Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 cze 2011, 16:47

tabogucka, no super rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój Piotruś też żarłok był,tył ponad kg na mc
Paulinka zaś mniej przybiera no i ta przerwa nocna też pewnie robo swoje bo wcześniej tyła tak ok 200 g tygodniowo a teraz mniej :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 cze 2011, 16:55

mnie ta health visitor powiedziala ze tak kolo 3miesiaca dzieci znow zaczynaja jesc wiecej /czesciej....a maly gora 3godziny wytrzymuje w nocy.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 cze 2011, 16:58

tabogucka, moja je tak ok 20-21 z dwa razy i budzi się różnie,dziś wstała 5 15 rano,i co mam ją budzić :ico_szoking: chyba jakby głdna była to by się obudziła co???
może jej tak w łóżeczku wygodnie bo od tego czasu nie śi już w wózku w tylko w swoim łóżeczku w pokoiku z piotruśiem :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 cze 2011, 17:07

aga216 pewnie ze nie budzic...poza tym Paulinka tez ladnie wazy...napewno jest w normie bo moj Szymcio to juz ponad kreska jest grubasek :ico_wstydzioch:
i pewnie sama niedlugo zacznie czesciej wstawac wiec sie Aga ciesz dlugim snem poki mozesz :ico_sorki: Mi Szymek tylko ze 2 razy przespal 5,5godziny i raz 7 h...i bylo to naprawde fajne spanie :ico_oczko:

[ Dodano: 30-06-2011, 17:11 ]
w łóżeczku wygodnie
mi Szymek tez ladnie spi w lozeczku- chociaz stoi obok naszego lozka...to jak m. na noce pracuje to klade go na kocyku w naszym lozku i spimy we dwoje...bo wtedy nie musze wstawac i podnosic go z lozeczka (bo tak dziwnie stoi ze musze obejsc je dookola zeby go wyciagnac)...wiec tylko wyciagam cyca i juz :-D

a tak po jego wadze to wnioskuje ze jednak mleka mam akurat albo nawet sporo... :ico_wstydzioch: bo on je tylko i wylacznie cyca -czasem ciut herbatki ....ale jak chce odciagnac to nie bardzo jest co... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 30-06-2011, 17:12 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 3 miesiace zarloka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 cze 2011, 17:14

padiatra powiedziała że dobrze przybiera,mogłaby wiecej,ale mieści sie w normach więc jest ok,a budzic jej nie bede bo pewnie jeszcze nie raz sie to zmieni i różnie z tym sppaniem bedzie :ico_sorki:
kupiliśmy jej mate z muzyczka
ale sie z niej cieszy,śmieje się w głos jak dorosłe dziecko
a jak mach rączkami
jak taki pajacyk ciągniety za sznurek
no i fajnie pełza za zabawką
i potrafi już dotknąc zabawki jak sie przed nią grzechota

[ Dodano: 30-06-2011, 17:17 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 cze 2011, 18:31

ale podobna do Piotrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

to fajnie ze sie tak ladnie bawi bo Szymek nie bardzo lubi glowe podnosic i nie smieje sie jeszcze naglos takie tam sobie tylko znane dzwieki wydaje :ico_haha_01:

[ Dodano: 30-06-2011, 18:32 ]
i potrafi już dotknąc zabawki jak sie przed nią grzechota
wow!!!jednak dziewczynki to bystre sa... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 30-06-2011, 18:35 ]
Nowasejana siostra ma 27 lat...w tym 2 dzieci 7 i 2 latka oraz od 17 roku zycia zajmuje sie mlodsza o 8 lat siostra...ale widac za wczesnie to wszystko bo nie jest emocjonalnie dojrzala...chlopcy maja roznych ojcow i nie jest zwiazana z zadnym z nich... :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

30 cze 2011, 23:12

tabogucka, no to synek jest prawdziwy grubasek :ico_brawa_01:
Sejanawedrujace jaderka sie czasami chowaja do kanału w pachwinki ale łatwo sie je sciaga do woreczka jednym ruchem :-D
spadam spac

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 cze 2011, 23:21

tabogucka, oni sa identyczni ,jutro wkleje fotki dla porównania :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

30 cze 2011, 23:35

Witajcie dziewczyny :-)

magda1614, super,że na usg bioderek wszystko dobrze :ico_brawa_01:
Pewnie,że garniutrka nie opłaca się kupować, bo wiadomo,że więcej go nie będziecie wkładać.
Ten komplecik co pokazałaś jest super, bardzo mi się podoba :-D
Dobranoc :-)

tabogucka , brak słów na tych Twoich "gości"... :ico_puknij: :ico_szoking: :ico_olaboga:
Współczuję... :ico_sorki:
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3 miesiące Szymusia :-D
Widzisz, tak się martwiłaś,że masz mało pokarmu,a Szymuś ma taką piękną wagę :ico_brawa_01: Moja teraz waży równe 6kg ale nie wiem ile ma długości.

aga216, fajnie,że już po chrzcinach :-) ślicznie wyglądaliście i jaki piękny torcik :ico_brawa_01:
Dobrze,że to nic złego z tymi węzłami :ico_sorki:
A waga super, będzie mała modelka :ico_haha_01:
Mata bardzo fajna i wielkie :ico_brawa_01: za postępy Paulinki :-D
Martynka też jak chce jakąś zabawkę dosięgnąć to się przemieszcza po całym łóżku i próbuje rączkami dosięgnąć :-D Muszę jej już pilnować i nie zostawiać na łóżku samej :ico_noniewiem:
Też bym w nocy nie budziła. Przecież jak będzie głodna to na pewno da Ci znać :ico_oczko: Lepiej jak sobie żołądeczek odpoczywa w nocy :-)
W takim razie czekamy na fotki :-D

NowaSejana, o kurcze to nie fajnie z tymi oczami :ico_olaboga: Szkoda,że nawet na badania wzroku w ciąży Cię nie wysłali. Jak najszybciej kup nowe okularki,żeby się nie pogorszyło :ico_olaboga:
Mi też oczy coś szwankują po porodzie,bo gorzej widzę i tak jak pisze Blanka takie plamki mi się pojawiają czasami i też dużo muszę mrugać :ico_noniewiem:

Blanka26, współczuję takiego okresu :ico_sorki: Ja mam nadzieję,że długo nie będę miała,bo po Karolince miałam jak nigdy bolesne,obfite i długie, nawet po 10 dni.. :ico_olaboga: :ico_chory:
Co do włosów to mi też zaczęły jakiś tydzień temu wypadać ale w takich ilościach,że już mam prześwity na głowie :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: Nie wiem co z tym zrobić ale pewnie nic się nie da,bo po Karolince jak mi tak wypadały to mimo tego,że brałam tabletki to nic nie pomagały i w końcu same przestały lecieć. Obym tylko teraz łysa nie została... :ico_szoking: :ico_szoking:
Współczuję ciężkiej sytuacji :ico_pocieszyciel: Też bym nie potrafiła zostawić takiego maluszka w żłobku,a za nianię strasznie dużo kasy :ico_olaboga: a teście nie mogą Wam pomóc w opiece nad dzieciaczkami ?
Co do tej szczepionki to wczoraj jak był doktor u Karolinki to powiedział nam,że w tym szpitalu w Krakowie co Karolcia leżała mają punkt szczepień i żeby tam przedzwonić i zapytać czy jest szczepionka,bo powinni mieć i z samego rana dzwoniliśmy i okazało się,że mają, więc wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy się szczepić :-D Ale tak się umordowałyśmy,że masakra... Gorąco na polu i duszno okropnie było,a nie chciałam okien otwierać całych ani klimy włączać,bo się boję jeszcze o Karolkę,żeby jej nie zawiało i byłyśmy takie mokre jakbyśmy prosto z pod prysznica wyszły :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jechałyśmy godzinę w jedną stronę i myślałam,że mi się mózg ugotuje... :ico_noniewiem:
No ale najważniejsze,że Martynka już po szczepieniu :-D

Lekarka mi powiedziała,że firma GSK planuje wznowić nową dostawę tych szczepionek do hurtowni i patek 7 lipca ale nie wiadomo na 100% kiedy będą dostępne. Może akurat już będą na Wasze szczepienie i zaszczepicie się bez problemu :-)

Pisałyście jeszcze o spaniu maluszków w łóżeczku to wstyd się przyznać ale Martynka ani jednej nocy jeszcze nie przespała w swoim łóżeczku :ico_wstydzioch: Mieliśmy jedno podejście ale jak się obudziła za 3 godzinki na jedzonko to już została u nas i stwierdziłam,że boję się ją wyciągać z łóżeczka do karmienia i gdzieś przenosić,bo czasem jestem taka zaspana,że nie bardzo pamiętam,że ją karmiłam :ico_wstydzioch:
Karolinka też spała z nami tylko tak gdzieś od 2-3 miesiąca i jak miała jakieś 7-8 miesięcy to ją przenieśliśmy do jej łóżeczka i tak samo chyba z Martynką zrobimy :-)

[ Dodano: 01-07-2011, 00:01 ]
Ostatnio zmieniony 12 sie 2011, 21:48 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 lip 2011, 09:22

ale nieziemsko sliczne fotki Aniaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ty tez smigaj czym predzej do okulisty :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nie wiedzialam, ze az tak moga wlosy wypadac :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: moze jednak jakies tabletki Ci pomoga... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i fajnie, ze juz mala zaszczepilas.. my idziemy 13 lipca na 1 szczepienie...

U nas tez mala zaczyna robic postepy.. coraz lepiej idzie z trzymaniem glowki i probuje si na brzuch przekrecac... Moze nie potrafi jeszcze tak dobrze dlatego, ze calymi dniami spi?? :ico_noniewiem: zaledwie przez 3-4 godzinki dziennie jest aktywna...
Marcela tez dlugo z nami w lozku spala, ale teraz klade ja juz na noc do lozeczka i wyjmuje dopiero na karmienie o 5-6 rano :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości