke do wc!!!! niew iem skad sie takie brudasy i niedbaluchy biora na tym swiecie....
:ico_szoking: :ico_szoking: normalnie slow brakuje :ico_szoking: :ico_szoking:
co za ludzie, zeby taki syf robic :ico_puknij: :ico_puknij:
chyba bym zatlukla :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 cze 2011, 10:46

hej :).
magda1614 ja miałam to samo kupić, ale jak sprawdziłam wymiary to na mojego byłoby to za małe.

aga216
ślicznie wyglądaliście :-)

NowaSejana ja też mam wadę wzroku, ale mniejszą niż Ty i też mi się nikt nie zapytał jaka to wada. A po tym porodzie widzę duże pogorszenie wzroku, np o zmierzchu bądź w kościele, gdzie jest gorsze światło jestem ślepa jak kret!!! A z daleka to już nic nie widzę, na dodatek zcasem mi takie mroczki na oczy włażą, że widzę u ludzi 4 oczy i cały czas muszę mrugać. Też potrzebuję wizyty u okulisty, ale nie mam kiedy pójść :ico_olaboga:


tabogucka ja bym ją obciążyła kosztami za wszelkie zniszczenia!
niew iem skad sie takie brudasy i niedbaluchy biora na tym swiecie.... :ico_olaboga:
też się pierwszy raza spotykam z taką sytuacją, żeby dorosła osoba tak zapuściła mieszkanie w gościach :ico_szoking:

a mnie zaczęły wypadać włosy :ico_zly: idę dziś podciąć.
A ta @ niech się już skończy, bo jeszcze trochę i będę potrzebować transfuzji :ico_olaboga: jak mam mieć tak co miesiąc to będę łykać tabletki, bo nie mogę normalnie funkcjonować.

kurcze, Matowi wyskoczyła jakaś krostka na buzi, krostka się wchłonęła ale została czerwona plamka, która nie ma zamiaru zniknąć. Boję się, że to alergia. to siedzi już ze 2 tygodnie, ale czy jedna malutka plamka może świadczyć o alergii??? :ico_noniewiem:
mieliśmy w przyszłym tygodniu iść na szczepienie, ale chyba szczepionki nie będzie :ico_noniewiem:

no i cały czas myślę jak to zrobić, żeby pójść do pracy bo bieda nas czeka. Moja mama 100 km ode mnie, żłobek prywatny 600 zł, niańka 1000 a ja zarobię z 1200. gdybym wzięła niańkę nie straczy na przedszkole dla Oli, do żłobka tak mi go szkoda oddać :ico_placzek: jestem w sytuacji bez wyjścia :ico_placzek: a do pracy muszę iść, bo raz, że nie ma kasy a drugi raz chcę wreszcie zarabiać na nasze mieszkanko.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 cze 2011, 11:23

togobucka jak ja bym miała mieć takich gości to bym chyba wybuchła i powiedziała parę słów, :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nawet gdyby mieli się obrazic

dziewczyny uważajcie na linki z allegro bo nie można już ich wklejać :ico_nienie:
zmiana w regulaminie

i nas burzowo i brzydko

fotki mam jeszcze fajniejsze ,wkleje jak bede miała chwilę,a tort robiłą chrzestna Paulinki i ciasta mi też upiekła

my we wtorek podeszliśmy do pediatry,bo wyczułam malutkiej węzełki powiększone z tyłu głowki,i byłam pokazac,ponoć niektóre dzoeci tak mają,alebo coś przeszła bezobjawowo,ale może też to być od alergi wi wyspypek które ciągle miała,więc jestem spokojniesza,mała waży 5400,przytyła teraz mniej,ale to przez to że śpi po 7 godziń w nocy,a budzić jej nie bede,pediatra mówi że miesci sie w granicach normy,ważne że ciągle przybiera :ico_sorki:

a my jeszcze mc i urlop nareszcie
a mnie zaczęły wypadać włosy idę dziś podciąć
u mnie to samo

[ Dodano: 30-06-2011, 11:58 ]
aaa i mała mierzy już 64 przy wadze 5400g :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 cze 2011, 13:44

obciążyła kosztami za wszelkie zniszczenia!
na razie to ona nas wpedzila w koszta ok£1200 :ico_zly: i to bez zniszczen...

[ Dodano: 30-06-2011, 13:46 ]
to bym chyba wybuchła i powiedziała parę słów,
jestem doslownie o krok od wyrzucenia ich na ulice...nic nie mowie bo ona jescze fochy strzela i k***ami rzuca i wogole jeszcze ciezsza jest atmosfera...

[ Dodano: 30-06-2011, 13:48 ]
mnie zaczęły wypadać włosy
ooooo....mi tez i nie wiem czy dlatego ze tak jest poprostu czy dlatego ze myje i susze teraz codziennie-bo strasznie sie przetluszczajaa w ciazy mylam co drugi....

[ Dodano: 30-06-2011, 13:48 ]
mała mierzy już 64 przy wadze 5400g
jak nic modelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 30-06-2011, 13:50 ]
ja zaraz ide na wazenie Szymka...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

30 cze 2011, 14:04

NowaSejana ja też mam wadę wzroku, ale mniejszą niż Ty i też mi się nikt nie zapytał jaka to wada. A po tym porodzie widzę duże pogorszenie wzroku, np o zmierzchu bądź w kościele, gdzie jest gorsze światło jestem ślepa jak kret!!! A z daleka to już nic nie widzę, na dodatek zcasem mi takie mroczki na oczy włażą, że widzę u ludzi 4 oczy i cały czas muszę mrugać. Też potrzebuję wizyty u okulisty, ale nie mam kiedy pójść
o kochana, to wybierz sie czym szybciej do okulisty...
ja musze jutro podejsc do optyka i o koszty zapytac, bo podobno tutaj okulary strasznie duzo kosztuja... oprawki najtansze po 70-80€ widzialam... a u jednego najzwyklejsze byly po 200€ :ico_olaboga:
nic nie mowie bo ona jescze fochy strzela i k***ami rzuca i wogole jeszcze ciezsza jest atmosfera...
o chole.... w gosciach jest o ku***** rzuca :ico_szoking:
a ile ona ma wogole lat? bo zachowuje sie jak gowniara...

a co do wlosow dzisiaj zauwazylam, ze zaczynaja wypadac i tez sie przetluszczaja na maxa... :ico_olaboga: musze myc codziennie

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

30 cze 2011, 14:46

a co do wlosow dzisiaj zauwazylam, ze zaczynaja wypadac
mi wlasnie tez strasznie wypadają :ico_sorki: :ico_sorki: chyba witaminy zaczne jakies łykać :ico_sorki: i oby ta twoja wada sie nie pogorszyla :ico_brawa_01:

tabogucka, no juz tylko 5 dni :ico_sorki:

Blanka26, no twój synek duzy i dlatego za małe a na mojego jeszcze ciut za duzy ten komplecik ale cena jest ok :ico_brawa_01:
aga216,
A my dzis bylismy u wczesniaków i jest ok,ale nas wyslala do chirurga bo synek ma wedrujące jaderka i sie bała ze jest coś nie tak ale okazalo sie wszystko w jak najlepszym porzadeczku z jaderkami tylko sie czasami chowają :ico_sorki: A teraz babelek malutki spi :ico_haha_02: to wezme sie za male sprzatanko.


aga216, twoja córcia ładnie wazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 cze 2011, 15:45

magda1614, mój mały tez miał wedrujace,ale wyrósł z tego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

30 cze 2011, 16:25

bo synek ma wedrujące jaderka
a co to znaczy??

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 cze 2011, 16:37

a co to znaczy??
no właśnie :ico_noniewiem:

tabogucka daj znać ile waży Szymuś :-) a tej siostry to zapowiedz mężowi nigdy więcej w waszym domu!!!!

a wypadające włosy po porodzie to normalka. Hormony się stabilizują i dlatego tak jest
ja musze jutro podejsc do optyka i o koszty zapytac, bo podobno tutaj okulary strasznie duzo kosztuja... oprawki najtansze po 70-80€ widzialam... a u jednego najzwyklejsze byly po 200€
o kurcze, ale drogie. mnie też by się przydało zmienić także oprawkę, ale dla mnie jak na razie to tez duży koszt, bo około 400 zł ze szkłami.

[ Dodano: 30-06-2011, 16:42 ]
hmmm właśnie poczytałąm w internecie i mój chyba też tak ma

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 cze 2011, 16:43

Szymek wazy....6.14kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zarlok maly bo urodzoniowa waga to 2730g :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości