Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

30 cze 2011, 14:09

beti, cóż... chciała bym tosię wyprzedzić ale jak by tak sie dogadac to moge ją puścic przed sobą hehe ;)
zirafka, właśnie . duchota do nonono ! ;)
powieś sobie mokry recznik w otwartym oknie , nawilża powietrze i lepiej sie oddycha.
a ja mam jakies uciski, bola mnie te pachwinki i plecy hi:((

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

30 cze 2011, 14:12

Gratulacje no i mamy jeszcze czerwcówkę
Hahaha no wlasnie, a juz myslalam ze wszystkie beda lipcowki i sierpniowki a tu Ladybird sie wylamala :-D GRATULACJE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ogolem Tosia nic sie nie martw, tak jak Malinka mowi Kuba duzy chlopczyk wiec da sobie rade :-) A Ty tez bedziesz dzielna, zobaczysz ze wszystko pojdzie ladnie i szybciutko i malenstwo bedzie z Toba :ico_dziecko:

Joanna moge Ci polecic dobra masc na zeby ale nie mam pojecia jak jest z braniem jej w ciazy to musialabys sie gina zapytac. Daje sie doslownie troszeczke, jak glowka szpilki i wcierasz w dziasla i znieczula Ci jak dentysta normalnie.. Mi baardzo duzo pomagala, a mialam duzo problemow z zebami, ale nie bylam wtedy w ciazy wiec jak mowie lepiej gina zapytac. A nazwa to Orajel.

No to Malinka, Tosia beda nastepne, a potem znow loteria :-D Ja wg OM mam termin na 13 lipca wiec mam nadzieje, ze Oliwierek moze sie juz niedlugo zdecyduje.. :D 2-3tyg i moge rodzic :ico_sorki:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

30 cze 2011, 14:43

Agus,
Ja wg OM mam termin na 13 lipca wiec mam nadzieje, ze Oliwierek moze sie juz niedlugo zdecyduje.. :D 2-3tyg i moge rodzic :ico_sorki:
kochana, Ty mi tu nie kombinuj, bo ja mam na 23 lipca i mam zamiar za 2 -3 tyg. rodzic :ico_sorki: Więc Ty musisz najpóźniej za 2 tyg. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 cze 2011, 15:28

hyhy6hyhy licytacja :-D ja dopiero min za 3-4 :-D poczekam

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 cze 2011, 19:24

hyhy6hyhy licytacja

w między czasie mnie gdzieś tam wciśnijcie :ico_oczko: bo coraz ciężej mi chodzić a tu musze przebywac całe popołudnia z Kubulkiem i jak przychodze do domu to jestem wypompowana... jednak przy pierwzym dziecku to był luksus bo niczym ani nikim nie musiałam sie zajmowac lezałam i spałam kiedy mi się chciało i i odpoczywałam a teraz... nie ma nic szans a i dodam, ze mój synuś chodzi spac o 22 tak więc jest wesoło.. niewiem ile jeszcze tak pociągnę.
A ciekawa jestem jak to u Ladybird się zaczęło?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

01 lip 2011, 08:46

zirafka
Gosia A napisał/a:
hyhy6hyhy licytacja

w między czasie mnie gdzieś tam wciśnijcie :ico_oczko:
czekaj kochana cierpliwie może się jakiś wolny termin znajdzie. Będziemy informowac na bieżąco :ico_oczko:

:ico_oczko: A tak poważnie, to trochę mam obawy, że przez te moje kroplówki i tabletki na zatrzymanie skurczów, to bede tak czekac i czekac na mojego maluszka nie wiadomo jak długo. BYłam na kontroli i teraz kiedy przydałoby sie "otwieranie" to u mnie wszystko pozamykane na kłódke, dziedziek niegdzie się jie wybiera :ico_noniewiem: Hmmm.....

No i potwierdziło sie też to, co ostatnio zaobserwowoalismy u Dominika - po tym moim pobycie w szpitalu zrobił sie taki wyciszony, jak sie z kims pokłóci w przedszkolu to podobno przytula sie do przedszkolanek. Czuje chyba zmiany ten mój mały BIedak. A tu jeszcze nowy dom, przedszkole....nowe :ico_sorki:

Dzisiaj byłam poinformować dyrektorke przedszkola, że od września się przeprowadzamy i Dominik zmieni przedszkole. Dzwine uczucie mnie jakies ogarneło, jakos mi tak szkoda sie zrobiło :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 lip 2011, 09:16

beti, a w jakim wieku masz synka ?
dziecko zawsze odczuwa zmiany :( nowe otoczenie, nowy bobasek w rodzinie, nowy dom..
to straszna trauma..
ale sie nie martw :*
będzie dooobrze :*

a mnie coś kregosłup boli :( :ico_sorki:
powoli zaczynam chciec rodzic, leki mi mijają :D

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

01 lip 2011, 09:27

Malinkax33, Dominik ma 4 latka i 3 miesiące. Jak opowiada mi coś z przeszłości to mówi: "wiesz mama, jak byłem mały.." :-D :-D
Na pewno wyczuwa zmiany i przeżywa wszystko na swój sposób, chociaż staramy sie mu teraz wszystko podwójnie wynagrodzić - czasem, przytulaniem.... Na bieżąco rozmaiwamy o nowym domku, przedszkolu. Dzisiaj włansie jedziemy na rozmowe do tego nowego, żeby zobaczył, powiedzial jak mu sie podoba :-) Wczoraj pierwszy raz był w nowym domu, biegał po ogrodzie, cieszył się z przeprowadzki. Ale wiadomo to jest dziecko, wszystko jakoś sobie tam pewnie w tej małej główce musi poukładać.
Ja oczywiście jak to matka, mam mały wyrzut sumienia, że mu aplikuje tutaj takie zmiany :-) Ale coż no pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć, jeśli człowiek chce się podjąć czegos nowego to zawsze jest jakies ryzyko, nie?
Mały i tak od wrzesnia przeszedłby tutaj do innej grupy (do starszaków) i panie byłyby nowe, więc trochę ten wyrzut sumienia mam mniejszy :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

01 lip 2011, 11:03

Ogromne gratulacje dla naszej pierwszej rozdwojonej ciężaróweczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [glow=red]Ladybird - [/glow]zdróweczka dla Ciebie i dla Kalinki. Oby wszystko układało sie pomyślnie, córcia rosła zdrowo a cycuchy nie bolały :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 lip 2011, 11:08

to duzy chłopak. :)
a przeprowadzacie sie z domku jednorodzinnego czy z bloku ?
bo jeżeli dobrze zrozumiałam to teraz bedziecie mieszkac w domku jednorodzinnym.
Bo to też ma duże znaczenie, całkowita zmiana otoczenia...
Nie martw sie niczym, czasem taki młody człowiek zachowuje sie bardziej dojrzale i odpowiedzialnie od dorosłego człowieka. Znam to z własnego doświadczenia... ;)
4 latkowi będzie sie trudno przyzwyczaic napewno do nowego łóżka, pokoju... będzie potrzebował wtedy Ciebie lub tatusia dopóki nie zaśnie ale to bedą takie 2 tyg wstepne, potem szybko sie przyzwyczai...
a co do bycia starszym bratem to powiem Ci to samo co Tosi...
to ,że będzie starszym bratem wzbudzi w nim opiekuńczość i odpowiedzialność, pamiętaj tylko żeby jeszzce czesciej mówic mu ,ze go kochasz wtedy kiedy bedzie dzidzia i nie oczekuj od niego zbyt wielu rzeczy, pytaj sie czy Ci pomoże, chwal go za to ,ze pampersa wyrzuci itp...
zobaczysz ,że bedziesz z niego dumna :*

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość